מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום בגוגל

קידום בגוגל: מצא את המטמון

/ אביב יועצים

קידום בגוגל: מצא את המטמון

 

הידעת- שלושה מתוך כל ארבעה חיפושים ברשת נעשים דרך מנוע החיפוש גוגל!

כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!". וכדי להיות "שם", כלומר בראש תוצאות החיפוש של גוגל, עלייך לערוך קידום בגוגל לאתרך.

מהו קידום אתרים בגוגל?

קידום בגוגל, פרושו לוודא כי כאשר גולשים מקלידים בגוגל מילות חיפוש מסויימות, האתרים אשר בבעלותך או האתרים אשר אתה מפרסם בהם- יופיעו בדף תוצאות החיפוש הראשון, או לכל היותר באחד משלושת דפי התוצאות הראשונים. ככל שאתרך יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש- כך גדלה הסבירות כי הגולשים יכנסו אליו.

כמו כן, קידום בגוגל דואג לכך כי האתר שלך יופיע בדפי התוצאות עבור מספר נרחב ככל הניתן של מילות חיפוש.

כיצד זה נעשה?

גוגל הוגדר ע"י אחד ממייסדיו, לארי פייג', כמנוע חיפוש אשר "מבין בדיוק למה אתה מתכוון ומחזיר לך בדיוק את מה שאתה מחפש". ישנן שיטות שונות לגרום לגוגל לחשוב שהאתר שלך הוא בדיוק האתר אשר אותו הגולש מחפש. זה נעשה ע"י מספר דרכים, וביניהן:

·         פניה ישירה למדור הפירסום של מנוע החיפוש.

·         עריכה נבונה ומחושבת היטב של התוכן בכל דף באתרך, הכוללת שימת לב לכל פרט ופרט- כולל לדברים הנראים שוליים בדרך כלל- כגון הגופנים, החלוקה לפסקאות ומיקומה המדוייק של כל מילה.

·         שימוש חוזר במילות מפתח. זהו אחד הדגשים הבסיסיים ביותר כאשר עובדים על קידום אתרים בגוגל: כדי להשיג מיקום גבוה באתרי חיפושים חשוב מאוד שבשעת בניית האתר תשקיע זמן ומחשבה במציאת מילות מפתח אשר משקפות היטב את תוכנו של האתר. את מילות המפתח מומלץ לשבץ לא רק בגוף הטקסט אלא גם בכותרות ובתגיות. באינטרנט ישנם כלים שונים אשר עוזרים במציאת מילות מפתח מתאימות ואף בשילובן של מילות מפתח שונות, אך חשוב מאוד גם להפעיל שיקול דעת ולהעזר במומחים ובכותבים, ולא לסמוך רק על התוכנות.

שים לב! קידום אתרים בגוגל איננו משחק ילדים- עליך להיות כל הזמן "עם האצבע על הדופק" כדי לוודא כי אתרך עונה על כל הדרישות ההופכות אותו למתאים להופעה בעמודי התוצאות הראשונים. אתר שלא יתוחזק על בסיס שוטף עלול "להעלם" מגוגל, והעלמות מגוגל משמעותה העלמות מתודעת הקהל!

על כן, קידום אתרים בגוגל הוא דבר אשר מומלץ לרוב לעשותו בעזרת שרותיה של חברה מנוסה ומקצועית.

מה כדאי לך לבדוק כאשר אתה בוחר חברה עבור קידום אתרים בגוגל?

ראשית, בקש מן החברה פירוט מסודר של כל הפעולות אשר בתכנונה לעשות לצורך קידום האתר- כיצד היא מתעתדת להתאים את האתר למנוע החיפוש, כיצד תערוך ותעבה את התוכן המוצג באתר וכו'. שנית, בדוק היטב כי לחברה ישנן תשתיות מתאימות לצורך ביצוע קידום בגוגל. תשתיות מתאימות מתבטאות בעיקר במספר האתרים אשר עובדים בצמוד לחברה או עבורה.

ומשפט קטן של עידוד לסיום-

כדאי לדעת, כי בשוק הישראלי קידום אתרים בגוגל הוא קל ופשוט יותר מאשר בשווקים אחרים, משום שקיימת תחרות נמוכה יחסית בשפה העברית!

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 30/3/2011
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים בגוגל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים