מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימוד אימון אישי

לימודי אימון אישי – רקע

/ כרמי אומרו

לימודי אימון אישי – רקע

לימודי אימון אישי נכנסו לתודעה הציבורית בצורה משמעתית בעשור האחרון. גישת אימון אישי החלה להתפתח בארה"ב כחלק מרעיונות ליצירת מצוינות ניהולית וארגונית. גישה אימונית שחדרה לישראל בהמשך, למרות גישה חשדנית שהייתה בקרב אנשי מקצוע טיפוליים כלפי אנשים שרצו לעבור תהליך אימון אישי. לאחרונה נראה שהמגמה השתנתה עד כדי כך שפסיכולוגים ומטפלים רבים עברו לימודי אימון אישי, ומציגים את עצמם כמאמנים בנוסף להיותם פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים התנהגותיים וכדומה.

לימודי אימון אישי – תפקיד המאמן

גישות שמרניות בעבר שהנציחו את המוכר והידוע, מתחלפות היום בתפיסה הבאה לאתגר את האדם. ישנה צפייה מתמדת להתפתחות והתחדשות בתחומים שונים. נמצא את הצורך להגיע לרמות מיומנות גבוהות יותר  מול הקריירה המקצועית שלנו, היכולת להיות הורה מחנך, מיומנות בלהיות בן זוג ושותף ובתחומים רבים נוספים. אנחנו חברה שאינה שוקטת על השמרים, באה ומצפה כי האדם יהיה במקום טוב יותר עם הזמן. מאמן אישי יבחן את תחומי החיים השונים אצל מי שמגיע אליו לתהליך אימון אישי ויברר עימו היכן הוא רוצה לאתגר את עצמו. לעיתים מתאמן ירצה לשפר תחומים רבים. באמצעות לימודי אימון אישי, מאמן אישי מקצועי ידע להימנע מתהליך התפזרות ויבחר את המטרה האימונית שתלווה את האימון. מטרה אותה מאמן ומתאמן ירצו לקדם.

לימודי אימון אישי – השינוי בתודעה

לימודי אימון אישי והצורך במאמנים עלה עם השנים בעזרת תוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות וליעילות של אימון אישי. נראה שהמוכנות לעבור תהליך אימוני קיימת בציבורים רבים ועוברת את המוכנות לעבור תהליכים טיפוליים, שמקומם הולך ומתמעט באופן יחסי בקרב מי שרוצים לעבור שינוי בחייהם. אימון אישי נכנס לתודעה של אישי ציבור, ראשי עיריות וגורמים בכירים רבים המבקשים להיעזר בשרותיו של מאמן אישי על מנת להצליח טוב יותר בתפקידיהם.

לימודי אימון אישי – תהליך אישי

מאמן אישי לעתיד, עובר במהלך הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלים שניתנים לו במהלך לימודים.  התלמיד לומד תאוריות המהוות את הבסיס לגישת אימון אישי. תוך כדי הדגמות והתנסות חוויתית אישית,  מאמן לדרך לומד כיצד לאמן אחרים בעזרת אימון אישי. גישת אימון מעשית שכזאת מחברת אותו לחומר הנלמד וממחישה את התהליך עצמו.

לימודי אימון אישי – למי אפשר לתת אימון אישי?

בסוף הכשרת לימודי אימון אישי, מאמן אישי ייתן קואוצינג – אימון אישי למגוון אוכלוסיות בהן עסקים קטנים הרוצים לצמוח או לצאת ממשבר, אנשים אשר רוצים לקדם את המטרות שלהם, מי שרוצים לעשות שינוי מקצועי בחייהם, כאלה שרוצים להצליח טוב יותר בזוגיות ובמשפחה, ולמעשה כמעט כל צורך שיכול להיכנס לתוך מסגרת אימון אישי.

לימודי אימון אישי יתאימו לאדם שאוהב לעזור לאחרים ומוכן לאתגר ולהביא אותם למטרות שלהם. אותו אדם, חשוב שתהיה לו את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו, וממקום שכזה יהיה לו יותר קל להצמיח אחרים. גם אתם יכולים לקבל מכלול כלים אימוניים בתהליך פשוט של לימודי אימון אישי.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   לימודי אימון אישי    קורס אימון אישי    אימון אישי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים