מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בניית אתר תדמיתי

בניית אתר תדמיתי

/ עומרי דר

בניית אתר תדמיתי

אתר תדמיתי הינו אתר המציג את תדמית האתר. כלומר, במידה והינך מעוניין להציג את תדמיתו של העסק שלך , אז נושאו של אתר תדמית זה הוא בניית אתר לעסק.

אתר תדמית הינו אתר המאפשר הצגה והסברה של תוכן האתר,  אתר תדמית איכותי נמדד ממספר מדדים אשר יפורטו בהמשך.  אך אתר תדמית מושפע בעיקר מתוכנו. אתר התדמית יהיה זה שיתן הסברים מפורטים לגבי הדברים המאפיינים את תדמית הדבר המוצג, כלומר, במקרה שזהו אתר תדמית לעסק, הדברים אשר יוצגו הם הסברים על אודות העסק, פרטי העסק, פועלו של העסק, כיצד מגיעים וכדו'.

אתר תדמית יהיה בעל מבנה אשר מסביר את מטרתו ביעילות, עליו להיות מובן ומוצג בצורה ברורה אשר תעביר מסר מסוים - במקרה שמדובר בארגון הפועל למען מטרה כלשהי , המסר צריך להתבטא בלפחות אפשרות אחת - האם האתר הוא רציני, לא רציני , ארגון הפועל למען הציבור או בפרט למען אנשים מסוימים. במידה ומדובר בעסק המנסה לשווק - יועבר מסר של שכנוע הגולש לרכוש את המוצר המשווק.

עיצוב אתר תדמיתי הוא מדד חשוב ואין לפסוח עליו אפילו לא במעט, כיוון שהוא זה אשר מעביר את המסר לגבי האתר, הוא זה שמראה אם האתר הוא אכן רציני כמו שהוא מעוניין להיות, או להפך, האם הוא לא רציני. הוא ישפיע אם הגולש יקנה את המוצר המשווק, הוא גם זה שיקבע אם דווקא אליך - נותן השירות מתוך עשרות אחרים יפנו. בעניין זה העיצוב מהווה חלק עיקרי, במידה והנכם פונים לקהל לקוחות ואתם רוצים להציג בפניהם רצינות. במידה והעיצוב של אתרכם אינו בעל מראה רציני ומעוצב בצורה מקצועית הרי שאתם עלולים להפסיד לקוחות פוטנציאלים , מכיוון שהדבר הראשון אשר נקלט לעיני הלקוחות הוא מראה האתר ולא - התוכן או כל פרט אחר.

אופן בניית אתר תדמית גם הוא נושא חשוב מאוד ולא ניתן לפסוח עליו בקלות. דרושה מחשבה ותכנון (אפיון) של כל התכונות הנדרשות באתר וכמו כן על מנת שהמידע באתרכם יהיה נגיש לגולשים בו עליכם להשתמש במספר אלמנטים מאוד חשובים כמו : ניהול תגיות תיאור לכל דף, ניהול תגיות חיפוש לכל דף , כותרת לכל דף המתאימה לו - דברים אלו יספקו לכם חשיפה רבה יותר במנועי חיפוש רבים , דבר זה יאפשר חשיפה גדולה של גולשים פוטנציאלים.

אופן שיווק האתר מהווה חלק נוסף בהקמת אתר תדמית מכיוון שללא חשיפה ופרסום בצורה שיווקית וקידום האתר הוא יתקדם בקצב איטי למדי, לכן, יש לשים דגש על שיווק האתר מכיוון שללא גולשים אין טעם לשימוש בעיצוב מקצועי או תכנות אתר מקצועי כאמור בפסקאות הקודמות. במידה ואין תכנון ואיפיון מלא של אופן בניית האתר הכולל את אופן שיווק וקידום האתר - האתר לא יהיה זמין וחשוף לגולשים פוטנציאלים.

לסיכום, המרכיבים העיקריים החשובים בבניית אתר תדמיתי אשר מהווים חלקים בלתי נפרדים הם: עיצוב מקצועי אשר יציג את האתר באור חיובי ורציני, מערכת האתר מקצועית המותאמת בצורה שתעזור בשיווק האתר, שיווק וקידום האתר ברשת האינטרנט. מרכיבים אלו יובילו את האתר לדרך צלחה ובמידה וכל חלק כאמור יוקפד בצורה מלאה ללא ספק האתר יצליח במטרתו בין עם זה חשיפה ללקוחות פוטנציאלים לעסק או הסברת פועלו של העסק או ארגון וכדו'.

עומרי דר
מפתח אתרים
LwdSystems
בניית אתרים
0579478204
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 3/2/2011
תגיות:   בניית אתר    בניית אתר תדמיתי    בניית אתרים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים