מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

התקנת זיכרון למחשב נייד

התקנת זיכרון למחשב נייד

/ עזרה אונליין

התקנת זיכרון למחשב נייד

 

לאורך זמן, הזיכרון הפנוי של המחשב הנייד שלנו ילך ויתמעט כתוצאה מהתקנות של יישומים רבים על המחשב הנייד והביצועים, איך לומר בעדינות, יורדים פלאים. אתם בוודאי מכירים את ההרגשה בזמן שאנחנו רוצים להתקין תוכנה חדשה ונוצצת ואז מקבלים הודעה שלא ניתן להתקין אותה עקב מחסור בזיכרון? אז זהו שהתקנת זיכרון למחשב נייד זה לא סיפור מסובך.

את המהירות ואת הביצועים של המחשב הנייד ניתן לשפר על ידי שדרוג או התקנה של זיכרון נוסף. ובכן, למה לשדרג את הזיכרון למחשב הנייד?

התקנת תוכנות חדשות במחשב תופסות יותר ויותר מקום בזיכרון המחשב הנייד שלנו וכל תוכנה בתורה יכולה להפוך את המחשב הנייד שלנו לאיטי בצורה בלתי נסבלת. לפעמים כל נפח הזיכרון תפוס על ידי תוכנה או שתיים הפועלות ברקע ומה שנשאר להפעלת מערכת ההפעלה אינו מספק ואף לעיתים מגיע מתחת לסף המינימום של המחשב. אז אנחנו מקבלים הודעה ממערכת ההפעלה כי הזיכרון שנשאר לנו במחשב הוא מתחת למינימום כדי להפעיל את מערכת ההפעלה בצורה תקינה. במצב כזה, שדרוג הזיכרון במחשב הנייד יועיל מאוד בכדי להריץ את היישומים שלנו באופן יעיל ומהיר.

 

בדיקת סוג הזיכרון המותקן במחשב

 

לפני שנתחיל עם תהליך ההתקנה, חשוב לדעת את כמות הזיכרון המותקנת כרגע בתוך המחשב הנייד שלנו. זאת ניתן לדעת על ידי בדיקת מאפייני המערכת.

האם ניתן להוציא בקלות את מודול הזיכרון? מודול הזיכרון של המחשב הנייד בדרך כלל נגישים, אם כי ישנם מחשבים ניידים - בעיקר ישנים שהגישה למודולי הזיכרון שלהם אינה ומצריכה עזרה מקצועית יותר.

 

בחר את החנות המתאימה

 

לאחר שבדקנו את כמות הזיכרון המותקנת בתוך המחשב הנייד, הפעולה הבאה שאנחנו צריכים לבצע היא לרכוש את מודול הזיכרון. ישנן חנויות מקוונות שונות המציעות זיכרונות למחשבים ניידים שונים. כלל האצבע הוא שאם אנחנו רוצים לבצע את העסקה הטובה ביותר עבורנו אזי עלינו לבצע סקר שוק נרחב.

זה ממש קל!

רוב האנשים שיש להם גישה למחשבים יכולים לספר לכם כי אתם לא צריכים להזמין טכנאי מחשבים כדי להתקין את הזיכרון בתוך המחשב הנייד. זה ממש קל. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבדוק את הכמות המקסימלית של הזיכרון שניתן להתקין המחשב הנייד ע"פ נתוני היצרן, שם גם נוכל לאמת את המידע שלנו על המהירות וסוג הזיכרון שאנחנו צריכים, יחד עם מספר חריצי זיכרון שיש בדגם המחשב הנייד שלנו.

כבו את המחשב הנייד והפכו אותו. הסירו את הסוללה. לאחר מכן פתחו את מכסה מודול הזיכרון. ברוב המחשבים הניידים, המכסה ממוקם בחלק התחתון של המחשב הנייד. אם אינכם יכולים למצוא את המכסה, אז פנו אל אתר היצרן, שם תוכלו למצוא עוד מידע היכן מודול הזיכרון של המחשב הנייד נמצא. הסירו את הברגים ואת מכסה המודול. אם אתם משדרגים או מחליפים את מודול הזיכרון שאתם משתמשים כעת, שימו לב כי צריך להוציא את מודול הזיכרון מהחריץ בו הוא נמצא בזהירות, תוך כדי הטייתו בזוית כלפי מעלה. לאחר מכן הכניסו את מודול הזיכרון החדש אל חריץ ההרחבה הפנוי תוך כדי הטיית המודול בזוית כלפי מעלה. לאחר שאבטחנו את מודול הזיכרון במקומו, נכסה את מודול הזיכרון עם המכסה ונבריג חזרה את הברגים למקום. לבסוף, נחזיר את הסוללה למקומה. תהליך התקנת הזיכרון למחשב נייד הושלם.

כל הכתוב במדריך זה הינו בגדר המלצה בלבד. הכותב אינו אחראי לנזקים ישירים ו/או עקיפים שיכולים להיגרם למחשב הנייד ו/או למידע המאוכסן בו ו/או לסביבתו כתוצאה מביצוע ההנחיות הכתובות במדריך זה.

עזרה אונליין
אנחנו, בעזרה אונליין, נמצאים כדי להקל ולהנעים עליך את השימוש במחשבך.
אנחנו, בעזרה אונליין, נמצאים כדי להקל ולהנעים עליך את השימוש במחשבך. אנו תומכים במחשבך מרחוק מיד עם פנייתך, "כאן ועכשיו", מבלי שתצטרך לצאת מביתך.
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים
תאריך: 24/2/2011
תגיות:   מחשב נייד    למחשב נייד    מחשבים ניידים    לפ טופ    לפטופ    התקנת זיכרון    שדרוג זיכרון    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים קלים / LoadSEO SEO
חברות עם שירות תיקון מחשבים ניידים קלים מכל הסוגים על ידי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים. איפה היינו היום ללא מחשבים? איך היינו יכולים לעבוד ללא מחשב נייד ?
תיקון מחשבים מיני ניידים / LoadSEO SEO
תיקון מיני מחשבים ניידים - יש האומרים שהצורך הוא המנוע של צמיחה טכנולוגית. חברת שירות תיקון מחשבים ניידים - הפתרון הטכנולוגי, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים
תיקון מחשבים ניידים קטנים / LoadSEO SEO
תיקון מחשבים ניידים קטנים - מעבדה שכזו. שירות עם נסיון רב בתחום תיקון מחשבים של כל החברות, ומאחורי השירות, שמונה שנים לפחות בתחום של תיקון מחשבים...
תיקון מחשבים ניידים חזקים / LoadSEO SEO
חברת תיקון ניידים מעניקה שירותי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים חזקים כבר משנת 2002 ומחזיקה בנסיון רב ומשמעותי בתיקון תקלות מחשבים ניידים מכל הסוגים.
מעבדת תיקון מחשבים ניידים / LoadSEO SEO
הדבר הכי חשוב שעליכם להבין כשאתם מחפשים מעבדת תיקון מחשבים ניידים הוא שלא כל מעבדה לתיקון מחשבים או כל טכנאי שמגיע אליכם הביתה יכולים לתקן מחשב נייד.
התקנת זיכרון למחשב נייד / עזרה אונליין
לאורך זמן, הזיכרון הפנוי של המחשב הנייד שלנו ילך ויתמעט כתוצאה מהתקנות של יישומים רבים על המחשב הנייד והביצועים, איך לומר בעדינות, יורדים פלאים.
מחשב נייד האם כדאי? / יוגב מזרחי
לסיכום מחשב נייד בהרבה מאוד מקרים מקל על חיינו ופותר לנו הרבה דברים אך מצד שני מאוד מומלץ לבדוק האם באמת ננצל את מחשבנו הנייד או שנניח אותו באופן תמידי בשלוחן המחשב ונשתמש בו כמחשב נייח לכל דבר
סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב' / נתי גז
מאמר על 9 שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב'. מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים