מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בנית אתרים רשתות חברתיות

בניית אתרים - רשתות חברתיות.doc

/ רונן שביט

רשת חברתית באינטרנט היא מושג רחב מבחינה חברתית, מבחינה לוגית ומורכבות תכנותית זה אתר המורכב ממספר לא גדול של מודולים אשר ממנו ניתן לבנות אתר  רשת חברתית ברמה גבוהה, אז איך עושים זאת? חברת סייטנט תמצתה עבורכם את הנקודות החשובות על מנת ליצור רשת חברתית:

 

  1. רישום משתמשים – רישום משתמשים הוא למעשה המודול שיוצר את הרישום הראשוני של חבר, כניסת המשתמש לאחר רישום וכמו כן שימוש של אותו המשתמש בשאר המודולים הרלוונטיים אליו.
  2. בלוגים צ'אטים ושאר ירקות – לכל משתמש ניתן לבנות בלוגים, וחדרי צ'אטים ועוד מספר מודולים אשר נותנים למשתמש הספציפי במה.
  3. הודעות בין משתמשים – כאן למעשה אנחנו משתמשים במודול היחידי אשר כל שאר המשתמשים לא רואים את אשר נכתב, הודעות פרטיות בין המשתמשים, לכן לכל הודעה ניתן להחליט אל מי לשלוח ואל מי לא לשלוח את ההודעה.
  4. כרטיס אישי – זהו למעשה לב ליבה של הרשת החברתית, לכל חבר יש כרטיס וכל חבר יכול למלא את הכרטיס שלו באופן שונה , לכל אתר הכרטיס יהיה מן הסתם שונה, למשל לרשת חברתית אשר עוסקת בעריכת דין יהיו פרמטרים שונים כגון מספר לקוחות/התמחות וכולי, לרשת חברתית בענף בניית האתרים יהיו משתנים עם וותק/סוגי שפות וכולי.. עוד דבר חשוב אשר יוצר את האלמנט העיקרי הוא החברים שאנחנו יכולים לסמן , כל משתמש יכול לסמן את החברים שלו ברשת וכן הלאה...באופן הזה נוצרת לנו רשת חברתית.

 

לסיכום, על מנת לבנות אתר רשת חברתית עלינו לקחת בחשבון את המודולים הנ"ל . לקחת בחשבון גם את העובדה שאולי יש עוד רשתות חברתיות, ולחשוב דבר ראשון על קידום האתר והתכנון שלו תוך כדי הבנייה עצמה. שכן ברשת חברתית עלינו למקסם את החשיפה של האתר למקסימום בקידום אורגני במנועי חיפוש. ללא הקידום הזה, רשת חברתית ככל שתהיה טובה – אף אחד לא יראה אותה. ומעל הכל יש לקחת בחשבון עיצוב מתאים ורלוונטי לענף שאנו רוצים ברשת החברתית.

רונן שביט
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
בניית אתרים ומערכות לגופים המובילים במשק, ביניהם ארגונים ממשלתיים כגון משרד האוצר, בנקים, חברות השמה, חברות ביטוח וחברות בתחום הפרטי.
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 27/1/2011
תגיות:   בניית אתרים    רשתות חברתיות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים