מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת מסמכים פורמט גדול

סריקת מסמכים בפורמט גדול

/ אלידע

 


השימוש בסורק בפורמט גדול הופך יותר ויותר חשוב בזמן שהעולם מתקדם לכיוון אחסון דיגיטלי והדפסה דיגיטלית. סוג זה של סורק הוא יקר למדי, למרות שיש התקדמות מסויימת לקראת הורדת המחירים.

שטח הכיסוי הממוצע עבור סורק בפורמט גדול הוא 34X36 אינץ '(כ – 0.86X0.91 מטר). סורקים אלה מבוססי אור. הם דורשים מעט מקום ולרבים  יש גלגלים, מה שמאפשר להם להתנייד בקלות.
 
השימושים של סורק בפורמט גדול הם לא יסולאו בפז למדינה מנסה לשמר את ההיסטוריה שלה באמצעות סריקה שרידים מן העבר. בדומה לכך, הם שימושיים עבור חברות המנסות לשמר רשומות על מסמכים גדולים באופן חריג וכן במשרדי אדריכלים וגופים ציבוריים שמתעסקים עם תוכניות מתאר והיתרי בניה (גרמושקות).

סורק בפורמט גדול משמש גם עבודה עם חומרים רגישים מבחינה היסטורית, כגון עיתונים ישנים. קיימות מספר סכנות טבעיות ולא טבעיות לחומר הארכיוני, כמו פרפרי לילה, ריקבון ועיפוש, רעידות אדמה, שריפות ושאר מרעין בישין, שעלולים להרוס חומרים משמעותיים מבחינה היסטורית.


כדי לעשות זאת כראוי, דפי העיתון צריך להיסרק ולהפוך לקבצי מחשב. סורק בפורמט גדול הוא הסוג היחיד של הסורק כי ניתן להכניס את הדפים  של עיתון לסריקה בחתיכה אחת.  בכך מאפשר לשמור את הפריטים המקוריים  תוך מתן אפשרות לציבור לצפות בהם.
 
חלק סורקים בפורמט גדול יכולים לסרוק במהירות רוחב עד 40 אינץ '(כ - 1.02 מטר) ואת המסמכים עד סנטימטר וחצי (כ -1.3 ס"מ) עובי, כמו כרזות או בריסטול. זה עוזר אם חומרים או פריטים ארכיוניים מוצמדים ללוח או עבים מטבעם.

סורקים בפורמט גדול משמשים בכל רחבי העולם. מאז נוצר סורק בפורמט גדול  ניתן לסרוק פריטים ברוחב גדול ממה הסורק הממוצע מסוגל אבל המחיר על התענוג הזה גבוה יותר. מעבר להוצאה הראשונית הגבוהה על הסורק עצמו ישנה גם הוצאה גדולה יותר על חשמל ותחזוקה שוטפת מכיוון שכאשר המכשיר מתקלקל לוקח יותר זמן לתקן אותו וההוצאות על חלקי החילוף גם הן גבוהות יותר. עם זאת, הסורק בפורמט גדול משרת מטרה שלא יסולא בפז עבור המשתמש ולכן שווה לו לשלם את המחיר.

הכותב הנו מנהל תפעול בחברת קופי סקאן – שירותי סריקה מתקדמים, המתמחה באירכוב אלקטרוני, סריקת מסמכים, תמונות ושרטוטים מכל סוג . חברתנו נותנת ייעוץ בחינם במשרדנו או במשרדכם, ונשמח גם לענות על שאלותיכם בכל תחומי הסריקה והאירכוב.

טל': 050-8750895
פקס': 08-9244890
מייל [email protected]
אתר אינטרנט  http://www.copyscan.co.il

אלידע
מהנדס בעל ותק בכמה חברות הייטק שעשה הסבה לתחום שירותים משרדיים
מנהל תפעול בחברת קופיסקאן [email protected]
שירותי אירכוב ממוחשב -סריקת מסמכים בבית הלקוח
050-8750895
08-9244890
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני
תאריך: 20/2/2011
תגיות:   גרמושקות    A0    סריקה    מסמכים    פורמט גדול    שרטוטים    תוכניות מתאר   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני

סריקת מסמכים - לעסקים קטנים ולארגונים גדולים / יוחאי ר
סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי הפכה בשנים האחרונות מפעולה השמורה לעסקים בודדים לתופעה גורפת המבוצעת בעסקים וארגונים רבים. כל עסק, קטן כגדול מכירים בחשיבות של חיסכון בזמן ובמקום להצלחת העסק.
סריקת מסמכים - באיזה ציוד כדאי להשתמש ? / יוחאי ר
כדי לסרוק מסמכים אתה לא צריך יותר מאשר סורק שולחני פשוט ובסיסי. כמובן שאיכות הסריקה וקצב הסריקה יהיו בהתאם לאיכות הסורק בו תשתמש, אבל באופן עקרוני כל אחד יכול לסרוק מסמכים.
סריקת מסמכים - איך בוחרים סורק מסמכים טוב / יוחאי ר
המשרד שלך מלא במסמכים. הררי מסמכים בכל פינה. קלסרים מוצבים בכל מדף פנוי ונראה שהגעת למיצוי הקיבולת של המשרד שלך לצורך אחסון המסמכים.
סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב / יוחאי ר
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.
סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר? / יוחאי ר
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב.
סריקת מסמכים – מי שלא סורק מסמכים, טועה! / יוחאי ר
סורק המסמכים הראשון הומצא בארה"ב בשנת 1957 ומאז ועד היום שופרה טכנולוגיית הסריקה בקצב מדהים.
סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת? / יוחאי ר
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים? מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?
ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות? / יוחאי ר
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה בהתחשב במספר פרמטרים כגון: שיתוף מסמכים...
ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם / יוחאי ר
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.
סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח? / יוחאי ר
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה:
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים