מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דלקת מפרקים ניוונית

מיקי שחם מביא את מכתבו של רוברט דה פראטו, בן 64, דלקת מפרקים ניוונית – ברכיים

/ מיקי שחם

מיקי שחם מביא את מכתבו של רוברט דה פראטו, בן 64, דלקת מפרקים ניוונית – ברכיים

מגורים: פרת', אוסטרליה

מכתב שנשלח לאיסם ארהמוי, נציג המטופלים האוסטרלים של Xcell-Center

שלום איסם,

מצטער שלא חזרתי אלייך קודם לכן, וכמו כן אני מצטער שלא נפגשתי איתך בגרמניה. רצית לדעת כיצד טיפול תאי הגזע השפיע עליי? ובכן, זו החוויה שלי.

הגעתי למרפאה ביום שני באמצע פברואר, 2010, שם הסבירו לי את כל ההליכים המשפטיים ונטלו דגימות דם. לאחר מכן, הם הוציאו את מח העצם מהירך שלי. הרופא שלי היה מיכאל ג'ון. חזרתי יום אחד לאחר מכן. תאי הגזע שלי היו מוכנים והוזרקו לתוך הברכיים שלי.

לאחר מכן פגשתי חבר שהכרתי בגרמניה ונסעתי לעיר שנקראת ארקהאם. אני יכול לומר שלאחר שלושה ימים, הרגשתי טוב בהרבה. יכולתי ללכת ולא היה כאב בברכיי. הרגשתי קצת חולה כאשר הייתי בארקהאם ויצרתי קשר עם ד"ר ג'ון. הוא חשב שנדבקתי בחיידק מקומי שהסתובב באותו הזמן. לאחר שעזבנו את ארקהאם, ביקרנו מקומות נוספים לאורך נהר הריין. לא היו לי בעיות נוספות ולא חוויתי אף תופעות לוואי.

לאחר חזרתי לאוסטרליה, ולאקלים חם בהרבה, הרגשתי מצוין עד לפני חודשיים. ברכי השמאלית עדיין הייתה במצב מצוין אך ברכי הימנית החלה להכאיב שוב. עברו שלושה חודשים מאז הטיפול שלי והשתמשתי בתרופת מרשם הנקראת MOBIC לדלקת המפרקים שלי. אני חושב שהמזג אוויר החורפי והתרופה הזו עשויים להיות הסיבה מדוע ברכי הימנית לא מתפקדת טוב כמו השמאלית.

כרגע, אני מרגיש הרבה יותר טוב מלפני כן אך אני חושב שברכי הימנית צריכה טיפול נוסף. הבוקר, ניסיתי לרוץ; משהו שלא יכולתי לעשות כבר שנים. הרגשתי כאילו יכולתי לרוץ על ברכי השמאלית אך הימנית האטה אותי. עם זאת, אני מאושר. אולי בעוד כמה חודשים, מצבי ישתפר. אני אדאג לעדכן אותך.

דרך אגב, מאז שחזרתי לאוסטרליה, הוצפתי בבקשות מאנשים שרוצים ללמוד על ההליך הזה. כבר חילקתי את כל החוברות שלקחתי מהמרפאה באנגלית ואני מאמין שאנשים מסוימים נמצאים בדרכם אלייך. אם יהיו לי עוד, אוודא שאנשים יהיו מיודעים היטב כאן באוסטרליה!

שולח את ברכותיי אלייך ובבקשה תרגיש חופשי להשתמש במידע שלי למטרות פרסום נוסף. אתה מבצע עבודה טובה! בבקשה תדאג לעדכן אותי על התקדמות חדשה כלשהיא.

ברכותיי לצוות,

רוברט דה פראטו.

לפי מיקי שחם, מהיות תאי גזע שמקורם בדם טבורי בעלי יכולת התמיינות לסוגים שונים של תאי גוף, עשויים גם הם לשרת השתלות חידוש איברים.

מיקי שחם – מומחה לתאי גזע, דם טבורי ובנקאות דם טבורי, מבעלי החברות האחיות בנק החיים וסיטוג'ן, ימשיך לעדכן את הגולשים בנושא תאי הגזע והדם הטבורי – בכלל, ורפואת חידוש איברים | רפואה התחדשותית | רפואה מחדשת | רפואה רגנרטיבית | Regenerative Medicine | Gene Therapy, העושה שימוש בתאי גזע שמקורם בדם טבורי ומקורותיהם האחרים - בפרט.

מיקי שחם פיתח את טכנולוגיית ומכשיר הסיטוג'ן - הטכנולוגיה הראשונה בעולם באמצעותה ניתן לאסוף מספר תאי גזע טבוריים גבוה משמעותית (בכ- 80%) שיכול לשרת גם:

·       השתלות לחולים מבוגרים ולא רק בילדים כפי המצב עד היום

·       סדרות השתלות של רפואה רגנרטיבית / רפואת חידוש איברים, הדורשות מספר תאים גבוה

·       טיפול במספר מחלות שונות במהלך החיים

בארץ, הטכנולוגיה זמינה ללקוחות בנק החיים, בלבד.

 

מיקי שחם
מיקי שחם - יזם. דוקטורט במנהל עסקים, מומחה לתאי הגזע ודם טבורי.הבעלים (העיקרי) של "בנק החיים" ושל "סיטוג'ן" (עם מר יהודה זיסאפל ורד-ביומד.
מיקי שחם - יזם. דוקטורט במנהל עסקים, מומחה לתאי הגזע ודם טבורי. בעלי "בנק החיים" ושל "סיטוג'ן" (עם מר יהודה זיסאפל ורד-ביומד).
בנק החיים, סיטוג'ן
תל אביב
03-7522030
בריאות ורפואה - רפואה
תאריך: 31/1/2011
תגיות:   דם טבורי    תאי גזע    בנק דם טבורי    מיקי שחם    השתלת תאי גזע    רפואת חידוש איברים    רפואה התחדשותית    רפואה רגנרטיבית    בנק החיים    סיטוג'ן    ביוקורד   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - רפואה

גסטריטיס. טיפול של רפואה משלימה / רפאל רוזנסקי
גסטריטיס הינה דלקת רפידת הקיבה. רפואה משלימה כאלטרנטיבה לטיפול תרופתי.
גיל המעבר בראי של רפואה משלימה ורפואה סינית / רפאל רוזנסקי
גיל המעבר בראי של רפואה משלימה ורפואה סינית. כל הטיפים לטיפול עצמי
מיקי שחם מביא: נס בניתוח תאי גזע – פריצת דרך תשים סוף לשתלי עצם מכאיבים / מיקי שחם
פריצת דרך תשים סוף לשתלי עצם מכאיבים. רופאים השתילו תאי גזע בוגרים ברגל שבורה של מטופל בהליך ניסויי אוסטרלי, ראשון מסוגו, אשר הם מקווים שיחליף שתלי עצ
גבירותיי ורבותי הרשו לי להציג - שיטת אייפק / נירמאל אורי אילן
בעידן בו אנו חיים יש הרבה שיטות לריפוי, היום לכל כאב מסוגו יש את הטכניקה היעילה ביותר לשיכוכו. אז איך בוחרים..?
רפואה סינית נגד בריחת שתן / רפאל רוזנסקי
טיפים למניעה וטיפול בבריחת שתן ע"י דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות
רפואה משלימה נגד בחילות והקאות / רפאל רוזנסקי
דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות במאבק נגד בחילות הקאות
מחלה כברירת מחדל / מיכה אלטמן
בניגוד לתפיסה הרווחת התופסת את המחלה כתוצאה של גורם חיצוני מזיק החודר לגוף, המאמר מתאר תפיסה הרואה במחלה בחירה של הגוף עצמו בבחינת "הרע במיעוטו", כברירת מחדל.
מיקי שחם מביא דיווח על: תקווה חדשה לכשל כלייתי חמור / מיקי שחם
כשל כלייתי חמור הוא מצב בריאותי קטלני. טיפולי עבר לא הצליחו לטפל במחלה, אך מחקר עדכני חושף יישומי תאי גזע שיוכלו להגן ולשפר את תפקוד הכליות אצל מטופלים.
דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות נגד אקנה / רפאל רוזנסקי
דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות נגד אקנה
מיקי שחם מביא את מכתבו של רוברט דה פראטו, בן 64, דלקת מפרקים ניוונית – ברכיים / מיקי שחם
מיקי שחם מביא את מכתבו של רוברט דה פראטו, בן 64, דלקת מפרקים ניוונית – ברכיים מגורים: פרת', אוסטרליה מכתב שנשלח לאיסם ארהמוי, נציג המטופלים האוסטרלים של Xcell-Center
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים