מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סורק נייד

סורק נייד

/ אלידע

ישנם סוגים שונים של ציוד משרדי שנעשים קומפקטיים כדי לאפשר לאנשים להשתמש בהם באופן נייד. אחד הפריטים הללו הוא סורק מסמכים נייד. סוג זה של סורק מסמכים מאפשר למשתמש לסרוק מסמך ביד בדיוק באותו אופן שהוא היה סורק בעזרת סורק נייח. סוגים אלו של סורקים משתמשים בטכנולוגיה זהה לזו של סורקים רגילים, רק בקנה מידה קטן יותר. סורקים ניידים ניתן לרכוש ברבות מחנויות האלקטרוניקה הגדולות, כאשר המחירים משתנים  בהתאם לתכונות הכלולות בהם.

סורק המסמכים הנייד הוא קומפקטי מאוד. רבים מהם מופעלים באמצעות יציאת ה-USB אשר ניתן למצוא בכל המחשבים ניידים והמחשבים השולחניים. הסורקים הניידים הם קלי משקל ויכולים בקלות להדחס למזוודה או תיק המחשב הנייד. כדי להפעיל ביעילות את הסורק יש בדרך כלל תוכנות כלולות שניתן להוריד על למחשב כדי שניתן יהיה להשתמש בשילוב עם הסורק.

מהן התכונות החשובות אותן יש לבדוק כשבאים לבחור סורק נייד? אחת התכונות החשובות היא הרזולוציה. סורקים ניידים בעלי רזולוציה גבוהה יוכלו לסרוק מסמכים בבירור עם פחות טשטוש. אם אתה בונה על סריקת כל סוגי המסמכים מטקסט ועד תמונות עדיף לבחור סורק נייד ברזולוציה גבוהה. תכונה נוספת היא סוג המנגנון להזנת דפים. כמה מסורקי מסמכים הניידים מסוגלים לסרוק מסמכים בעלי עובי ואורך משתנים. רוב הסורקים האלה יכול גם "להכיר" את גודל המסמך. בעת בחירת סורק כדאי לוודא ששהסורק מסוגל לטפל בגדלי נייר שונים ועובי של של סוגי הנייר היותר איכותיים. לפעמים סורקים קומפקטית יותר אינם כוללים את מנגנון ההזנה. מזין מסמכים מאפשר למשתמש למקם נייר על הסורק, כך שהמשתמש אינו צריך להזין את הנייר ידנית ומאפשר סריקה מהירה יותר. זהו אביזר חשוב מאוד אם אתה מתכנן לסרוק המון מסמכים.

הדבר הטוב ביותר שניתן להגידעל סורק מסמכים נייד הוא היכולת לנהל את המסמכים יחד עם מחשב נייד. התוכנה המסופקת עם הסורק מאפשרת למשתמש לשמור את המסמך הסרוק בפורמט המועדף. כמו כן, המשתמש יכול גם לערוך את המסמך הסרוק וברוב  הסורקים ניידים גם יש אפשרות לתיקון שגיאות אוטומטי. מערכת התיקון האוטומאטי מוחקת דפים ריקים מתהליך סריקה, מתקנת את התמונה על פי גודל  המסמך ובחלק מהמקרים אפילו ממקמת סריקות בסדר הנכון.

ישנם הרבה סורקים קומפקטים. כדאי לא להתפשר על האיכות בגלל הגודל שלהם. מאחר ולרבים יש תכונות דומות לעמיתיהם הגדולים, ניתן לקבל את איכות הסורק הנייח במשקל נייד.

הכותב הנו מנהל תפעול בחברת קופי סקאן – שירותי סריקה מתקדמים, המתמחה באירכוב אלקטרוני, סריקת מסמכים, תמונות ושרטוטים מכל סוג . חברתנו נותנת ייעוץ בחינם במשרדנו או במשרדכם, ונשמח גם לענות על שאלותיכם בכל תחומי הסריקה והאירכוב.

טל': 050-8750895
פקס': 08-9244890
מייל: [email protected]
אתר אינטרנט: http://www.copyscan.co.il


 

אלידע
מהנדס בעל ותק בכמה חברות הייטק שעשה הסבה לתחום שירותים משרדיים
מנהל תפעול בחברת קופיסקאן [email protected]
קופיסקאן
שירותי אירכוב ממוחשב -סריקת מסמכים בבית הלקוח
כל הערים
050-8750895
08-9244890
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני
תאריך: 28/2/2011
תגיות:   סריקה    מסמכים    משרד    ללא נייר    סורק נייד   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני

סריקת מסמכים - לעסקים קטנים ולארגונים גדולים / יוחאי ר
סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי הפכה בשנים האחרונות מפעולה השמורה לעסקים בודדים לתופעה גורפת המבוצעת בעסקים וארגונים רבים. כל עסק, קטן כגדול מכירים בחשיבות של חיסכון בזמן ובמקום להצלחת העסק.
סריקת מסמכים - באיזה ציוד כדאי להשתמש ? / יוחאי ר
כדי לסרוק מסמכים אתה לא צריך יותר מאשר סורק שולחני פשוט ובסיסי. כמובן שאיכות הסריקה וקצב הסריקה יהיו בהתאם לאיכות הסורק בו תשתמש, אבל באופן עקרוני כל אחד יכול לסרוק מסמכים.
סריקת מסמכים - איך בוחרים סורק מסמכים טוב / יוחאי ר
המשרד שלך מלא במסמכים. הררי מסמכים בכל פינה. קלסרים מוצבים בכל מדף פנוי ונראה שהגעת למיצוי הקיבולת של המשרד שלך לצורך אחסון המסמכים.
סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב / יוחאי ר
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.
סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר? / יוחאי ר
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב.
סריקת מסמכים – מי שלא סורק מסמכים, טועה! / יוחאי ר
סורק המסמכים הראשון הומצא בארה"ב בשנת 1957 ומאז ועד היום שופרה טכנולוגיית הסריקה בקצב מדהים.
סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת? / יוחאי ר
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים? מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?
ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות? / יוחאי ר
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה בהתחשב במספר פרמטרים כגון: שיתוף מסמכים...
ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם / יוחאי ר
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.
סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח? / יוחאי ר
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה:
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים