מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחשב איטי

יש לך מחשב איטי? יכולות להיות לכך מספר סיבות

/ עזרה אונליין

יש לך מחשב איטי? יכולות להיות לכך מספר סיבות

אם יש לך מחשב איטי מאוד?

מחשבים לאורך זמן, כמו כל מכשיר אלקטרוני אחר, מתחילים ל"גמגם" או במקרה הזה להאט לאחר שימוש ממושך בהם. אבל שלא כמו בכל מכשיר אלקטרוני אחר, מחשב איטי ניתן לתיקון מבלי לקחת אותו לטכנאי מחשבים ובזבז זמן יקר.

 אתה בוודאי שואל את עצמך כיצד? זאת ניתן להשיג באמצעות תפעול תקלות באופן עצמאי, או שמומחה מחשוב מתחבר אל המחשב מרחוק דרך האינטרנט ופותר את התקלה. זאת מכיוון שמרבית התקלות במחשב האישי הן בעיות תוכנה הניתנות לתיקון מרחוק.

ישנן מספר סיבות למחשב איטי, אלה כוללות וירוסים, תוכנות ריגול, בעיות זיכרון, או בעיות בעורך הרישום (Registry). אלה הם הסיבות העיקריות.

 

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לפתור באופן עצמאי את התקלה:

1.      לסרוק את המחשב לאיתור וירוסים או תוכנות ריגול. אלה יכולים לגרום נזק חמור מחשב. הווירוס יכול לצרוך גם הרבה כוח עיבוד (של המעבד) או לשנות ולהסיר קבצים של מערכת ההפעלה. כאשר הווירוס צורך כוח עיבוד ומאט את המחשב כל כך, ייתכן כי פתיחת תיקיות במחשב תארך לנצח.

2.      בניגוד לווירוס שיכול למחוק קבצים חשובים, כאשר מדובר בתוכנות ריגול המקרה שונה. תוכנות ריגול פועלות ברקע ואתה לא יכול לראות אותם. הן בעיקר משמשות לאיסוף מידע אישי לרבות פרטי כרטיס אשראי, סיסמאות ומידע אישי אחר. הן פועלות, בדרך כלל, להשגת שמות משתמש וסיסמאות ולרגל אחר הרגלי הגלישה שלנו באינטרנט. גם תוכנות אלה צורכות הרבה משאבי עיבוד, וכתוצאה מכך המחשב מאט מאוד ולא תצליח לבצע שום פעולה במחשב כי הוא פשוט קופא! תוכנות ריגול אלה נפוצות מאוד. הדרך הטובה ביותר להתמודד איתן היא באמצעות תוכנות אנטי ריגול ואנטי וירוס.

3.      בדוק את הזיכרון של המחשב. זיכרון מלא במחשב היא בעיה נפוצה. גם אם מותקן במחשב שלנו הרבה זיכרון, במידה והוא יהיה תפוס על ידי תוכנות שעובדות ברקע, זה לא ממש יעזור לנו. התוכנות שפועלות ברקע, מופעלות באופן אוטומאטי עם עליית המחשב, ומתחילות להשתמש בזיכרון ברגע שהמחשב מופעל. הפתרון הטוב ביותר הוא להפסיק את הפעלת התוכנות הללו בעת עליית המחשב. תוכנות שאתה כלל לא משתמש בהן – מומלץ להסיר אותן דרך לוח הבקרה. פעולות אלה יפנו את זיכרון המחשב ולא תצטרך להשלים עוד עם מחשב איטי.

4.      סיבה נוספת שיכולה לגרום לביצועי מחשב איטיים יכולה לנבוע מבעיות ברישום (Registry). בעיות אלה יכולים להיגרם על ידי הסרת תוכנות המותקנות במחשב, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול, או וירוסים. בעיות ברישום אינן נובעות בדרך כלל מבעיה אחת, אלא מהצטברות של שגיאות על פני כלל מערכת הרישום, שיכול להיגרם גם על פני תקופת זמן ארוכה.כאשר אנו מסירים תוכנות לגיטימיות, לרוב הן משאירות אחריהן "עקבות" בערכי הרישום שאינן נדרשות עוד. התוצאה של כל אלה היא מחשב איטי מאוד שלא ניתן לעבוד איתו בצורה תקינה. הפתרון הוא להוריד תוכנת סריקה למערכת הרישום ולהסיר את הערכים המיותרים, והיא גם תעזור לך לתקן את הבעיות באופן אוטומטי ובמהירות בתוך דקות.

עזרה אונליין
אנחנו, בעזרה אונליין, נמצאים כדי להקל ולהנעים עליך את השימוש במחשבך.
עזרה אונליין
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 6/2/2011
תגיות:   מחשב איטי    טכנאי מחשבים    תיקון מחשבים    תיקון מחשב    מחשב איטי מה עושים    טכנאי מחשב    מחשב איטי מאוד    מחשב איטי מה לעשות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים