מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

OMR

זיהוי סימנים אופטי - OMR

/ אלידע

היתרונות של זיהוי סימנים אופטי - OMR


מערכות לזיהוי סימנים באמצעים אופטיים (OMR)  משמשות ללכידת מידע באופן דיגיטלי בעזרת סריקת מסמכים שמולאו ביד. דוגמאות קדומות של טכנולוגיית OMR כוללות נייר דבק בשימוש עם טלגרף וכרטיסי ניקוב. פיתוח OMR התאפשר בעקבות המצאת סורקי תמונות שאפשרו, בשילוב עם תוכנות אשר מזהות סימני עיפרון או סימנים אחרים על טפסים סטנדרטיים. OMR משמש כיום בתהליכים שונים כגון בדיקות, סקרים רשימות ומספק מספר יתרונות על פני אוסף ידני של נתונים:


מהירות
היתרון הברור ביותר לטכנולוגית הכרת סימנים אופטית הוא אסוף נתונים ממסמכים במהירות. ללא OMR, כל מסמך יש לקרוא חזותית על ידי אדם, אשר מעביר את הנתונים אל מערכת המחשב ביד. למרות שאנשים מאומנים יכולים להתייעל בניתוח והזנת נתונים ידנית מטפסים, יש גבול עליון פיזי לכמה מהר אדם יכול לבצע את המשימה. עם OMR, מסמכים סרוקים שהוזנו למערכת מזוהים במהירות העולה עשרת מונים על המהירות הניתנת להשגה על ידי האדם.


דיוק
יחד עם הגבול העליון של כמה מהר אדם יכול פיזית לקרוא ולהעביר נתונים לטפסים סטנדרטיים נוספת בעיה של איך בדיוק הוא יכול לעשות זאת. כל מי שחווה את הסיטואציה של להביט במסמך ולאחר מכן להסתכל על מסך המחשב, ולאחר מכן חזרה המסמך יודע כמה קל לאבד את המקום שלהם, במיוחד עם טופס שבו כל שורה דומה. קל לשרבב נתונים כפולים, להפוך מספרים או פשוט להזין נתונים שגויים, במיוחד כשמי שעובד בעבודות מסוג זה לא מגיע מרקע טכנולוגי עשיר. OMR מגדילה את דיוק הנתונים על ידי ביטול הטעויות האלה.


עלות ויעילות
זטכנולוגית זיהוי סימנים אופטי מפחיתה באופן משמעותי את מספר האנשים הדרוש כדי לעבד טפסים סטנדרטיים ידי מיכון הפונקציות הכי עתירות עבודה. טכנולוגיית OMR מפחיתה באופן משמעותי את העלות הכוללת של עיבוד מסמכים סטנדרטיים ידי כיווץ  מספר האנשים ומשך הזמן שנדרש כדי לקלוט את הטפסים.

הכותב הנו מנהל תפעול בחברת קופי סקאן – שירותי סריקה מתקדמים, המתמחה באירכוב אלקטרוני, סריקת מסמכים, תמונות ושרטוטים מכל סוג . חברתנו נותנת ייעוץ בחינם במשרדנו או במשרדכם, ונשמח גם לענות על שאלותיכם בכל תחומי הסריקה והאירכוב.

טל': 050-8750895
פקס': 08-9244890
מייל [email protected]
אתר אינטרנט http://www.copyscan.co.il

אלידע
מהנדס בעל ותק בכמה חברות הייטק שעשה הסבה לתחום שירותים משרדיים
מנהל תפעול בחברת קופיסקאן [email protected]
שירותי אירכוב ממוחשב -סריקת מסמכים בבית הלקוח
050-8750895
08-9244890
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני
תאריך: 20/2/2011
תגיות:   OMR    סריקה    מסמכים    ארכיון    זיהוי אופטי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני

סריקת מסמכים - לעסקים קטנים ולארגונים גדולים / יוחאי ר
סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי הפכה בשנים האחרונות מפעולה השמורה לעסקים בודדים לתופעה גורפת המבוצעת בעסקים וארגונים רבים. כל עסק, קטן כגדול מכירים בחשיבות של חיסכון בזמן ובמקום להצלחת העסק.
סריקת מסמכים - באיזה ציוד כדאי להשתמש ? / יוחאי ר
כדי לסרוק מסמכים אתה לא צריך יותר מאשר סורק שולחני פשוט ובסיסי. כמובן שאיכות הסריקה וקצב הסריקה יהיו בהתאם לאיכות הסורק בו תשתמש, אבל באופן עקרוני כל אחד יכול לסרוק מסמכים.
סריקת מסמכים - איך בוחרים סורק מסמכים טוב / יוחאי ר
המשרד שלך מלא במסמכים. הררי מסמכים בכל פינה. קלסרים מוצבים בכל מדף פנוי ונראה שהגעת למיצוי הקיבולת של המשרד שלך לצורך אחסון המסמכים.
סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב / יוחאי ר
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.
סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר? / יוחאי ר
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב.
סריקת מסמכים – מי שלא סורק מסמכים, טועה! / יוחאי ר
סורק המסמכים הראשון הומצא בארה"ב בשנת 1957 ומאז ועד היום שופרה טכנולוגיית הסריקה בקצב מדהים.
סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת? / יוחאי ר
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים? מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?
ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות? / יוחאי ר
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה בהתחשב במספר פרמטרים כגון: שיתוף מסמכים...
ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם / יוחאי ר
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.
סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח? / יוחאי ר
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה:
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים