מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם: זה כל הקסם

/ אביב יועצים

טיפול בגלי הלם: זה כל הקסם

אדם חכם אמר פעם שככל שטכנולוגיה מסוימת היא מתקדמת יותר כך היא נראית יותר ויותר כמו כישוף או מעשה קסמים. טיפול בגלי הלם מבוסס על טכנולוגיה שרוב האנשים לא יכולים להבין. עבור רובנו הטיפול בבעיה כמו דורבן העקב יכול להיראות כמו מעשה קסמים של מכשף רב עוצמה. ובכן, טיפול בגלי הלם איננו מעשה קסמים ואין לצפות ממנו לניסים. מצד שני זהו טיפול בעל אחוזי הצלחה גבוהים שפותר בעיות רבות, גם אם לא מדובר במלאכתו של קוסם לבן זקן.

טיפול בגלי הלם זוכה בסך הכול ליחסי ציבור טובים מאד. רופאים רבים ממליצים על הטיפול הזה ואנשים רבים שסובלים מבעיות רפואיות כמו דורבן העקב או הסתיידות במפרקים עוברים טיפול בגלי הלם ומדווחים על תוצאות טובות. ההצלחה של טיפול בגלי הלם בפתרון בעיות כמו דורבן העקב עלול לגרום גם לבעיות בלתי צפויות. יש אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות וכרוניות שכמהים למצוא כבר פתרון רפואי לבעיה שלהם. כל מי שסבל אי פעם מביעה כמו דורבן העקב מכיר את התסכול שנובע מכך שהוא לא מצליח להירפא מהבעיה. השם הטוב שיצא לתחום של טיפול בגלי הלם עלול לגרום למטופלים הסובלים מבעיות כרוניות להטיל את יהבם על הטיפול הזה בצורה מוחלטת. הם עשויים לחשוב שהטיפול הזה ירפא אותם ללא כל ספק, במהירות וללא כל מאמץ. עד כמה עלולה להיות גדולה האכזבה שלהם כשהם יידרשו לעבור עוד טיפול ועוד טיפול ולהמתין את הזמן הנדרש כדי שהבעיה תיפתר. הצפייה למעשה קסמים כלשהו עלולה לגרום לאכזבה קשה ולויתור על המשך הטיפול. טיפול בגלי הלם עובד ברוב המקרים אבל הוא דורש סבלנות ומי שמצפה למעשה ניסים עלול להתאכזב.

הציפייה למעשי ניסים היא כנראה תכונה שבני האדם שומרים עליה בקנאות לאורך הדורות. אפשר רק לדמיין אנשים שסבלו מבעיה כמו דורבן העקב בימי הביניים, כיצד הם סובלים עד שהם פונים לאיזה מרפא בניסים, אלכימאי או רוקח שיקויים. הציפייה למעשה ניסים שירפא בעיה של דורבן העקב נותרה למרות שהזמן חלף ואת המרפא בניסים החליף טיפול בגלי הלם. עבור רוב האנשים, כפי שכבר ציינתי, אין הבדל בין טיפול בגלי הלם לבין מעשיו של קוסם. הם לא מבינים איך קוסם אמור לרפא אותם – למעשה זוהי מהות הקסם: לא להבין איך הוא עובד. רוב האנשים גם לא מבינים איך טיפול בגלי הלם מרפא את דורבן העקב – זוהי מהות הרפואה המודרנית והטכנולוגיה שבמחיצתה אנחנו חיים: רובנו לא מבינים אותה למרות שאנחנו לא נמנעים מלהשתמש בה באופן יום יומי.

אין ספק שאם בן ימי הביניים היה מושלך אל עולמנו באמצעות איזשהו קפל בזמן או חור שחור או סדק בין יקומים מקבילים או מה שזה לא יהיה, הוא היה מתייחס לעניין כמו טיפול בגלי הלם כמו קסם או כישוף. אבל גם האדם מן הישוב בימינו עשוי להתייחס, אי שם עמוק בתוך תוכו או בגלוי, לריפוי דורבן העקב באמצעות טיפול בגלי הלם למעשה קסמים. אולי הוא בכלל ידבר על נס וייחס את הריפוי הפלאי לבורא עולם שהחליט לעשות אותו מאושר.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 2/2/2011
תגיות:   טיפול בגלי הלם    דורבן   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים