מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת אלבומי תמונות

סריקת אלבומי תמונות

/ אלידע

לרובינו יש אלבומי תמונות ישנות בעלות ערך רגשי ללא גיבוי מתקופות מצלמות הפילם. כיום גדלה מאוד הדרישה בשוק לגבות את אלבומי התמונות הישנים באמצעות סריקת התמונות והמרתן למדיה דיגיטאלית כדי שיכנסו לקבצים יחד עם התמונות החדשות מהמצלמות הדיגיטאליות.

לשבת ימים שלמים ולסרוק תמונות בסורק הביתי (באיכות של סורק ביתי) זה לא בא בחשבון, ולכן לרוב הולכים לחברות שמתמחות במתן שירותי סריקה. בגלל כל המטען הרגשי שאצור באותם אלבומים הפניה למיקור חוץ של סריקת התמונות מלווה בחששות כבדים. מה יקרה אם הסריקה לא תתבצע טוב אולי הגיבוי יהיה באיכות גרועה. מה יקרה אם החברה תזיק לחלק מהתמונות או גרוע מזה, תאבד אלבומים שלמים תוך רשלנות פושעת? טוב, תמיד ניתן להגיש תביעה כנגד חברת הסריקה, אבל זה לא ממש יעזור כדי לשחזר את אותן פיסות חיים שאבדו לנצח.

ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי לנסות למנוע את זה, קצת היגיון בריא וגם כמה טיפים ועצות ששווה לנסות.

בזמן ההתקשרות עם חברת הסריקה כדי לקבל תחושה כללית על רצינות החברה ועל מי הולך לטפל לך בזכרונות האישיים. תמיד טוב לשאול שאלות כדוגמת: "מה איכות הסריקה?"  , "איך אתה ממליץ לסרוק את התמונות, בשחור לבן או צבעוני?", "כמה זמן התהליך יקח?" וכו'. אם התשובות המתקבלות נותנות מענה מפורט ואפילו מוסיפות מידע רלוונטי זה סימן טוב כי זה אומר שמדובר במקצוען שמבין מה הוא עושה. לשאלה על צבעוני או שחור לבן אפשר לדוגמה לקבל תשובה שכוללת גם גווני אפור. למעשה זו אפילו תשובה יותר טובה כי גווני אפור זו גירסה איכותית יותר של שחור לבן וזה אומר הבנה יותר טובה של המשיב.

ניתן גם לשאול את נציג החברה לגבי ההסמכה שלהם. לדוגמא: ISO 9001:2000 אומר שהם קיבלו תקן אירגוני וההתנהלות שלהם נבדקה ע"י צד שלישי על מנת להבטיח איכות. אבל לא צריך להתעכב דווקא על התקן מכיוון שאם יש להם כישורים וותק בתחום התקן פחות מפריע, העיקר שהעבודה מתבצעת לשביעות רצון הלקוחות.

ניתן גם לבקש לבקר בלישכת הסריקה כדי לעמוד מקרוב על מקצועיות העבודה, למרות שחברות רבות לא ישמחו שיחטטו להן בקרביים, אבל לקוחות רבים דורשים ומקבלים את השירות הזה. כמו כן ניתן לבקש דוגמאות לסריקה. ניתן לשלוח לחברה כמה תמונות בודדות ולקבל את התוצאות חזרה למייל וכך נמדדים כמה פרמטרים:איכות התמונות הנסרקות, מהירות ויעילות העבודה וכן שירות הלקוחות.

כאשר קבצי התמונות הסרוקות מתקבלים צריך לעבור על התמונות ולראות שהן באיכות מספקת. כמובן שאם המקור לא איכותי אז גם הקבצים הסרוקים יהיו באיכות מתאימה.

אלידע
מהנדס בעל ותק בכמה חברות הייטק שעשה הסבה לתחום שירותים משרדיים
מנהל תפעול בחברת קופיסקאן [email protected]
קופיסקאן
שירותי אירכוב ממוחשב -סריקת מסמכים בבית הלקוח
כל הערים
050-8750895
08-9244890
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 31/3/2011
תגיות:   סריקה    תמונות    אלבום    מסמכים    ללא נייר   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים