מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הגנה למעלית

ערכת הגנה לתא המעלית

/ גיא שפירא

כיום מותקנות בישראל אלפי מעליות חדשות מדי שנה. גם תחום המעליות קיבל תנופה וישנו דגש רב על עיצוב ואסטטיקה ולכן מעליות מעוצבות ויפות נמכרות בסכומים גבוהים במיוחד. ע"פ רוב את הבנינים המפוארים והגבוהים מנהלות חברות ניהול וחברות אחזקת מבנים.לחברות הנהול וחברות האחזקה ישנה האחריות לדאוג לנקיון מראה תאי המעליות בבנין.לא פעם במהלך איכלוס דירה או שיפוצים באחת הדירות פוגעים המובילים או המשפצים בתא המעלית כאשר הם משנעים ציוד או חומרי בניה. לכן חברות הניהול חייבות  במהלך איכלוס בנין חדש להגן על מעליות הבנין מפני פגיעה בתא המעלית.תיקון נזק בתא המעוצב יעלה אלפי שקלים ולעיתים אף עשרות אלפים.עד היום נאלצו אנשי חברות ניהול הבנינים לאלתר ובדרך ציפו את הקירות בקרטונים אותם הדביקו עם ניר דבק על קירות המעליות. תלית קרטונים על קירות המעליות לא נראת טוב אינה אסטטית ואינה נותנת הגנה מירבית מה גם שבפעמים רבות לאחר הסרת הקרטונים נשארים סימנים של הדבק. חברת דקו-שילד פתחה ערכת מיגון יחודית המגנה על רצפת המעלית וקירות המעליות וכל זאת בהתקנה מהירה וללא צורך בקידוחים. הערכה מהירה וקלה להתקנה ואינה דורשת ידע מיוחד ניתן לבקר באתר החברה  www.deco-shield.com   ולהתרשם. התקנת ערכת מיגון לתא המעלית תחסוך כסף רב ועוגמת נפש ותשמור על מעליות הבנין לשנים רבות.

 

 

ערכת דקו-שילד עשויה משולשה חלקים

מסגרת אוניברסאלית לתליית הכיסויים: המסגרת האוניברסלית מחליפה את הצורך בהתקנת ווים וניתנת להתקנה ולפירוק חוזרים. המסגרת הינה פיתוח ופטנט של חברת דקו-שילד ועשוייה צינורות אלומיניום (בעלי דופן עבה) על מנת לשמור על המסגרת קלה וחזקה. פעולת ההתקנה\הפירוק של המסגרת מהירה ביותר ולוקחת כ-60 שניות .

 

1.     כיסויים מבד קורדורה: בחרנו להשתמש בבד קורדורה שהוא חזק מאוד, בעוד המראה שלו אינו תעשייתי. הכיסויים מבד הקורדורה נותנים הגנה מצויינת לקירות המעלית וכן הרגשה נעימה לנוסעים במעלית.

 

2.     אריחיPVC  תעשייתיים למיגון הרצפה: רצפת המעלית הינה אחד החלקים הפגיעים ביותר, ולכן הגנת הרצפה בצורה מושלמת חשובה ביותר. אריחי ה-PVS  שלנו הם מוצר בלעדי אותו אנו מייבאים במיוחד למטרה זו. האריחים בגודל 50x50 ס"מ, בעלי כושר ספיגה של 80 שור ומשתלבים אחד בשני כמו פאזל – תכונה המאפשרת התקנה ופירוק מהירים ביותר. כמו כן בפאה הפונה אל פתח המעלית מתחבר סף משופע כדי לאפשר הכנסה והוצאה נוחה של עגלות וציוד.

 

שלושת מרכיבי הערכה יחדיו יוצרים את ערכת המיגון האפקטיבית והטובה ביותר.

גיא שפירא
עוסק ביזמות ופטנטים
עוסק ביזמות ופטנטים
דקו-שילד
ייצור ואספקת ערכות מיגון לתאי מעליות
רעננה
רעננה
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - בתים משותפים
תאריך: 13/2/2011
תגיות:   מעליות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - בתים משותפים

ערכת הגנה לתא המעלית / גיא שפירא
מדוע צריך ערכת מיגון לתא המעלית
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים