מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

יבוא אישי של רכב

יבוא אישי של רכבים

/ ליאת 2884
ייבוא אישי של מכונית משפחתית – הבחירה החכמה
 
ייבוא אישי של רכבים לארץ, תפס תאוצה בשנים האחרונות ולכמה מאות בעלי רכבים הצטרפו כמה אלפים בזמן קצר יחסית. גם המדינה וגם חברות הביטוח רכב לוקחות בחשבון את העלייה בבעלי הרכבים ומשתדלות ללכת לקראת המייבאים. היה והחלטתם לייבא לארץ מכונית משפחתית – החלטה נבונה לכל הדעות – השיקולים שתפעילו בבחירת כלי הרכב החשוב הזה, זהים לאלה שתפעילו בבחירת כל רכב משפחתי, אבל נוספים עליהם כמה, בעיקר בירוקרטיים.
 
מן הסתם, בבואנו לבחור דגם של מכונית משפחתית, ניקח בחשבון את גורם הבטיחות ולכן נחפש רכב שזכה באוסקר של המכוניות – חמישה כוכבים במבחן הריסוק. לאוסקר הזה יצטרפו שש כריות אוויר (בדרך כלל ואל תשכחו לנטרל את אלה שצמודות למושבי הבטיחות של הקטנטנים) ואם אפשר גם מערכת בקרת יציבות.
 
חמש דלתות הן סטנדרט ברכבים המתהדרים בתואר משפחתיים ועל אף שהמכונית עדיין מעבר לים, כבר בדקתם את מידות המושבים, פנים הרכב וכמובן תא המטען שצריך להכיל עגלה, תיקים, אופניים (לפעמים) וכל זה על הגלגל הרזרבי.
 
כל יבוא רכב אישי צריך להתבצע לאחר אישור משרד התחבורה – או שקיים כבר אישור כזה לסוג הרכב המסויים, או שהונפק רישיון ספציפי – וכן לעמוד בדרישות התקנים השונים, בנוסף מותר לייבא רק רכב שעדיין לא מלאו שנתיים מיום הייצור שלו. המסים על הרכב הם הידועים לנו זה מכבר – המע"מ, המכס ומס הקנייה והם יחושבו בהתאמה לערך הרכב (שייקבע על ידי מעריך מטעם המכס), שיעורי המסים ושער המטבע של יום התשלום עצמו.
 
בסופו של דבר, מי שבוחר לייבא רכב לארץ, יודע מה הוא עושה, גם מכיוון שבחר ברכב הטוב ביותר שיכול היה לבקש וגם מכיוון שביצע עסקה משתלמת.
ליאת 2884
אחראית תוכן וקידום במספר אתרים
כלי רכב - כללי
תאריך: 8/7/2010
תגיות:   כלי רכב    ביטוח רכב    ייבוא אישי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - כללי

מוסכים במודיעין / לילך כהן
רכב, ממש כמו גוף האדם, זהו מכונה שצריך לתחזק. טיפול 10,000, בדיקות שונות ולפעמים גם תיקון תקלות, שאתם לא יכולים לתקן לבד, את כל אלו ישמחו לעשות לכם מוסכים במודיעין.
טויוטה - גאג'טים וחידושים לרכב לשנת 2012 / אלכס בונר
שוק הרכב העולמי מוצף במגוון רחב של דגמי מכוניות המיוחסות למגוון רחב של יצרניות רכב. יצרניות הרכב העולמיות מתחרות זו בזו במשיכת הלקוחות באמצעות רכבים נוחים, עלות נמוכה, צריכת דלק, בטיחות ואלמנטים רבים.
מוניות במודיעין / לילך כהן
אם מודיעין עדיין לא הגיעה לגודלה של תל אביב למשל, הרי שבפעמים רבות אנו יכולים לראות את הצורך שמתעורר בה לשירות של מונית כלשהי. במקרים שבהם מישהו חייב לצאת מהעיר בנסיעה ישירה ללא עיכובים ליעד מסוים
עגלת כלים למוסך / LoadSEO SEO
מאחר ועגלת כלים למוסך היא כלי האחסון העיקרי לכלי העבודה שלנו, יש לבחון כמה דברים חשובים. יש לבדוק שהעגלה ממותג מוכר. ישנם מקרים בהם נשלם יותר כסף ונקבל מוצר באיכות ירודה. על עגלת כלים למוסך במאמר הבא.
ארגז כלים מקצועי / LoadSEO SEO
שימוש ובחירה נכונה של ארגז כלים מקצועי הינה קריטית. זאת משום שארגז הכלים מהווה אמצעי עיקרי לאחסון כלי העבודה שלנו. על בחירת ארגז כלים מקצועי במאמר הבא.
תאונות דרכים / gidi didi
תאונות דרכים עלולות להוביל לנזקי גוף או רכוש. עורכי דין יוכלו לייעץ לך במקרה שנקלעת אל תאונות דרכים. במקרה שאתה מערב את ביטוח הרכב אתה לא תמיד יודע מהן הזכויות שלך בעת תאונות דרכים.
טויוטה – מהמכונית הראשונה ועד היום / אלכס בונר
חברת טויוטה היא יצרנית הרכב השנייה בגודלה בעולם ומעסיקה מעל 260 אלף עובדים ברכבי העולם. טויוטה הוקמה בשנת 1933 והתחילה כחטיבה בתוך חברה יפנית לייצור מכונות אריגה, מאז עברה תהליך ארוך של ייצור מכוניות.
טרייד אין בסוכנות טויוטה / אלכס בונר
כאשר מבצעים עסקאות טרייד אין, האפשרויות הטובה ביותר היא רכישת רכב מסוכנות של חברת טויוטה. חברת טויוטה ידועה בשלל רכביה המשוכללים והחזקים שמתאימים לצרכיו של כל חובב רכבים ממוצע, או מקצועי.
מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין? / אלכס בונר
שיטת טרייד אין היא שיטה המרה מקובלת בשנים האחרונות. באמצעות טרייד אין ניתן להמיר את הרכב הישן בחדש בקלות ובמחירים מוזלים יחסית. אך, חשוב לדעת מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין ומתי פחות.
קלנועית – לשיפור באיכות החיים / רוני מיכאל
קלנועית היא כלי רכב בטוח, קל לשימוש וידידותי לסביבה, שמגביר את הניידות והעצמאות של העושים בה שימוש. במאמר זה נסקור מי עשוי להפיק רווח מהשימוש בקלנועיות, ועל מה כדאי לשים דגש בקניית קלנועית
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים