מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עיצוב לוגו

מהו עיצוב לוגו טוב?

/ נטע לופו

מהו עיצוב לוגו טוב?

אחרי השלבים של פתיחת והקמת עסק חדש מגיע שלב מיתוג העסק שנועד למשוך את קהל היעד הרלוונטי. הדבר הראשון שהעסק זקוק לו מבחינה עיצובית הוא עיצוב לוגו שיוביל את הקו העיצובי בהמשך תהליך מיתוג העסק. לעיצוב לוגו כמה מטרות חשובות:

 

  1. תדמית – הלוגו צריך לייצג את העסק בצורה הטובה ביותר. הוא צריך לפנות אל קהל היעד הרצוי ולשדר לו שהחברה ומוצריה הם אמינים ואיכותיים. כמו כן, בעיצוב הלוגו יש לשקול אילו תחושות נוספות עליו לשדר בהתאם למוצרי החברה. אם המוצרים פונים אל קהל יעד צעיר יתכן שכדאי לבחור בעיצוב לוגו שמשדר תחושת הנאה. אם מוצרי החברה הם תכשיטים לצורך הדוגמה, רצוי לבחור בעיצוב לוגו שישדר יוקרה. דוגמה נוספת, רצוי שעיצוב לוגו לחברה שמוצריה קשורים בתינוקות ישדר תחושה של רכות.

לפיכך, על מעצב הלוגו להבין היטב במה עוסקת החברה שעבורה הוא מעצב את הלוגו. כך יכול המעצב הגרפי להתאים את עיצוב הלוגו אל מאפייני מוצרי החברה.

אחת המטרות המרכזיות והחשובות של עיצוב לוגו הוא העברת המסרים שעל עיצוב הלוגו להעביר אל קהל היעד הרלוונטי עבור אותה חברה. המסרים של עיצוב הלוגו צריכים לעבור אל קהל היעד הרצוי בצורה מהירה ובלי מאמץ מיותר מצדו. המעצב הגרפי צריך להיזהר ולהימנע מעיצוב לוגו שמעביר מסרים לא רצויים ולא מתאימים לחברה שעבורה הוא מעצב את הלוגו.

  1. מיתוג – הלוגו יופיע בהמשך בקו המוצרים של העסק וכן באמצעי השיווק השונים (אתר העסק, פליירים, מודעות לעיתון, שקיות, כרטיסי ביקור וכדומה). לפיכך, עיצוב הלוגו הוא החלק החשוב ביותר בתהליך המיתוג, כי אם עיצוב הלוגו שתבחרו לא יהיה מוצלח הוא עלול להפריע כשהוא מופיע באמצעי השיווק השונים.
  2. בידול – כחלק מתהליך עיצוב לוגו לעסק צריך המעצב הגרפי לבחון את עיצובי הלוגואים הקיימים בחברות מתחרות כיוון שהלוגו שהוא מעצב צריך להיות ייחודי ולבלוט מעל המתחרים.

 

לוגו טוב הוא לוגו שבתהליך העיצוב שלו המעצב הגרפי השקיע מחשבה רבה בכל אחת מהמטרות שפורטו לעיל ועיצב את הלוגו לפי מסקנותיו.

כשמזמינים עיצוב לוגו צריך לזכור שאסור להתפשר על סטודיו לעיצוב שאין לכם תקשורת טובה איתו, כי התקשורת היא הכרחית לביצוע עיצוב הלוגו ושינויו לפי בקשתכם. מעבר לכך, אל תתפשרו על לוגו שלא נראה מתאים לעסק שלכם. תבהירו מה צריך לשנות ואיך אתם רוצים שהלוגו יראה. העבודה על עיצוב הלוגו לא צריכה להסתיים לפני שקיבלתם בדיוק את עיצוב הלוגו שמתאים לעסק שלכם.

 

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
קישור לאתר
עסקים - מיתוג
תאריך: 16/2/2011
תגיות:   עיצוב לוגו    עיצוב תדמית    מיתוג   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מיתוג

כובעים עם לוגו / LoadSEO SEO
כובעים עם לוגו הם דרך מצוינת לפרסם את המותג שלנו. ישנה אפשרות להדפיס מגוון גדול של סוגי כובעים. לכל אירוע יש את הכובע המתאים לו וההתאמה היא חשובה מאוד.
שוקולד עם לוגו / LoadSEO SEO
הקמתם עסק בעמל רב, דיברתם, אמרתם, הזמנתם ו- אתם לא מקוריים, אז איך בכול זאת? שוקולד עם לוגו יספק את הסחורה ויתן הפתעה נעימה ובעיקר טעימה למוזמנים שלכם.
הדפסה על חולצות חיפה / LoadSEO SEO
כל ארגון שרואה לנכון לעשות אקט שיווקי ומיתוגי יכול להשתמש במוצרי פרסום מסויימים ויחודיים כגון הדפסה על חולצות. חיפה היא מקום נהדר עם שפע בעלי עסקים מצליחים.
הדפסה על חולצות תל אביב / LoadSEO SEO
לכל ארגון ששוקל לעשות אירוע מומלץ לשקול שימוש במוצרי פרסום. אחד ממוצרי הפרסום הללו הוא הדפסה על חולצות. תל אביב, עיר שיש בה הכל מציעה מקומות רבים וטובים בהם נוכל לעשות הדפסה על חולצות
הדפסה על חולצות בירושלים / LoadSEO SEO
בהרבה מקומות תוכלו למצוא מוצרי פרסום רבים וטובים לעסק כגון הדפסה על חולצות. בירושלים תוכלו למצוא את מיטב במקומות להדפסה לצורך פרסום או עבור אירועים מיוחדים.
הדפסה על חולצות רמת גן / LoadSEO SEO
ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לעשות הדפסה על חולצות. רמת גן ידוע במבחר המקומות שהם ניתן לעשות זאת. חברות רבות בעיר מציעות לכם מגוון של חולצות מודפסות, במבחר של צבעים ואפשרויות במסגרת הדפסה על חולצות.
מוצרי פרסום וקידום מכירות / LoadSEO SEO
מוצרי פרסום וקידום מכירות הם כלי שיווק ושימור לקוח. אומנם, לא די בחלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות בלבד. כדי להיות יעילים צריך לדעת מה לתת ולמי לתת...
מוצרי פרסום לקידום מכירות / LoadSEO SEO
יש לכם עסק משגשג, מוצר שאתם מאמינים בו, העובדים שלכם הם העובדים הטובים ביותר והם נותנים את השירות הכי טוב שאפשר לתת. יש לכם לקוחות קבועים ובכל בוקר מול המראה את שואלים את עצמכם אז למה הכול תקוע?
מתנות לעובדים לפסח / LoadSEO SEO
מתנות לעובדים לפסח הן כבר מזמן לא רק מתנה, הן הצהרה. הצהרה שלכם כלפי העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ועד כמה אתם מעריכים את העסק שלכם.
מוצרי פרסום ושיווק / LoadSEO SEO
המוצרי פרסום ושיווק, הם כרטיס ביקור שימושי. הם יכולים להגיע באיזו צורה שתבחרו. מחזיק מפתחות, דיסק און-קי, ציוד משרדי, ציוד פנאי, גאג'טים וכל חפץ שתרצו להעניק ללקוחות שלכם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים