מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מערכות אבטחה לועדי בתים

מערכות אבטחה לועדי בתים

/ אסף עוז

מערכות אבטחה לועדי בתים

 

One of the most popular types of communities in the United States is the gated homeowners assocation community, also known as an HOA.סוג הבניה הנפוץ ביותר בישראל כיום, במיוחד לאור מצוקת הקרקעות הזמינות לבניה, היא הבניה הרוויה, או הבניה לגבוה של בניינים רבי קומות. דיירי בניינים אלו מתאחדים לוועד המונה מספר מדיירי הבניינים, אשר דואגים (בין באופן ישיר ובין באמצעות חברת אחזקה) לרווחת הדיירים בבניין על-ידי התקשרות עם אנשי מקצוע למתן השירותים החודשיים הרצויים לאותו בנין, בהתאם לתקציב שנקבע מראש על-ידי דייריו.

 

שירותים אלו כללו בעבר רשימה מצומצמת מאד של שירותים, הכוללים בעיקר שירותי ניקיון, אחזקת מעליות וכו'. היום רשימה זו הולכת ומתארכת וכוללת שירותים לא מעטים שחלק לא מבוטל מהם נועד להגביר את ביטחונם של דיירי הבניין ופרטיותם. כך, למשל, חלק לא מבוטל מדיירי הבניינים בישראל מסתפקים בשער בכניסת הבניין ואינטרקום, אחרים מבקשים להגביר את ביטחונם ומציבים שומר בלובי הבניין שיוודא שבאי הבניין אכן רצויים וקשורים לדייריו. הבעייתיות באפשרות השנייה היא העלות הגבוהה של העסקת שומר 24 שעות ביממה אשר מאפשרת הצבתו אך ורק במגדלי יוקרה וכן העובדה כי הצבת שומר אולי מגבירה את בטחון דיירי הבניין אך לא מאפשרת לתעד את המתרחש בו זמנית במקומות בהם השומר אינו נמצא באותה עת.         

To prevent this from happening, it is important to have security surveillance systems in place.

פתרון קיים לבעיות אלו, אשר מצד אחד עלותו אינה יקרה יחסית, ומצד שני יתרונותיו עולים עשרות מונים על אבטחה אנושית, היא התקנת מערכת אבטחה מקצועית הכוללת מצלמות אבטחה בבניינים, לשם הרתעה ופיקוח על הנעשה באותו בניין. המצלמות המתוקנות יכולות להיות מצלמות גלויות או נסתרות, בהתאם לצרכי הבניין והעדפותיו. בדרך זו יכולים דיירי הבניין לחסוך עלויות רבות של העסקת שומר מצד אחד, ומצד שני למנוע נזקים בעשרות אלפי שקלים לרכוש המשותף, אשר נגרמים על-ידי גורמים מזיקים שונים. עבור רבים, מחיר זה הינו זעום והם מוכנים לשאת בו על מנת לתת לדיירי הבניין קצת שקט נפשי ובטיחות.

 

 

By setting up security cameras, DVRs and remote viewing capabilities in the surveillance system, home owner associations get a 'virtual security guard'.על ידי התקנת מצלמות אבטחה וחיבורם למערכת אבטחה מקצועית יכולים דיירי הבניין לצפות בזמן אמת מרחוק בנעשה בבניין בכל עת שיחפצו, ובדרך זו לקבל "אבטחה וירטואלית". כמו כן, פורץ פוטנציאלי או מזיק יחשוב פעמים אם לבצע את זממו בבניין בו מתוקנות מצלמות אבטחה, אשר יכולות לתעד בזמן אמת את מעשיו ולשמש ראיה אמיתית וחזקה נגדו, ולרוב יעדיף להזיק בבנין בו לא מותקנות מצלמות אבטחה כאמור.

 

כיום שהפשיעה בישראל רק הולכת ועולה וביטחונם האישי של האנשים מוטל בספק הצבת מערכת אבטחה מקצועית, אשר עלותה זניחה לעומת יתרונותיה הינה פתרון פשוט וקל להגביר את ביטחונם האישי של התושבים ואת איכות חייהם בלי לפגוע בכיסם. 

 

הכותב הינו אסף עוז, הבעלים של חברת IP CONNECTION, חברה ותיקה להתקנת מצלמות אבטחה www.ipconnection.co.il

אסף עוז
הכותב הינו הבעלים של חברת IP CONNECTION, אשר נוסדה בשנת 1996וממועד הקמתה פועלת בתחום מצלמות האבטחה, התקנה ומכירה של מצלמות אבטחה ומתן ייעוץ.
הכותב הינו הבעלים של חברת IP CONNECTION, אשר נוסדה בשנת 1996וממועד הקמתה פועלת בתחום מצלמות האבטחה, התקנה ומכירה של מצלמות אבטחה ומתן ייעוץ.
IP CONNECTION
052-350-25-25
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - בטיחות
תאריך: 30/1/2011
תגיות:   מצלמות אבטחה    מצלמה נסתרת    מצלמות נסתרות    מצלמת אבטחה    מצלמות במעגל סגור    מעגל סגור   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - בטיחות

מערכות אבטחה לועדי בתים / אסף עוז
התקנת מערכות אבטחה בבניינים כפתרון אולטימטיבי להגברת בטחונם האישי של דיירי הבניין בעלות זניחה. בדרך זו ניתן להשיג "אבטחה וירטואלית" 24 שעות ביממה, להרתיע פורצים ומזיקים שונים מלפגוע ברכוש המשותף.
מצלמות אבטחה מערכות אזעקה / gidi didi
לגבי אבטחה, מצלמות אבטחה המכונות גם טלויזיה במעגל סגור, משמשות לאבטחת בתים ומוסדות מכל..
עיצוב בטיחותי לחדר ילדים / מיקי בן פורת
י בטיחות הכרחיים. מהכבד לקל ולא סתם, מה שכבד ונופל פוגע. רהיטים כבדים: יש להקפיד על חיבור וייצוב רהיטים כבדים לקירות או להקפיד לרכוש אך ורק רהיטים בעלי בסיס רחב. יש לשים לב במיוחד לארונות או שידות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים