מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחשב מאתחל

טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש)

/ יוגב מזרחי

המחשב מאתחל את עצמו (עושה ריסטרט)

אם המחשב ממשיך לאתחל את עצמו מחדש מעת לעת, אז כדי מאוד לבדוק את הבעיה בהקדם האפשרי.

בעיה זו נפוצה מאוד להרבה משתמשים ובמחשבים שונים ובשל כך בדרך כלל מזמינים טכנאי מחשבים .

במחשב יש מגוון רחב של רכיבים פנימיים, ויש סיכוי שאחד מהרכיבים הללו לא מתפקד כראוי וכאשר זה קורה, המחשב יתחיל להתנהג "מוזר", עלול להיתקע מדי פעם, לאתחל את עצמו מחדש באופן עצמאי וזה מתסכל מאוד את המשתמש.

יש מגוון של גורמים שיכולים לגרום לבעיה זו, זה הכרחי לדעת את הסיבות כדי להחליט כיצד לתקן את הבעיה, חלק מהבעיות ניתן לתקן עצמאית ע"י הסרה או ההתקנה של תכניות מסוימות או שינוי של הגדרות מסוימות, אבל כאשר יש מספר בעיות והבעיה יותר מורכבת זה יחייב התערבות של טכנאי מחשבים או מעבדת מחשבים שעוסקת בתיקון מחשבים.


בעיית חומרה

אם הוספת או החלפת לאחרונה כרטיס זיכרון, או הוספת כל רכיב חומרה חדש, אתה צריך לבדוק אם הוא מוגדר כראוי ולשאול את עצמך האם הבעיה החלה מיד לאחת הוספת החומרה החדשה?  במידה וכן אז רוב הסיכויים שהוא הגורם לתקלה, מומלץ לנתקו (עדיף על ידי טכנאי מחשבים) ולאחר מכן כאשר אותו רכיב מנותק לשים לב האם הבעיה חוזרת.

בעיית חום

בהרבה מאוד מחשבים בהם אני נתקל ישנה בעיה שחוזרת על עצמה והיא אבק אשר מצטבר במאוורר המעבד בעיקר, כאשר המצב מגיע לסתימת המאוורר ולחסימת הרוח אשר אמורה לקרר את גופו ובספו של דבר לקרר את המעבד וכאשר המעבד אינו מקבל את הקירור הדרוש לו כמובן שהוא מתחמם יתר על המידה ובשלב מסוים בעיקר במצב של עומס, המחשב עלול לקרוס ולהיכבות או לאתחל עצמו מחדש.

בעיית וירוסים

הרבה מאוד משתמשים אינם שמים דגש על בדיקת מצב האנטי-וירוס שברשותם, האם הוא מעודכן או האם קיים בכלל, במידה ולא, מומלץ להתקין אנטי-וירוס בהקדם האפשרי, ניתן להיעזר בטכנאי מחשבים או לעשות זאת בעצמכם, במידה וקיימת תוכנת אנטי-וירוס יש לבדוק האם היא מעודכנת והאם רישיונה בתוקף.

בנוסף מומלץ להריץ סריקת וירוסים מלאה על כל המחשב ולהסיר וירוסים במידה ונמצאו.

חשוב לציין כי תוכנת אנטי-וירוס לא מעודכנת או לא ברישיון אינה מגנה מפני וירוסים חדשים שיוצאים מדי יום.

בעיית תוכנת מנהל התקן (דריבר)

אם קיימת במחשב חומרה או התקן אשר מותקן פיזית אך תוכנת מנהל ההתקן אינו מותקן כראוי או לחלופין אינו תואם את החומרה, עלולה להיות כאן בעייה אשר בהרבה מאוד מהמקרים יכולה להשפיע ולגרום את הבעיה עליה אנחנו דנים כאן והיא אתחול מחדש של המחשב לבדו.

בעיה בדיסק הקשיח

כאשר דיסק קשיח אינו תקין בהרבה מאוד מהמקרים המחשב יכול עדיין לעבוד ואפילו להגיע לווינדוס אך אין זה אומר שהוא תקין, במידה והדיסק הקשיח אינו תקין אחת הבעיות הנפוצות הנגרמות היא הפעלה מחדש של המחשב מעת לעת לבדו (המחשב עושה ריסטרט), בהרבה מאוד מהמקרים בעיה זו מלווה במסך כחול לפני ביצוע הריסטרט .

בעיה במערכת ההפעלה (ווינדוס)

אם ישנה בעייה במערכת ההפעלה ולא ניתן לסדרה או למצוא היכן בדיוק הבעיה, ייתכן מאוד כי המחשב מפעיל עצמו מחדש בשל בעיות הנובעות ממערכת ההפעלה ולו דווקא מחומרתו.

במצב כזה מומלץ מאוד לגבות את נתוני המחשב ולהתקינו מחדש – פעולה זו ברוב המקרים מצריכה טכנאי מחשבים.
אלה היו עיקר הבעיות והסיבות הנפוצות למחשב שמפעיל עצמו מחדש .

במידה ולא הסתדרתם תוכלו להזמין טכנאי מחשבים מקצועי אשר יסדר לכם את הבעייה

יוגב מזרח, טכנאי מחשבים, קומפי פתרונות מחשוב

054-4574735

יוגב מזרחי
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
קומפי פתרונות מחשוב
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
רמת גן
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 6/3/2011
תגיות:   טכנאי מחשבים רמת גן    תיקון מחשבים    בניית אתרים    אינטרנט זז לאט   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים