מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוככים

סוככים: מכל הסיבות שבעולם

/ אביב יועצים

כל בעל דירה יודע, שלעיתים אנו נתקלים בבעיות קטנות ומציקות שיכולות לפגוע באיכות החיים בצורה משמעותית. בישראל, אחת הבעיות, הן בדירות ישנות והן בדירות החדשות יותר, היא ההתמודדות עם מזג האוויר שלעיתים קרובות הוא רחוק מלהיות אידיאלי-  במיוחד בדירות בעלות מרפסות שמש, אשר  מצד אחד נהנות מזרימת אוויר צח, אך מצד שני עלולות לסבול מחום או קור קיצוניים, תלוי בעונה.

אחד הפתרונות היעילים ביותר להשגת נוחות מקסמילית בדירות בעלות מרפסות שמש ובדירות הפונות לכיוון דרום, היא התקנת סוככים בחדרי הבית ובשטחים הפתוחים של הבית. סוככים הם פתרון זול ויעיל המגנים על הבית מפני פגעי מזג האוויר ומעניקים פרטיות מירבית בשכונות בהן הבניינים נבנים בסמיכות זה לזה.

התקנתם של סוככים מתבצעת תוך מספר שעות על ידי העובדים המיומנים של חברות המוכרות סוככים למטרות שונות, והיא אינה כורכה בהכנות מיוחדות ומתישות כמו צביעת הבית, החלפת המרצפות או שיפוצים אחרים. כשם שההתקנה של סוככים היא זריזה, היתרונות שלהם הם רבים מאוד.

ראשית, סוככים אינם יקרים בוודאי שלא בהשוואה להרכבת גגונים המצריכים אישורים מיוחדים  מהעירייה. שנית, בגלל שהתקנת סוככים היא פשוטה וזולה, ניתן להחליף אותם בתדירות גבוהה, אם מתחשק לשנות את העיצוב של המרפסת או של חדרי השינה. זהו יתרון נוסף של סוככים, סוככים תורמים רבות לעיצוב הבית ולמראהו הכללי. סוככים באים במגוון רחב של צבעים ודגמים - גווני הלבן השמנת והאפור, אלו הם הדגמים הקלאסיים יותר, ולצדם יש גם את הדגמים הנועזים יותר עם פסים צבעוניים, בצבעים כמו כחול או צהוב. מראם המצודד של סוככים מוסיף יופי וחן לחזית של הבית, ויחד עם אדניות פרחים צבעוניות ניתן ליצור מראה מטופח ויפה לחזית הדירה.

כפי שאמרנו, סוככים הם פונקציונאליים כשם שהם יפים. בימי החורף הקרים הם יגנו על החדרים מפני רוחות קשות וגשמים, אשר עלולים לחדור לחדרי השינה ולפגוע בשטיח או בריהוט. כמו כן סוככים מגנים על הכביסה אותה תולים בדרך כלל במרפסות שמש. בעיות טריוויאליות יומיומיות שאי פתירתן מובילה לבזבוז זמן ולנזק מיותר, נפתרות לעיתים באמצעים הפשוטים ביותר, וגם כאן במקרה הזה – סוככים הם פתרון מצוין לבעיות קטנות שיש בכל משק בית.

סוככים הם לא רק יעילים בימי החורף הקרים, כאשר חם סוככים מגנים על החדרים מפני השמש היוקדת וחסרת הרחמים של חודשי יולי אוגוסט. בדומה לכך התקנת סוכך במרפסת שמש מאפשרת את פתיחת דלת המרפסת וכניסת אוויר לדירה כולה רק ללא קרני השמש החזקים. כאמור, סוככים גם מעניקים פרטיות מירבית במיוחד בבניינים הנבנים בסמיכות זו לזו. במקרים בהם רוצים להשאיר את המרפסת פתוחה אך רוצים קצת פרטיות מהשכנים הגרים בסמיכות אליכם, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את הסוכך ובכך ליצור מחיצה נוספת ביניכם לבין השכנים לידכם.

לסיכום, התקנת סוככים הם פתרון יעיל, פשוט ונוח למניעת התחממות או התקררות הדירה בכללותה. כמו כן הם מעניקים ערך מוסף מבחינת עיצוב הבית, שכן הם מעניקים מראה יפה ומטופח לחזית הבית. התקנת הסוככים אינה יקרה ולכן ניתן להחליפם בתדירות גבוהה, וניתן גם לבחור מהמגוון הרחב של הסוככים לפי הטעם האישי. בהחלט מוצר שכדאי לבדוק אותו מקרוב!

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 1/2/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים