מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

יעוץ זוגי בצפון

ייעוץ זוגי בצפון

/ כרמי אומרו

ייעוץ זוגי בצפון

מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות, וזאת בהתאמה מלאה לבעיותיו ולדרישותיו של הזוג. ובכן, בימינו, ייעוץ זוגי לא נתפס עוד רק כמוצא אחרון לזוגות העומדים בפני גירושים, אלא כתהליך טיפול זוגי לכל זוג המעוניין להסתדר טוב יותר, להבין אחד את השני ולשפר את חיי הזוגיות.

ייעוץ זוגי בצפון – מה זה בעצם?

ייעוץ זוגי הוא תהליך טיפולי דומה לתהליך טיפול פסיכולוגי, בו מטופלים שני בני הזוג. במרכז תהליך ייעוץ זוגי, המטפל מסייע לבני הזוג להציג את הבעיות השונות (בעיות ממוקדות או משברים עמוקים), לדון בהן ולהגיע לפתרון משותף, כל זאת תוך רכישת כלים להתמודדות וליצירת שפה משותפת בין שני בני הזוג שתסייע להם בעתיד להסתדר טוב יותר ולהימנע מוויכוחים מיותרים. ייעוץ זוגי בצפון בדומה לייעוץ זוגי בשאר חלקי הארץ מציע מגוון שיטות מתקדמות ומטפלים מקצועיים ומוסמכים שישמחו לסייע לזוגות להתגבר על משברים ולפתור קונפליקטים שונים בחייהם. כמו כן ייעוץ זוגי בצפון יספק מגוון רחב של טיפולים המותאמים ספציפית לסוג הבעיה ולגישת בני הזוג. למשל ישנם טיפולי יעוץ זוגי בצפון שכוללים את שני בני הזוג ומתמקדים בבעיה עצמה ובדרכים לפתרונה, וישנם טיפולי ייעוץ זוגי בצפון המטפלים בכל בן זוג בנפרד ומתמקדים בעיקר ברגש, בהכרת המטופל ובהבנת המצב לפי כל בן זוג בנפרד.

למי מתאים ייעוץ זוגי בצפון?

בעבר ייעוץ זוגי בצפון התבסס על השיטה המקורית בה נכחו שני בני הזוג בתהליך ייעוץ הזוגי, כל אחד ניסה להביע את הצד שלו ולבסוף שאפו השניים להגיע לפתרון הבעיה בעזרת קבלת עצות והנחיות מהמטפל. החיסרון בשיטה זו היה שעצם המפגש הטעון של שני הצדדים לעיתים הקשה על התהליך להתקדם, הגביר את היווצרות החיכוכים בין בני הזוג ולא תרם להבנה בין הצדדים. בעקבות כך תהליכי  ייעוץ זוגי בצפון חדלו  להתמקד בעיקר בהנחיית הזוגות, והפכו יותר ממוקדים בהבנה של כל צד בפני עצמו ובנפש של בני הזוג. לדוגמא השיטה המתקדמת האישית מאפשרת מפגשים של שני בני הזוג בנפרד עם מטפל זוגי, או של אחד מבן הזוג באופן קבוע עם יועץ זוגי ואילו השני נפגש מידי פעם עם אותו יועץ, מתעדכן ומסייע לתהליך.שיטה זו יכולה להועיל במקרים בהם בני הזוג מעוניינים בייעוץ זוגי מעמיק המכוון לשורש הבעיות ולהבנתן, או במצבים בהם אחד מבני הזוג חפץ בטיפול או ייעוץ זוגי ואילו השני פחות. בעקבות התפתחות שיטות ייעוץ זוגי בצפון, גדל הביקוש  וכיום מוצעים שלל תהליכי ייעוץ זוגי בצפון המותאמים לכל זוג על פי בעיותיו, גישת הטיפול הרצויה ודרישותיו. על כן ייעוץ זוגי בצפון מתאים לכל הזוגות המעוניינים בשיפור חיי הזוגיות שלהם.

יעוץ זוגי בצפון - לסיכום

ייעוץ זוגי בצפון או ייעוץ זוגי בחיפה יאפשר לכם ליהנות מגישת טיפול זוגי המותאם לכם ולבעייתכם באופן אישי, ויסייע לכם לפתור את בעיותיכם, להיקלע מהמשבר, להכיר טוב יותר אחד את השני, ללמוד להתפשר ולרכוש כלים לחיזוק הקשר בהמשך הדרך. אז אם אתם חפצים בשיפור מערכת היחסי שלכם, פנו לקבלת ייעוץ זוגי בצפון.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
בית ומשפחה - יעוץ זוגי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   ייעוץ זוגי    טיפול זוגי    יעוץ זוגי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - יעוץ זוגי

יועצת זוגיות / כותב מדופלם
בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.
טיפול זוגי ביחד או בנפרד / כרמי אומרו
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם
ייעוץ זוגי – דילמות / כרמי אומרו
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות / כרמי אומרו
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף
לימודי ייעוץ זוגי / כרמי אומרו
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.
יעוץ זוגי – או טיפול אישי / כרמי אומרו
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.
טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים? / כרמי אומרו
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי.
טיפול זוגי – שיטות שונות / כרמי אומרו
טיפול זוגי הינו טיפול פסיכותרפי (ריפוי נפשי) שנועד לסייע לבני זוג לפתור בעיות שונות בחיי הזוגיות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טכניקות טיפול זוגי שנהוגות בישראל.
ייעוץ זוגי בצפון / כרמי אומרו
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות
ייעוץ זוגי במרכז – אידיאלי לבעיות בחיי הזוגיות / כרמי אומרו
כמהים למצוא שפה משותפת ולהתמודד עם בעיותיכם? פנו לקבלת ייעוץ זוגי במרכז ותזכו לטיפול מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם בעיותיכם וייתן לכם טיפים להתנהלות נכונה במצבי היומיום השונים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים