מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיולי אופניים

Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל

/ כפיר שורץ

Cycling tours in the Holyland

מדינת ישראל הופכת לגן עדן של ממש לרוכבי אופניים. שבילי אופניים נסללים ומפולסים בערים וביערות, חנויות אופנים רבות ואיכותיות פרוסות בכל רחבי הארץ ומציעות ציוד מקצועי לרוכבי אופניים, תיקוני אופנים ומכירת אופנים בכל רמת תקציב ומכל סוג.

לצד תיירות צליינית PILGRIMAGE LOW COST TOURS מציעות חברות תיירות נכנסת ספורות גם טיולי איכות בארץ לרוכבי אופניים מקצועיים וחובבנים כאחד טיולים המשלבים רכיבה ביערות ובכבישי ישראל, לרבות רכיבה בנופים עוצרי נשימה כמו Cycling along the Dead Sea או Cycling tour around the Sea of Galilee כחלק מטיול איכותי בישראל. טיולים אלו כוללים לרוב רכיבה של כ-3 שעות בשעות הבוקר המוקדמות ולאחרי הפסקת התרעננות סיור באתרים קלאסיים או אף צליינים ברחבי מדינת ישראל .

ארגון טיול אופניים לקבוצות תיירים מחו"ל הינה משימה לוגיסטית מורכבת הכוללת בחירת מורי דרך דוברי שפות המחוברים היטב לתחום רכיבת האופניים, שילוב של רכב לוגיסטי המלווה את הטיול ובו נגרר שיכול להעביר את האופניים מנקודה לנקודה ואף לאפסן זוג אופניים של רוכב שהתעייף במהלך הרכיבה

לאחרונה החלו להתקיים אף במצרים תוכניות של sail & ride along the Nile, מצרים בניגוד לישראל מספקת נכון ליום כתיבת המאמר תשתית רעועה ביותר לטובת טיולי אופנים בעוד בישראל ניתן בהחלט לספק לרוכב החובב ולרוכב המקצועי חוויה של טיול בלתי נשכח.

מגוון האתרים, האקלים הרב גוני, היערות ונחלי ישראל מהווים כולם סביבה ידידותית לרוכבי האופניים. שילוב של נופים מגוונים, אתרים מרתקים ותשתית נהדרת בליווי צוות מקצועי מצוין מהווים ערובה להצלחת טיולי אופנים לקבוצות תיירים מחו"ל.

קק"ל הכשירה במרוצת השנים האחרונות אינספור מסלולי אופנים ביערות וסביב ישובים ברחבי הארץ. אתרים אלו נושקים לא אחת גם לשביל ישראל ומאפשרים גם שילוב של HIKE & RIDE TOURS בישראל.

מעט חברות בלבד בשיתוף מדריכי רכיבה מצטיינים ואנשי לוגיסטיקה מהשורה הראשונה מציעות מגוון רחב של תוכניות Cycling tours in Israel. חשוב  להקפיד על הגבלת גודל הקבוצה ללא יותר מ-20 משתתפים ע"מ להבטיח חוויה ייחודית ויחס אישי. במסלולים המיוחדים שמציעה החברה לטובת רוכבי אופניים קיימת הקפדה על נהלי בטיחות מחמירים ע"מ להבטיח כי התייר שלנו ישוב לביתו לא רק מרוצה אלא גם בריא ושלם.מעבר לנושא הבטיחות, תוכניות הטיולים – the tour itinerary נכתבות ע"י מורי דרך מהשורה הראשונה כמו בניה בלום ע"מ להבטיח תוכנית ישימה ואיכותית שכל פרט ופרט בה נבחן ע"י מורי דרך ומדריכי רכיבת שטח וכביש מהטובים והזהירים בארץ.

תוכנית מיוחדת ובלעדית משווקת  ברחבי ארה"ב וקנדה הינה 08 Days Ride & Tour the Holy land – תוכנית רב גונית ומרתקת המתאימה לרוכבים מתחילים המשלבים הכרות עם אתריה הקסומים של מדינת ישראל תוך התוודעות אליה ברכיבה בנופים מרהיבים, בטבע, ביערות ובמדבר.

שילוב של מספר ימי רכיבה או אף חצי יום פעילות אופנים יכולה להעשיר כל טיול INCENTIVE ולהפכו לחוויה בלתי נשכחת לתיירים מכל רחבי העולם

 

כפיר שורץ
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
אהלן אולימפוס בע"מ
חברת תיירות נכנסת ללקוחות פרימיום. החברה מספקת מענה מקיף ללקוח העסקי בארץ, בירדן ובמצרים. בנוסף החברה פעילה בתחום קבוצות צליינים וטיולים בארץ לתיירים ולישראלים. לחברה 3 משרדים ףאילת, אור יהודה, עומר!
משה אביב 6
אור יהודה
03-5339191
08-6512296
קישור לאתר
תיירות וטיולים - המלצות
תאריך: 15/1/2011
תגיות:   cycling tours    israel bike tour    tour by bike in israel    טיול אופנים    תיירות נכנסת    טיולי תמריץ   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - המלצות

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים / אביב יועצים
כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.
חבילות ספורט / hayde hayde
הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד.
לאן פניה של התיירות הנכנסת למדינת ישראל? / כפיר שורץ
האם מדינת ישראל תוסיף להיות משווקת ברחבי העולם כ HOLYLAND או שהתפנית קרובה? מגמות בתיירות הנכנסת
Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל / כפיר שורץ
תיירות אופנים תופסת תאוצה בכל רחבי העולם. ישראל אינה נשארת מאחור
תיירות נכנסת וטיולים פרטיים מסוגים שונים - בין תיירות עסקית לטיולים פרטיים / כפיר שורץ
צרכני הטיולים הפרטיים בארץ מתחלקים לכמה סוגיםץ הבחירה בטיול פרטי באה מסיבות שונות, המאמר סוקר בהרחבה
טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מגרמניה, אוסטריה ושוויץ העלתה את הביקוש למורי דרך ישראלים דוברי גרמנית. מחסור חמור במדריכים בגרמנית באילת ובשאר חלקי ישראל הפך לנפוץ ויודע
התיירות הנכנסת מגלה את הזמנות הרגע האחרון / כפיר שורץ
לא רק הישראלים מזמינים חופשה ברגע האחרון או בדקה התשעים. תיירים רבים החלו להזמין חופשה בישראל ובסביבתה ממש שעות טרם הגעתם
הזנחת התיירות הנכנסת בישראל - שורת מחדלים / כפיר שורץ
העדר תחבורה ציבורית, סרבול במעברי הגבול, מלונות ללא סטנדרט הפכו לדבר שבשגרה בעוד גורמים משמלתיים נותרים אדישים.
טיול למצרים - טיול לקהיר ולאלכסנדריה, דגשים ורעיונות / כפיר שורץ
מצרים הינה יעד קרוב ואיכותי. מגוון חופים, אתרי מורשת, פירמידות, בתי כנסת עתיקים, נהר הנילוס המפואר, סקרה, ממפיס, לוקסור ועמק המלכים. כיצד נגיע? בטיסה? ביבשה? המאמר מספק מידע, רעיונות ועצות על מצרים
טיול פרטי בארץ - תיירות עסקית ותיירות נכנסת איכותית / כפיר שורץ
לקוח מחו"ל החפץ בטיול פרטי יודע כי יתבקש לשלם יותר. הבחירה בטיול פרטי מסמנת רף גבוה של טיול אליו שואף אותו לקוח עסקי, אורח חשוב מחו"ל או תייר בעל אמצעים. חשוב להיות קשוב לצרכיו ולהגשים את חלומו!!!
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים