מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בחירת עגלת תינוקות

איך בוחרים עגלת תינוקות?

/ רוני מיכאל

איך בוחרים עגלת תינוקות?

עגלת תינוקות לא צריכה להיות הכי משוכללת, הכי מודולרית או הכי מפוארת – היא צריכה להתאים בדיוק לכם ולצרכים שלכם. כך תדעו איך לבחור עגלת תינוקות מושלמת לכם ולאוצר שלכם

עגלת תינוקות היא אחד הנושאים החשובים ביותר שעומדים על הפרק, עם בואו של תינוק חדש למשפחה. היא זו שתקבע, הלכה למעשה, את מידת הניידות שלכם עם הקטנטן, ויכולה להשפיע גם על קנייה של אביזרים נוספים לתינוק – כמו למשל כסא בטיחות לרכב.

מאז פותח הדגם הראשוני של עגלת תינוקות, ע"י הארריכל האנגלי ויליאם קנט ב-1733, חלו שינויים ושיפורים רבים בעולם העגלות לתינוקות, וכיום יש בשוק מגוון רחב של עגלות מסוגים שונים. המבחר יכול לפעמים לבלבל – איך תדעו מהי העגלה הטובה ביותר עבורכם ועבור האוצר שלכם? מאמר זה נכתב בכדי לתת מענה לסוגיה זו בדיוק.

עגלת תינוקות פונקציונלית

השאלה הראשונה שעליכם לשאול את עצמכם בבואכם לבחור עגלת תינוקות, היא – בשביל מה אתם צריכים אותה? זו נשמעת אולי שאלה מגוחכת, אבל אסור לשכוח שעגלות תינוקות של היום הן משוכללות ביותר, ויכולות להתפרק גם לסלקל, לעריסה או לטיולון, ולפעמים – לכולם ביחד. בנוסף, עגלות שונות מתאימות לצרכים שונים, וניתן למצוא היום עגלות המתאימות לטיולים, לספורט וכדומה. אם זה לא מספיק, עגלות מסוימות מגיעות עם חיבור לטרמפיסט – כלומר עם אפשרות לחבר להן סלקל ולשאת בו ילד נוסף.

במילים אחרות, עגלת תינוקות יכולה להגיע עם מגוון של אפשרויות – והמחירים בהתאם. על כן, בבואכם לרכוש עגלת תינוקות - הכינו רשימה מדוקדקת של הצרכים שלכם. אל תתפתו לרכוש עגלה יקרה מדי ומשוכללת, רק כדי לגלות אחר כך שבמרבית הפונקציות שלה אתם לא משתמשים, ומאידך – אל תתפשרו על עגלה זולה, שתגביל משמעותית את מידת הניידות שלכם עם התינוק.

עגלת תינוקות נוחה

הדבר השני שאתם צריכים לבדוק בבואכם לבחור עגלת תינוקות, הוא מידת הנוחות וההתאמה שלה אליכם. הקריטריונים שאתם צריכים לבדוק הם משקל – וודאו שנוח לכם לשאת את העגלה; גובה – וודאו שמשכב העריסה בגובה שמתאים לכם אם תצטרכו להתכופף לטפל בתינוק; ונוחות התיפעול – למשל, עד כמה קל לכם לקפל את העגלה ביד אחת. בדקו גם את נושא הנוחות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. אם, למשל, אתם מתכננים לצאת עם הילד לטיולים בשטח שאיננו עירוני – וודאו שהעגלה נוחה לניווט, ובעלת בולמי זעזועים טובים.

עגלת תינוק מושלמת

אחרי שכבר הגדרתם את הצרכים שלכם, וצמצמתם את המבחר לפי עגלות שנוחות ומתאימות לכם בדיוק – יש עוד כמה קריטריונים לסינון, בדרך למציאת עגלת תינוקות מושלמת. בתור התחלה – וודאו שהעגלה בטוחה. כלומר, שיש לה מספר נקודות רתימה, פגוש בטיחות, ובולמי זעזועים. אחר כך, בדקו את מידת הגמישות שלה – כלומר, כמה מצבי שכיבה יש לה; האם המושב מתהפך; האם יש לה גגון ו/או מגן גשם, ועד היכן הם מגיעים, וכדומה. בדקו איזה תוספות אתם מקבלים, ועד כמה אתם זקוקים להן – למשל קריקוט, מגש קדמי, סל איחסון, וכדומה. בנוסף, בדקו שהריפוד שלה נעים ונוח, וניתן לשליפה ולכביסה. ובל נשכח את רכיב האסתטיקה – אחרי הכל, הילד שלכם עומד לבלות בעגלה שלו שעות ארוכות, ועל כן רצוי שהיא תהיה לא רק נוחה, אלא גם אסתטית ונעימה למראה.

עגלת תינוקות, אם כן, לא חייבת להיות משוכללת מאוד, או מפוארת מאוד. היא חייבת רק להתאים לכם ולצרכים שלכם במדויק. אם תעשו קצת חקר שוק, תגדירו את הצרכים שלכם ותדעו בדיוק מה אתם מחפשים, ולמה – תוכלו למצוא לעצמכם עגלת תינוקות פונקציונלית ונוחה, במחיר הולם.

רוני מיכאל
כתיבה שיווקית
כתיבה שיווקית
רוני מיכאל
תל אביב
בית ומשפחה - הורות
תאריך: 30/1/2011
תגיות:   עגלת תינוקות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - הורות

מנשא לתינוק המלצות / LoadSEO SEO
מזל טוב! נולד לכם תינוק. כדי שהוא יהנה ממגע ממושך ואתם תוכלו להמשיך בשגרה, כדאי שתרכשו מנשא לתינוק. המלצות לבחירת המנשא הנכון יעזרו לכם בקבלת ההחלטה המתאימה לכם ביותר. כנסו להמלצות.
הקניית ערכים לילדים דרך דמות לחיקוי "זהירוני" / עוזי פלג
ריך "זהירוני" הוא באופן שהוא מנסה להקנות דפוסי התנהגות בסיסיים לילדים בגיל הרך ללא שימוש באסורים התנהגותיים ישירים כלשהם, האסורים מועברים דרך "זהירוני" שמתנהג באופן שההורים היו רוצים שילדיהם יתנהגו.
חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים
התפתחות ילדים דרך משחק והשימוש במתקנים מתנפחים כדוגמה / ofer rashkes
למשחק בגיל הרך חשיבות ותרומה משמעותית להתפתחות הילד והוא מהווה את הדרך האפקטיבית ביותר ללמידה משמעותית. המאמר עוסק בחשיבות המשחק להתפתחות הילד ומביא דוגמא מוחשית מהמשחק במתקנים מתנפחים.
איך בוחרים עגלת תינוקות? / רוני מיכאל
עגלת תינוקות לא צריכה להיות הכי משוכללת, הכי מודולרית או הכי מפוארת – היא צריכה להתאים בדיוק לכם ולצרכים שלכם. כך תדעו איך לבחור עגלת תינוקות מושלמת לכם ולאוצר שלכם
מתנות יום הולדת לילדים-האם כולם מרוצים ? / רונן שוסהיים
מסיבות יום הולדת לילדים בגילאי 5-12 הופכות להיות מושקעות ומוקפדות יותר ויותר משנה לשנה. נושא אחד נשאר מאחור - מתנות ימי ההולדת. הדרך שבה ניתנות היום מתנות רחוקה מלהיות מושלמת
משעמם לי / אורית אזולאי
ה לעשות עם עצמם . תפקידנו כהורים ללמד אותם, מה ניתן לעשות בזמן פנוי. עלינו להעביר להם מסר ברור, שאנחנו סומכים עליהם ומאמינים שהם ימצאו דרך טובה להעסיק את עצמם. איך עושים זאת ? לפניכם מס' הצעות:
הימים הראשונים בגן פרידה והסתגלות / אורית אזולאי
יו אם יבכה? ואיך לעזאזל אצליח להשאיר אותו שם בבקר הראשון ולשדר לו שהכול בסדר? תהליך ההסתגלות לגן הוא הדרגתי ושונה מילד לילד ובכל זאת ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי להקל ולסייע בהצלחת התהליך :
"אמא, אני לא מקובל!" / אפרת קליש
אחד הנושאים שיותר מטרידים הורים לילדים בגיל ההתבגרות, הוא בעיות חברתיות שיש לילד בחברת בני גילו. כשהילד פונה להוריו עם מצוקה, לרוב עולה צורך עז לפתור אותה עבורו. מייד. לתמיד.
בטיחות ילדים במכונית / גדעון וסיליסקי
במאמר זה אסדר לך, הקורא/ת את הנושא המורכב של הסעה בטוחה של ילדים במכונית. אתחיל בתיאור החוק בארץ, אמשיך בפירוט סוגי המוצרים הקיימים בארץ ובעולם שנועדו להסעת תינוקות וילדים במכונית ואסיים במספר עצות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים