מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

משרדי אדריכלות

כל מה שצריך לדעת על משרדי אדריכלות

/ אפי פרוסייטס

אורתם משרד אדריכלות הוקמה בסוף שנות השמונים ע"י דקלה צעירי שלמה, אדריכלית ומעצבת פנים. המשרד עוסק בבנייה פרטית, ציבורית ורוויה, כמו כן מתמחה בבנייה ירוקה - ייעוץ, תכנון ויישום עקרונות הבנייה הירוקה. משרדינו מונה צוות אדריכלים, מעצבי פנים ומהנדסים שנותנים מענה ופתרונות כוללים לכל פרויקט בנייה, שילווה אותך משלב הרעיון ועד גמר הביצוע.

·         אדריכלים: אדריכלים עוסקים בתכנון ועיצוב החלל המתבקש האדריכלים מתמקדים בתכנון ולא בבניה עצמה, תפקידו של האדריכל הוא לספק ללקוח את דרישותיו לפי האפשרויות והמוגבלויות, תוך כדי האדריכל לוקח בחשבון את נתוני השטח, האקלים, היבטים הנדסיים, היבטים בטיחותיים, וחוקים ותקני בנייה הקיימים.

·         מהנדסים: תפקידם של המהנדסים הוא תכנון וביצוע של פרויקטים ציבוריים, פרטיים ותעשייתיים עם היבט ניהולי ומתן פתרונות הנדסיים למבנים כגון:בניינים, דרכים, גשרים וכדומה.

·         מאגר קבלנים ופיקוח הבנייה: משרד האדריכלות מספק קבלנים ויועצים מומחים המפקחים על הפרויקטים. במשרד מאגר קבלנים ויועצים אשר מפקחים ומאפשר מתן פתרונות לכל פרויקט בנייה מהשלב הראשון של התכנון ועד סיום הפרויקט.

משרדי אורתם אדריכלות מספקים מענה כולל לכל סוגי הבנייה החל מלקוחות פרטיים אשר מבקשים לבנות את ביתם וכלה בקבלנים ויזמים בתחום בניה רוויה ובנייה ירוקה למגורים

אורתם משרד אדריכלות – לפרטים צור קשר בטלפון - 08-8503231 או באתר http://www.or-tam.co.il

אפי פרוסייטס
כותב מאמרים
כותב מאמרים
פרוסייטס
רעננה
בנייה ושיפוצים - אדריכלות
תאריך: 24/3/2011
תגיות:   אדריכלות    עיצוב פנים    אדריכל    משרד אדריכלות    בנייה    שיפוץ    אדריכלים    תכנון עירוני    אדריכל נוף   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - אדריכלות

אדריכל: טכנולוגיה ירוקה, טכנולוגיה יקרה / אביב יועצים
האפשרות הריאלית היחידה של הכנסת טכנולוגיות ירוקות ע"י אדריכל לבנייה בישראל היא רק במידה וטכנולוגיות אלו ישלשלו עוד כמה שקלים לכיסיהם של הטייקונים.
הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה! / gidi didi
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד. ישנם הרבה פתרונות שניתן לעצב איתם את הבית.
לאיכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה! / gidi didi
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית.
אדריכלים: האדריכלות המיוחדת של תל אביב / אביב יועצים
כל אדריכל יאמר לכם שתל אביב משתנה לטובה בתקופה האחרונה ושהעיר תעבור מהפך שבסיומו ההזנחה של השנים האחרונות תהפוך לחידוש ולשיפוץ. בינתיים המבקרים בתל אביב נהנים מהאדריכלות המיוחדת שלה.
אדריכל: האם כדאי להיות? / אביב יועצים
אם יש לך משיכה לעיצוב, אם תמיד אהבת להביט בבניינים ברחוב ואם מספרים, הנדסה וגיאומטריה לא מפחידים אותך, אולי תשקול ברצינות להיות אדריכל?
אדריכלים וסגנונות אדריכליים / אביב יועצים
אדריכל אינו רק בונה בניינים פונקציונאליים אלא גם משלב לתוכם את החזון האומנותי, האישי והיצירתי שלו. וכשם שבאומנות זרמים שונים ותקופות שונות כך גם האדריכלות מתאפיינת בסגנונות היסטוריים שונים.
דלפקים ודלפקים מעוצבים / asher hayut
כמעט בכל מקום מסחרי, ציבורי ואפילו פרטי אליו תגיעו, תמצאו דלפקים או דלפקים מעוצבים - החל מחנויות ומסעדות, דרך דלפקי קבלה משרדיים, דלפקים בבתי מלון, בתערוכות ובמוזיאונים.
פרגולות מאלומיניום / אלכס בונר
פתרון מדהים להצללת חצרות וגנים, והגנה על משטחים מפני נזקי מזג האוויר והשמש נותנות פרגולות אלומיניום המציעות פתרון שימושי ויפה כאחד.
אדריכל: עצות להתנהלות נכונה / אביב יועצים
בחירת אדריכל היא אכן פעולה שיש להשקיע בה זמן ומחשבה, אך היא לא חייבת להיות קשה ומבלבלת. גם לאחר שתבחרו אדריכל, ישנן דרכים טובות להתנהלות מולו.
אדריכל: מדריך לעבודה בשיתוף פעולה / אביב יועצים
לכל אדריכל יש גישה וסגנון שונים. הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם למצוא את האדריכל המתאים ביותר עבורכם. אל תמהרו, עבדו לאט וקחו את כל הזמן שאתם זקוקים לו בשביל לבחון אדריכלים פוטנציאליים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים