מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ישראל בולגריה

יחסי ישראל בולגריה קופצים מדרגה

/ ברברה פז

יחסי הכלכלה בין בולגריה ישראל

 

ישראל נהנית משגשוג ביחסיה עם מדינות הבלקן, לרבות בולגריה. יש המפרשים את הדחיפה הזו כפיצוי על הקרע עם טורקיה.

 

"חל שיפור מדהים מתמדת ביחסים שלנו עם יוון, קפריסין, בולגריה, רומניה ומדינות אחרות, איתן שיתוף הפעולה שלנו גדל בכל הרמות", אמר דובר משרד החוץ הישראלי יגאל פלמור לכלי תקשורת בינלאומי אשר צוטט ב-25.12.10 ע"י BGNES (לקריאת המאמר המלא באתר החדשות של סופיה: http://www.novinite.com/view_news.php?id=123541).

 

"חימום היחסים הוא התפתחות טבעית שאנו מברכים עליה ואינה תחליף או אמצעי המכוון נגד מדינה שלישית", הוא מסביר. "היחסים שלנו עם טורקיה הם כרגע בשפל יחסי, ולכן חיפשנו חברות חדשות בין מדינות הבלקן", אמר אלון ליאל, לשעבר שגריר ישראל בטורקיה.

 

עוד על חיזוק היחסים הכלכליים עם בולגריה, ב-31.12.10 דווח באתר האינטרנטRenewable Energy. שם דווח כי ישראל ובולגריה פועלות להרחבה של יחסי המסחר בין שתי המדינות. בכנס העסקים ישראל-בולגריה שנערך באוקטובר, נציגי חברות בולגריות וישראליות ונציגי הממשלות חיפשו דרכים להגביר את קשרי הסחר בין שתי המדינות והועלו אפשרויות  מעניינות לשת"פ כמו שבולגריה תייצא לישראל מי שתייה והשקייה וכי ישראל תייצא גז טבעי לבולגריה.

 

שר האוצר הבולגרי אמר בכנס כי המסחר בין שתי המדינות עדיין אינו ממצה את הפוטנציאל הרב הטמון בו למרות שהמסחר בין המדינות הוכפל מאז שנת 1990. "יש עוד מקום נרחב להתפתחויות במסחר בין שתי המדינות" אמר השר הבולגרי.

 

בנושא הגז הטבעי בישראל נערך דיו מעמיק. אם אכן תהפוך ישראל ליצואנית גז טבעי, תהיה מוכנה לייצא את הגז לבולגריה ובכך לתרום רבות לגיוון באספקה של בולגריה, על פי שר התשתיות עוזי לנדאו, שהיה נוכח באירוע.

למאמר המקורי: http://www.renewableenergyworld.com/rea/partner/via-expo/news/article/2010/10/bulgaria-israel-could-trade-water-for-gas

ברברה פז
ברברה פז HGS GROUP השקעות נדל"ן בבולגריה www.hgsgroup.co.il 074-7027024 ,050-7235981
ברברה פז HGS GROUP השקעות נדל"ן בבולגריה www.hgsgroup.co.il 074-7027024 ,050-7235981
חברת יזמית עם שנים רבות של נסיון בתחום השקעות נדל"ן ורשת קשרים מסועפת ומגוונת בבולגריה. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצת משקיעים איכותית וליהנות מרווח גבוה בהשקעה סולידית ואיכותית.
עסקים - עסקים בינלאומיים
תאריך: 7/2/2011
תגיות:   השקעות בחו"ל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים בינלאומיים

אל תחלום את החיים תחייה את החלומות / לידיה יונג
בטוחים שמדובר על רעיון מעולה עבורנו- כל עוד לא נעשה איתו שום דבר, כל עוד לא ניקח עליו אחריות ונקדם אותו, לא נשיג תוצאות טובות יותר עבורנו. הערך שבכל רעיון הוא ביישום שלו. מה אתם מתכננים ליישם השבוע?
חברות בחו"ל / אלכס בונר
ימום הרווחים שניתן מכל חבילת שירות. חשבון בנק שנפתח בארצות העולם, בעיקר במרכזים הפיננסים המוכרים, או באלו שהבנקים שלהם ידועים באיכותם כגון חשבון בנק בשוויץ, עשוי לתת מענה יעיל וחסכוני לכל חברה כלכלית.
יחסי ישראל בולגריה קופצים מדרגה / ברברה פז
בכנס העסקים ישראל-בולגריה שנערך באוקטובר, הועלו אפשרויות מעניינות שבולגריה תייצא לישראל מי שתייה והשקייה ושישראל תייצא גז טבעי לבולגריה.
רילוקיישן והתבוללות / אביב יועצים
יש אנשים הרואים בטרנד של רילוקיישן התבוללות לכל דבר.
ענף הרילוקיישן / אביב גולני
הייצוא הצטמצם, ההשקעות מחו"ל צנחו, משקיעים זרים הפכו נדירים, וההיי-טק – אחת ההצלחות העיקריות של ישראל וספינת הדגל הכלכלית שלה -- נכנס לתקופה של אי-וודאות זמנית. מספר התחלות הבנייה קטן, והאבטלה גברה.
עבודה בחו"ל / דורון צ
יותר ויותר צעירים מחפשים עבודה בחו"ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים