מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חיפוש עבודה

חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה) להיות1

/ להיות 1

חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה)

 

 

כל הכבוד! נעזרתם בשירותי להיות1 וכעת יש בידיכם מסמך קורות חיים שיווקי, ייצוגי, מכובד, ובקיצור – בונבוניירה של קורות חיים. היעזרו בטיפים המפורטים מטה לגבי משלוח קורות חייכם והגדלת הסיכויים לקבלת הטלפון המיוחל.

 

·         עיתוני ימי שישי – כן כן, השיטות המסרותיות עדיין תופסות. למרות שישנם גופים ואתרים  שמתיימרים לרכז את כל המשרות המפורסמות בכל ערוצי התקשורת בחצי הכדור המערבי, כדאי לעשות עבודה יסודית גם על מדורי הדרושים בעיתוני סוף השבוע המסורתיים.

·         אתרי חברות – במקום לעבור שלוש ידיים עד שתגיעו למעסיק, נסו לוותר על המתווכים. כיום, לכל חברה משמעותית יש דף דרושים באתר הבית שלה. עשו 'רשימת חיסול' של החברות בהן תהיו מעוניינים לעבוד, כנסו לאתרים ושלחו באופן ישיר דרך דף הדרושים את קורות חייכם.

·         גוגל – תנו לגוגל לעבוד בשבילכם. נסו להריץ חיפושים שונים המשלבים בין מילים כגון 'דרושים' ומונחים הקשורים לתחום בו אתם מעוניינים להשתלב, כגון 'מנהלי שיווק'. התוצאות מגוונות ולעיתים מפתיעות.

·         רשתות חברתיות – רשתות חברתיות כיום הפכו להיות מדור דרושים בחינם לכל המשרות ובכל התחומים. נסו להיכנס למשל לקבוצת הפייסבוק ג'ובס123 המרכזת הצעות עבודה רבות, ולקבוצה האגרסיבית יותר מבחינת תדירות הפרסומים 'עבודה'. היכונו להפגזה!

·         קשרים אישיים – אל תשכחו שיש לנו ארץ קטנה. חבר מביא חבר היא שיטה מנצחת. אל תהססו להשתמש בקשרים אישיים והכירויות בכדי לאתר הזדמנויות תעסקותיות.

·         אתרי הפצת קורות חיים – עשו שימוש חכם בהם. חלקם טובים, ואילו חלקם פחות. מומלץ מאוד להיכנס לאתר jobs123.co.il להפצת קורות חיים כולל סינונים מתוחכמים באשר ליעדים אליהם לא תרצו שקורות החיים שלכם יגיעו. קיבלנו פידבקים מצוינים מלקוחותינו באשר לאפקטיביות האתר ובאשר לחזרה של מעסיקים אליהם.

·         חברות השמה ואתרי דרושים – הדרכים הנפוצות והמוכרות יותר. מומלץ לעשות בהן שימוש בכדי להגדיל סיכוייכם עד כמה שניתן.

 

בכל אופן, אם לא נעזרתם בשירותנו בשדרוג קורות חייכם, ורגע לפני השליחה למעסיק, שילחו לנו אותם לבדיקה ולחוות דעת מקצועית ללא תשלום למייל [email protected].

 

 

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

 

אילאיל  פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

להיות 1
להיות1 זה לא עוד קלישאה! מתוך המאות והאלפים ששולחים קורות חיים, רק כמה עוברים את המיון הטלפוני ומגיעים לראיון עבודה. מהמעט שיגיעו לראיו
להיות1 זה לא עוד קלישאה! מתוך המאות והאלפים ששולחים קורות חיים, רק כמה עוברים את המיון הטלפוני ומגיעים לראיון עבודה. מהמעט שיגיעו לראיו
להיות1
שדרוג קורות חיים ,הכנה לראיונות עבודה וכתיבה שיווקית להיות1 היעוד והמטרה של להיות1 הם לסייע בידכם להיות ה-1 הזה, באמצעות שדרוג מקצועי של מסמך קורות החיים שלכם, הכנתכם לראיון העבודהץ
ראשון לציון
054243202
קישור לאתר
עסקים - משאבי אנוש
תאריך: 23/3/2011
תגיות:   עבודה     קורות חיים     שדרוג קורות חיים    משרה    עבודה    הכנה לראיונות עבודה    תעסוקה    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - משאבי אנוש

חברת השמה / ישראל 1948
חברת השמה כפיתרון יעיל עבור מעסיקים פוטנציאליים המעוניינים בגיוס עובדים חדשים.
מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות / אביב יועצים
רעיונות טובים למציאת מתנות תוכלו למצוא בחברות המתמחות בנתינת מתנות לעובדים ומתנות למטרות אחרות, חברות אשר לא תמצאו מעבר לסף דלתן רעיונות קיטשיים ומאוסים.
מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח / אביב יועצים
לפעמים, לא תמיד, צריך להכיר במציאות ולא להילחם נגדה. לפעמים יש אנשים שטובים מאיתנו במשהו. לפעמים מותר לבקש עזרה; למשל כשאנו מחפשים מתנות לעובדים.
מענק עבודה מועדפת / LoadSEO SEO
מענק עבודה מועדפת, הוא מענק אשר ניתן לאוכלוסיית החיילים המשוחררים, במידה ועבדת בעבודה המוגדרת בחוק עבודה מועדפת, במשרה מלאה, למשך שישה חודשים . עוד - בהמשך.
עבודה מועדפת בתחנות דלק / LoadSEO SEO
ברגע שמדובר על עבודה מועדפת החשיבה ראשונה שעולה היא עבודה מועדפת בתחנות דלק, זוהי העבודה הפופולרית עבור חיילים משוחררים. למה דווקא בתחנות דלק? התשובות בהמשך
פרגון עצמי – אפשר לחלק את האטום במקום? להיות1 / להיות 1
אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו. נסו לחשוב על 25 תכונות טובות שקיימות בכם. לא, אסור להיעזר בחברים, משפחה או חבר טלפוני. לא, במרבית מקומות העבודה חיבה לאלפקות לא אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו.
חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה) להיות1 / להיות 1
כל הכבוד! נעזרתם בשירותי להיות1 וכעת יש בידיכם מסמך קורות חיים שיווקי, ייצוגי, מכובד, ובקיצור – בונבוניירה של קורות חיים. היעזרו בטיפים המפורטים מטה לגבי משלוח קורות חייכם
חברים ועסקים - האם כדאי לצרף חבר לעסק משפחתי? / חדוה יוסף
המלצה חברתית בלתי כתובה טוענת כי "לא כדאי לערב חברים עם עסקים" כי סיכוי סביר שהחיבור לא יצלח. שילוב חבר בעסק משפחתי הוא אתגר מורכב לשני הצדדים, עם מאמץ ורצון טוב ניתן להגיע לידי הצלחות והישגים ביחד.
מה בין עסק משפחתי ואריכות ימים / חדוה יוסף
מחקרים רבים הוכיחו שעסק משפחתי מצליח כאשר המשפחה מנהלת נכונה את הקשר שבין המשפחה לעסק, מצליחה לשלב בין השניים, ומכניסה את תרבות המשפחה לעסק. במאמר זה נדון בגורמים העיקריים לכך.
מתנות לעובדים: להגיד תודה ולהתכוון לזה / אביב יועצים
כאשר נותנים מתנות לעובדים הגישה צריכה להיות שונה לחלוטין. הנתינה מבטאת הכרת תודה וכאשר אומרים תודה צריך להתכוון לזה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים