מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוכ"ן נדלן

מיומנו של סוכן נדל"ן-פרק 1, "הגורם היעיל"

/ דוד טור
מיומנו של יועץ נדל"ן
                                                 
"הגורם היעיל"
 
 
"כמה???" התחלחל חיימה, סטרטאפיסט מזדקן שזה עתה השלמתי עבורו עסקת שכירת משרד. "כמה אתה רוצה? חודש פלוס מ.ע.מ? למה מה? מה עשית בכלל? נכון, הבאת אותי למשרד. הכרת לי את בעל הנכס, אבל חוץ מזה לא עשית כלום. אני רצתי, אני התמקחתי ואתה ישבת במשרד וחיכית לצ'ק. 20,000 ₪ עבור שתים שלוש שיחות טלפון??? יצאת מדעתך??? אתה לוקח גם מהמשכיר? אז זה כבר 40,000 ₪. איפה אנחנו חיים? ממני לא תקבל יותר מ-10,000 ₪. אתה יודע מה, תבע אותי".
נמוך קומה הוא חיימה ואני, מטר ותשעים ושבעה סנטימטרים ללא טיפת שומן. אי לכך ובהתאם לזאת אחזתי אותו  בצווארונו, רגליו פרכסו באוויר. נשפתי בפרצופו: "תשמע טוב מתוק שלי. תפקידו של יועץ הנדל"ן הוא לגרום לעסקה לקרות!!! להיות הגורם היעיל. עליו להיות מרוכז ולעקוב בקור רוח אחרי הדינמיקה של העסקה. וזה מה שעשיתי. כל עוד העניינים  מתנהלים על מי מנוחות אין צורך להתערב. השואו אופ כאן מיותר לחלוטין. הבנת? להיפך, כל מילה מיותרת עלולה רק לחבל. רק אם וכאשר המו"מ מתחיל לקרטע ונוצרת פלוגתא, על היועץ ליטול את הרסן ולגשר על הפערים, כל מתווך לפי סגנונו. יש עסקאות קטנות שלוקחות חודשים ויש עסקאות גדולות שנחתכות בעשר דקות. שלך, חיימיקו, הייתה  במקרה מהירה וחלקה. זה אומר שאתה צריך לשלם לי פחות? חתיכת טמבל".
בכדי לתת לדברי יתר תוקף הנפתי אותו יותר גבוה באוויר ואז שחררתי.
חיימה נמרח על המדרכה  אבל רגע לפני שדרכתי עליו, קם בזריזות המאפיינת את הקטנים והזריזים, ניער את מקטרונו, הסתכל לי ישר בעיניים ובחיוך מתוק פלט: "נאום מצוין, אינטליגנט. הגיוני ובטח גם נכון מאד. אשקרה מילים כדורבנות, לך תפרסם אותו באינטרנט. אבל ממני לא תראה גרוש אחד יותר. ואגב, אמרתי לך שזה שוטף פלוס מאה ועשרים? לא אמרתי? אז הנה אני אומר. אידיוט.  ביי..." ונכנס בזריזות לשברולט הענקית שלו, הגיע לדוושות ועף משם, משאיר אותי עם הנאום, האינטרנט ובלי גרוש על התחתJ))
 
דוד טור
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
טור נדל"ן
משרד המעסיק עובדים ושלוחות, מתמחה במשרדים להשכרה ולמכירה בתל אביב ובמרכזובהשכרת ומכירת מבני תעשייה ומחסנים מגדרה עד חדרה.
שדרות הצנחנים 19
רמת גן
03-6768976
03-6762170
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 9/7/2010
תגיות:   משרדים להשכרה    משרדים להשכרה בתל אביב    מבני תעשיה להשכרה    מחסנים להשכרה    משרדים למכירה    מבני תעשיה למכירה    מחסנים למכירה    חנויות להשכרה    חנויות למכירה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים