מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחשב עושה רעש

תיקון מחשב בצורה פשוטה – מניעת רעש מרכיבי החומרה

/ עזרה אונליין

תיקון מחשב בצורה פשוטה – מניעת רעש מרכיבי החומרה

 

בימינו אנו, כמעט לכל אחד יש מחשב אחד בבית ובמקרים רבים אף יותר ממחשב אחד. עם האפשרויות הבלתי מוגבלות שהאינטרנט מציע לנו כגון: אימיילים, מסרים מידיים, רשתות חברתיות וכו' כאמצעי לתקשורת, זה ברור מדוע לרוב האנשים יש לפחות מחשב אחד.

מחשבים הם כמו כל מכשיר אלקטרוני אחר ולפעמים כאשר הם לא עובדים כמתוכנן זה מתסכל לשבת ליד השולחן כדי לשחק או לעבוד על מסמך ולגלות כי המחשב שלך לא משתף פעולה.

כשעולה הצורך, יהיה זה נבון מצידנו לקבל עזרה מקצועית בתיקון מחשב. טכנאי מחשבים הם האנשים שהוכשרו במיוחד כדי לאמוד את הבעיה ולהציע את הפתרון הטוב ביותר.

ישנם סוגים מסוימים של תקלות במחשב שתוכל לפתור בכוחות עצמך, אלה הן בדרך כלל בעיות שניתן לטפל בהן עם מעט הדרכה והכוונה מחברים. דוגמא לתקלה כזו, היא החלפת מאוורר לא תקין. מאוורר תקול יכול לגרום להתחממות המחשב ובכך יכול לגרום נזק בלתי הפיך לרכיבים הפנימיים של המחשב, או לחילופין, המחשב באמצעות מנגנון הגנה פנימי שנמצא בו יכבה עצמו כדי לא להגיע למצב של התחממות יתר.

במחשבים יש בדרך כלל לפחות 3 מאווררים. שניים נמצאים על דפנות המחשב ומשמשים לצינון חלל המחשב, ומאוורר נוסף מיועד לקירור המעבד.

אם המחשב עדיין תחת אחריות, עבור תיקון תקלה במאוורר, יצרן המחשב לא יגבה ממך תשלום לתיקון הבעיה. אם תקופת האחריות חלפה תוכל לקחת את המחשב לחנות מחשבים ושם יתקנו את המחשב בתשלום או לחילופין להחליף את המאוורר בעצמך.

במידה ובחרת לתקן את המחשב בעצמך, הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא לנתק את המחשב משקע החשמל. עכשיו יש צורך לבחון את המאוורר, האם הוא סתום מאבק? האם חיבור החשמל שלו מנותק? סביר להניח שהמאוורר יהיה מחובר על ידי ברגים קטנים לדופן גוף המחשב. במידה ותרצה להחליפו, נתק את חיבור החשמל שלו, שחרר את הברגים וקח אותו אל חנות המחשבים הקרובה. רכוש מאוורר זהה או שווה ערך. לאחר מכן חבר את המאוורר למקומו. כעת המאוורר צריך לעבוד בצורה תקינה וללא רעשים מיוחדים.

לעיתים המחשב ירעיש כתוצאה מרכיב חומרה שאינו מחובר כראוי, אחד הגורמים שיכולים לגרום לכך הוא כונן CD-ROM או כונן DVD. זהו עוד סוג של תיקון מחשב שתוכל לבצע בעצמך. הסר בזהירות את כיסוי המחשב והקשב על מנת למצוא את מקור הרעש. הדק את ברגיי רכיב החומרה המרעיש למקום, החזר את כיסוי המחשב למקומו הקשב ובדוק האם הרעש הפסיק.

חשוב לבצע תיקון מחשב בצורה בטוחה ויסודית, מחשבים הם מוצר יקר יחסית וחשוב לנו לשמור עליהם פועלים באופן תקין ואופטימאלי לאורך זמן. אם הינך מרגיש בטוח מספיק בכדי לתקן את המחשב בעצמך - תן לזה ניסיון. אם אינך בטוח כיצד לתקן את המחשב פנה לחנות המחשבים הקרובה על מנת שיסייעו לך לפתור את התקלה.

עזרה אונליין
אנחנו, בעזרה אונליין, נמצאים כדי להקל ולהנעים עליך את השימוש במחשבך.
אנחנו, בעזרה אונליין, נמצאים כדי להקל ולהנעים עליך את השימוש במחשבך. אנו תומכים במחשבך מרחוק מיד עם פנייתך, "כאן ועכשיו", מבלי שתצטרך לצאת מביתך.
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 22/2/2011
תגיות:   תיקון מחשב    תיקון מחשב נייד    טכנאי מחשבים    תיקון מחשבים    תיקון מסכי מחשב    תיקון מחשבים ניידים    טכנאי מחשב    תיקון ניידים    שירות מחשבים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים