מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

גלישה איטית באינטרנט

טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט

/ יוגב מזרחי

לעיתים די דחופות אתם תוהים למה החיבור לאינטרנט הוא כל כך איטי, גם כאשר ברשותכם מהירות גבוהה מספק שירותי האינטרנט.

זה מתסכל  כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט, במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית, אבל אם אתם רוצים לדעת על סיבות סבירות אשר גורמות לגלישה איטית באינטרנט, ניתן לבדוק בדיקות בסיסיות באופן עצמאי מבלי לבזבז את הזמן בלחכות לנציגי התמיכה של האינטרנט.

אם אתם מרגישים כי החיבור שלכם לאינטרנט  איטי פתאום, אתם חייבים קודם כל לבדוק את מהירות החיבור, אם המהירות מצביעה על ערך נמוך יותר מכפי שהוא אמור להיות, אז הבעיה יכולה להיות זמנית, אתם יכולים לנתק את כבל הרשת מהמחשב ולחבר שוב, לנתק את הנתב או המודם מהחשמל ולחברו חזרה לאחר דקה ובמידה והמהירות חזרה למצב הנורמלי  אז הבעיה שלכם נפתרה, עם זאת, אם הבעיות עדיין נמשכות אז אתם צריכים לבדוק את הדברים הבאים כדי לדעת למה האינטרנט פועל לאט:

    
* הסיבה הנפוצות ביותר מאחורי מהירות איטית הוא נוכחות של וירוס במחשב, אם האנטי וירוס שלכם פג תוקף  המחשב פגיע לרגולות  ווירוסים חדשים, או תוכנות זדוניות שעלולות לתקוף, כל הדברים הנ"ל יכולים להשפיע במידה ניכרת על מהירות הגלישה.
    *
סוג חיבור האינטרנט שברשותכם ומהירות רוחב הפס – במידה ומהירות האינטרנט שלכם נמוכה מהממוצע מומלץ מאוד לשפר אותה על ידי פנייה לספקית האינטרנט ולחברת התשתית שברשותכם

    * מחשב בעל זיכרון פיזי נמוך מאוד יכול גם להאט את המהירות של האינטרנט בשל איטיות כללית של המחשב, ולמה זה משפיע על האינטרנט אתם שואלים ? הסיבה לכך היא, למרות שמהירות האינטרנט עשויה להיות גבוהה, הבעיה נובעת מביצועים איטיים של המחשב,  ובמיוחד במצב של הרצת הרבה תוכנות במקביל והעמסה על המחשב, לכן כאשר חומרת המחשב ישנה או אינה עומד בסטנדרט הממוצע של ימינו ביצועי המחשב החלשים ישפיעו מאוד על גלישתכם באינטרנט.
* במידה וקיימים המון חלונות ולשוניות של דפי אינטרנט פתוחים אשר לא באמת בשימוש הדבר עלול לגרום לאיטיות בגלישה לכן הימנעו מלהשאיר דפים פתוחים שלא בשימוש.
    *
לעתים קרובות הבעיה דווקא נובעת בשל ציוד רשת ישן, אשר אינו תואם למהירות גבוהה, לכן במידה וברשותכם מודם או נתב אשר ישן מאוד מומלץ לבדוק האם הוא באמת תואם את מהירות החיבור שלכם.  
    *
אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא זיכרון מטמון של הדפדפן אשר אגר נתונים בכמות גדולה מדי ושמירת היסטוריה של תקופת זמן ארוכה מהרגיל ולכן שמרו על תחזוקת הדפדפן על ידי ניקוי קבצי זבל, ניקוי היסטוריה וניקוי קבצים זמניים, ישנן המון תוכנות אשר עושות זאת אוטומטית אחת מהמוכרות הינה .CCLEANER
    *
הורדת של קבצים גדולים או מצד שני המון הורדות במקביל אפילו ממחשב אחר ברשת ולא רק ממחשבכם גורם לאיטיות משמעותית, בנוסף תוכנות הורדה כגון אימיול גורמות להאטה משמעותית במהירות הגלישה לכן הקפידו לסגור אותן בעת שאין בהן שימוש הדבר משפיע גם אם הן פועלות במחשב אחר ברשת.

מה אפשר לעשות?

    
* אלה היו הסיבות הנפוצות ביותר מאחורי הבעיה של אינטרנט שפועל לא, עם ההמלצות הנ"ל אתה יכול למצוא את הפתרונות בעצמך, לדוגמה למספר פתרונות:
    *
אם האנטי-וירוס שברשותך פג תוקף או אינו עדכני מהר לעדכנו ולחדש את רישיונו (כמובן אם אין לך אנטי-וירוס מותקן הבעיה חמורה וצריכה להיפתר בהקדם האפשרי) , בנוסף מומלץ מאוד לסרוק את המחשב מווירוסים  אחת לחודש כדי למזער נזק עתידי.
    
* ניתן לנתק את ציוד הרשת באופן ידני ולחברו מחדש אחת לכמה חודשים או במידה וכאשר התגלתה בעיה, ניתן גם ליצור קשר עם ספקי השירות כדי לאבחן את הבעיות ולמצוא את הפתרון הנכון.
    *
במידה ומחשבכם ממש ישן, מומלץ לחשוב על כיוון של מחשב חדש לצרוך הנאה מירבית מהאינטרנט, לא תמיד כדי לשדרג את המחשב היות וכיום המחירים של המחשבים ירדו משמעותית.

אז, אלה היו הסיבות והפתרונות עבור חיבור אינטרנט איטי, מקווה כי כתבה זו עזרה לכם למצוא פתרון לבעייתכם . גלישה מהנה ... ומהירה!

יוגב מזרחי - 054-4574735

www.compy.co.il

יוגב מזרחי
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
קומפי פתרונות מחשוב
עוסק מספר רב של שנים בתחום המחשבים, תחזוקת מחשבים, שירות תיקונים , טכנאי מחשבים,לימוד אישי, תחזוקה למשרדים, עיצוב ובניית אתרים ועוד
רמת גן
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 3/3/2011
תגיות:   טכנאי מחשבים רמת גן    תיקון מחשבים    בניית אתרים    אינטרנט זז לאט   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים