מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיפול זוגי

טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים?

/ כרמי אומרו

טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים?

רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי. טיפול זוגי יכול להתאים לזוגות עוד לפני תחילת הקשר הזוגי שלהם, לזוגות העוברים משבר בעקבות הולדת הילד הראשון, לזוגות המתקשים להפריד בינם לבין המשפחה הביולוגית וחווים קשיים כתוצאה ממעורבות יתר של המשפחה הרחבה. ישנם מצבים רבים נוספים בהם טיפול זוגי יכול לעזור. מטפל זוגי טוב ידע כי לכל שלב ישנם צרכים שונים ותפקידו להתאים את הידע והמיומנות שלו לצרכים אותם מביאים בני הזוג.

טיפול זוגי לפני הנישואין

בשלב הזה בו בני הזוג חברים ועומדים להתחתן נוכל למצוא המון התרגשות ורצון להיות ביחד. מולו נמצא פחד וקושי שעלול לעכב אותם מלהתחבר זה לזו. יהיו כאלה שמתקשים לאהוב ולהיפתח. יהיו כאלה שמתקשים לוותר על הפרטיות שלהם. יהיו כאלה שמצהירים מראש אמא שלי או המשפחה שלי יותר חשובה מימך. במהלך טיפול זוגי, יועץ זוגי יברר מהו הקושי שמלווה אותם. חשוב להביא את הקשיים במהלך טיפול זוגי ולא להפחית בערכם ולהימנע מלהציג אותם. טיפול זוגי הבא לפני תחילת הקשר הזוגי יכול לתת ערך גבוה לזוגיות. כולנו יודעים שפעולת מניעה יש לה משמעות עצומה. והתרומה של טיפול זוגי עוד לפני החתונה יכולה לתת ידע וכוח עצום לבני הזוג. למנוע מהם מאבקים וקשיים מיותרים.

טיפול זוגי – מהם הדברים עליהם כדאי להתעכב בקשר טרום נישואין?

בקשר שעוד לא התמסד רצוי שבני הזוג יבררו לעצמם מספר דברים מהותיים עבורם. מהם המטרות שלהם בחיים. ליצור מעין תוכנית פעולה משותפת. ליצור כללים ברורים לגבי מעורבות המשפחה המורחבת. לברר לעצמם כיצד הם ירצו לגדל את ילדיהם שיבואו בעתיד. מהן המטרות הכלכליות שלהם, וכיצד הם מתכוונים לחסוך כדי לממש אותן. טיפול זוגי גם יברר מהו סגנון החיים אותו הם רוצים מבחינת ברור מעמד מקום העבודה, הזוגיות וההורות בחייהם האישיים והזוגיים.

טיפול זוגי טרום נישואין – האם כדאי?

כאשר בני זוג עוברים תהליך אינטנסיבי שכזה, בהתחלה זה יכול להיות מעייף. תוך כדי תהליך טיפול זוגי, יעלו רובדים נוספים של קשיים. מטפל זוגי טוב ידגיש בתהליך טיפול זוגי את הצדדים החיוביים שבקשר .את המחבר שיש ביניהם, על מנת להביא את בני הזוג לידי תחושה טובה. התוצאה לרוב תהיה ממש מוצלחת. בני הזוג ישמחו לגלות את הדברים אותם הם רוצים לשפר, ויוכלו למצוא דרך להיות שותפים ועוזרים זה לזו בדרך הארוכה שניצבת בפניהם.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
בית ומשפחה - יעוץ זוגי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   טיפול זוגי    ייעוץ זוגי    יעוץ זוגי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - יעוץ זוגי

יועצת זוגיות / כותב מדופלם
בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.
טיפול זוגי ביחד או בנפרד / כרמי אומרו
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם
ייעוץ זוגי – דילמות / כרמי אומרו
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות / כרמי אומרו
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף
לימודי ייעוץ זוגי / כרמי אומרו
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.
יעוץ זוגי – או טיפול אישי / כרמי אומרו
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.
טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים? / כרמי אומרו
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי.
טיפול זוגי – שיטות שונות / כרמי אומרו
טיפול זוגי הינו טיפול פסיכותרפי (ריפוי נפשי) שנועד לסייע לבני זוג לפתור בעיות שונות בחיי הזוגיות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טכניקות טיפול זוגי שנהוגות בישראל.
ייעוץ זוגי בצפון / כרמי אומרו
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות
ייעוץ זוגי במרכז – אידיאלי לבעיות בחיי הזוגיות / כרמי אומרו
כמהים למצוא שפה משותפת ולהתמודד עם בעיותיכם? פנו לקבלת ייעוץ זוגי במרכז ותזכו לטיפול מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם בעיותיכם וייתן לכם טיפים להתנהלות נכונה במצבי היומיום השונים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים