מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

איזון בחיים

איזון בחיים

/ איציק טל

איזון בחיים

 

החורף  מתדפק בעדינות על דלתותינו,שינוי מרענן לחום הקיץ המעיק .לחלקנו תקופת החורף מסמלת את הביתיות ההסתגרות החמימות, כייף כזה למי בכלל מתחשק משהו לעשות מול העולם התובעני בו אנו חיים,מול קצב ההתרחשויות המהיר ולוח הזמנים הצפוף. החורף מהווה  מעין איזו אתנחתה,זמן בו הכול נכנס להילוך רגוע ושלו.

לאחרים אמנם  החורף הוא שינוי מבורך מהחום הלחות המהבילה והמרוץ המטורף של הקיץ,אולם מהווה אות להתעוררות לפעולה,מעין  משב רוח חדש ומעניין ליצירה וקידום באווירה אחרת.

ומה הטבע מה הוא משדר לנו על רוגע ואיזון?

הטבע כמנהגו מימים ימימה מתנהג, עונה הולכת ועונה באה והכול חוזר חלילה,קיץ,סתיו,חורף ואביב,מעין גלגל כזה מושלם , בטבע הכול במקומו רגוע ומאוזן אם יופר האיזון משהו יקרה,ויוצר איזון מחדש.לכל דבר הקיים בטבע יש תפקיד ויש תכלית, ברגע שהאדם משנה או מתערב , חלק מהטבע יוצא מאיזון נגרמים נזקים לחיי ולצומח,אולם תמיד הטבע מאזן את עצמו.נוצר מצב חדש ,איזון אחר.

 

ומה אצלנו בני האדם כחלק מעולם הטבע ,מה קורה אצלנו האם חיינו מאוזנים?.

 

מה הוא איזון בחיים וכיצד מגיעים אליו?.

 

למעשה, כאשר אנו שואלים "האם החיים שלך מאוזנים? " אנו שואלים בעצם "מה היית רוצה לשנות בחייך? .

 

איזון הוא תוצאה של ההחלטות  במהלך חיינו: לומר "כן" לדברים מסוימים ו"לא" לדברים אחרים. לעיתים קרובות אנחנו רוצים לומר "כן" לדברים נוספים בחיינו מבלי לפנות להם מקום על ידי כך שנאמר "לא" לדברים אחרים. הדחף הזה עלול להוביל בקלות לתחושה הרסנית ולחיים שיצאו מאיזון.

חוסר איזון הוא מצב בו הנסיבות מנהלות אותנו, לעיתים זה נשמע כך: "אני לא יכול... אני חייב... אני מוכרח... זה לא עובד אחרת". הפחד מכווץ את יד הבחירה, לעיתים משתק אותה. משנעלמת הבחירה, נעלם גם האיזון ועמו גם אפשרות ההגשמה העצמית.

 

" החלטות טובות מביאות לחיים איכותיים יותר" רובינס

 

אין איזון אבסולוטי לכל אדם יש איזון משלו גם לאותו אדם בתקופות שונות יש איזון אחר.

איזון הוא תחושה דינאמית וסובייקטיבית, איזון הוא חוויה חמקמקה הדורשת: מודעות עצמית, תנועה מודעת ונשלטת.ובעיקר הרבה החלטות טובות.

 

החיים שלנו של בדרך כלל מורכבים מהמון משימות ותפקידים,הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים, , ישנן אינסוף מחויבויות, לחץ, זמן ואנרגיה שתובעים את התייחסותנו. המשפחה מצד אחד והקריירה מהצד השני. הצרכים, הכוונות והמטרות האישיים שלנו, מול מימוש הפוטנציאל שלהם במציאות. הדבר יוצר עומס שמזמין אותנו לעשות סדר בהתנהלות שלנו .

ההחלטה להשגת איזון או הרמוניה עם חיינו, הופכים להיות ההחלטה החשובה בחיינו,האיזון הופך למטרה מרכזית להשגה.

 

    איזון זו מיומנות נרכשת ,איזון אינו נובע מנסיבות, אלא נובע מהחלטותינו.

 

    "האדם אינו יציר הנסיבות, הנסיבות הן יציר האדם"-בנגמין דיזרעלי

 

אימון אישי בא לתת מענה לאנשים המתקשים לפתור לבד את חוסר האיזון בחייהם.

אימון לאיזון הוא תהליך מובנה ושיטתי שמבטיח לקחת את המתאמן לדרך חדשה, לגילוי המרגש של עצמו, להבחנה ולהכרה באיכויות החלטותיו וללמידת המשמעויות של קבלת ההחלטות הנכונות עבורו.

תוצאות האימון תלויות בכוונות, בבחירות ובמעשים של המתאמן, ונתמכים על מידת מחויבותו לתהליך.

בסופו של התהליך יודע המתאמן לבחור במה שגורם לו להרגיש יותר איזון בחייו ,לדעת למה להגיד" לא "בחייו כדי לפנות מקום ל"כן" בחייו,בחירה  הגורמת  לו לחיות חיים מאושרים ומלאי שביעות רצון והגשמה.

 

אם אתם נמצאים בתחושה שהחיים מנהלים אתכם ואתם לא מספיקים לעשות את מה שאתם אוהבים ,ולזה מתלווה רגש של החמצה בחיים,זה הזמן  לפנות למאמן אישי ,להפשיל שרוולים לעבוד קשה כדי להגשים את שאיפותיכם לחיים טובים יותר.

 

איציק טל

מאמן אישי.

איציק טל
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
iamhere
אימון אישי לצמיחה בחיים האישיים,אימון עיסקי
רגבה
ד.נ. גליל מערבי
0508678409
049529950
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 24/1/2011
תגיות:   אימון אישי    אימון עיסקי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים