מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מנורת לדים

מנורת לדים: לא להישאר מאחור

/ אביב יועצים

מנורת לדים: לא להישאר מאחור

אני יודע, וכיצד לא אדע? – שיש בינינו אנשים שאינם מבקשים להישאר בחזית הטכנולוגיה. שמעתי לא פעם על יצורי אנוש שאינם מכירים בחשיבות של שמירה על מעודכנות מלאה בכל מה שנוגע לחידושים שצצים חדשות לבקרים. אנשים אלה עשויים להתעלם מהאפשרות של רכישת מנורת לדים מסוג כלשהו לביתם או למשרד שלהם. אך כל מי שמבקש להישאר בקו הראשון, להיות חדשני ומעודכן עד תום איננו יכול לוותר בדעה שפויה על מנורת לדים שתאיר את חשכת חייו.

מאז שעמדתי על דעתי כבר ידעתי: העולם נחלק לשני סוגים של אנשים. מצד אחד יש את הנגררים מאחור, את הנשרכים, את הממתינים בצד, את המהססים לרוץ, את הנמנעים מתעוזת המסע קדימה בכל המהירות האפשרית. מצד שני יש את הנועזים שצועדים בחזית האנושות; את האוונגרד המסתער קדימה בנחישות ומבקש תמיד להיות ראש וראשון. אלה הם האנשים שמבקשים תמיד לדעת מה גילתה לאחרונה הטכנולוגיה האנושית, אילו המצאות הופיעו בעולם, איזה חידושים מוצעים לציבור  כדי לשנות את חייו מהקצה אל הקצה או לפחות לספק לו שינוי מזערי בשגרת החיים המתמשכת לעייפה. אלה הם החדשנים שאינם מסתפקים באותם גופי תאורה פרימיטיביים ומבקשים כעת להכניס אל תוך חייהם את החידוש המרענן (וכל חידוש הוא מרענן) של נורת לדים בכל יישום שבו היא מופיעה.

הטכנולוגיה של מנורת לדים אולי אינה בולטת לעין הבלתי מאומנת כמו החידושים הגדולים בתחום המחשבים הניידים, הטלפונים הניידים ושאר הפלאים הטכנולוגיים שפורחים בעידן שבו אנו חיים – העידן שבו החדשנים זוכים למגוון עשיר של המצאות והתפתחויות טכנולוגיות נועזות. אבל מנורת לדים בהחלט עונה על הצורך לחדש ולשנות. לא עוד נורות להט משעממות, לא עוד הלוגן ושאר מושגים מהעבר העבש. גופי תאורה שיש בהם נורת לדים הם העתיד שבחומו רוחץ החדשן הבלתי נלאה.

לא פשוט להיות חדשן בלתי נלאה. כי להישאר באוונגרד הטכנולוגי, על החדשן להיות מעודכן בצורה מלאה בכל החידושים שמתרחשים בעולם כולו. הוא חייב להצמיד את אוזנו לפסי הרכבת ולשמוע אם היא מתקרבת בדהרה, להאזין לקווי הטלגרף המזמרים כדי לשמוע את המתרחש בארצות הרחוקות. ברגע שהיכן שהוא בעולם מישהו הכניס לשימוש מנורת לדים ראשונה הרי שהחדשן חייב לעמוד בקצב ולרכוש לעצמו גופי תאורה עם נורת לדים כדי שלא להישאר מאחור. אך בכך לא די. מהרגע שהתגלו היתרונות השונים של מנורת לדים הרי שיותר ויותר יישומים שבהם מתקנות נורות אלה הופיעו בשוק והחדשן חייב להיות מעודכן ומיומן בשימוש הנכון בטכנולוגיה המתפתחת הזו. עליו לרוץ כל הזמן קדימה כדי לא להישאר מאחור וכמו בארץ המראה של לואיס קרול עליו לרוץ בכל המהירות האפשרית רק כדי שלא לנוע אחורנית ולהיות מופקר לזלזול ולבוז של החדשנים המעודכנים והאפנתיים האחרים.

מי שאינו מבקש להיות בחזית הטכנולוגיה, מי שאיננו מעוניין להיות נועז, מעודכן וחדשני, יכול לוות בהחלט על רכישת מנורת לדים; ההפסד יהיה כולו שלו והוא זה שיסבול מהפספוס של היתרונות הרבים הגלומים בסוג הזה של גופי תאורה. מי שמבקש לשמור על מקומו בין החדשנים המובילים את האנושות קדימה לא יכול לוותר על רכישת מנורת לדים אחת לפחות.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - תאורה
תאריך: 8/2/2011
תגיות:   לדים    נורת לדים    מנורת לדים    גופי תאורה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - תאורה

חשמלאים במודיעין / לילך כהן
להיות מסוכן, עד כדי סכנת חיים. טיפול לבד בתקלות חשמל בבית, כמו איתור קצרים, הארקות ואפילו הזזת נקודת חשמל עלול להיות קטלני. אז איך בוחרים אחד מאותם חשמלאים במודיעין ומה בעצם הם עושים? כל התשובות כאן.
נורת לד: טיפים לקניה נכונה / אביב יועצים
בשוק המוצרים הקיים היום, ניתן למצוא סוגים ודגמים רבים של לדים. לכן, כשאר אתם רוצים לקנות נורת לד, כדאי לכם לשים לב לטיפים הבאים.
נורת לד: חיסכון, ולא רק בכסף / אביב יועצים
היתרון הברור ביותר של לדים הנו צריכת החשמל המופחתת. נורת לד המעוצבת נכון, תצרוך 80% פחות מהחשמל שצורכת נורה רגילה. 80% אלו מתרגמים בעצם לחיסכון כלכלי של 80% על הדלקת האור.
מנורת לדים: לא להישאר מאחור / אביב יועצים
כל מי שמבקש להישאר בקו הראשון, להיות חדשני ומעודכן עד תום איננו יכול לוותר בדעה שפויה על מנורת לדים שתאיר את חשכת חייו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים