מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הצללה סוככים

הצללה: אנשים שונים, שיקולים שונים

/ אביב יועצים

הצללה: אנשים שונים, שיקולים שונים

כמו בכל תחום בחיים יש הרבה דרכים לבחור סוככים למרפסת או לגינה. כיוון שחלק מאיתנו עדיין לא בחרו סוכך מתאים והם מתלבטים איך בדיוק לגשת לבחירה החשובה הזו, החלטתי לסכם את האפשרויות העמדות בפני כל מי שצריך למצוא סוככים. מן הראוי לציין שמדובר בהכללה גסה ומן הסתם ניתן למצוא עשרות, אם לא מאות, שיקולים שנוגעים לבחרה נכונה של סוככים. עם זאת אני סבור שבסופו של דבר ניתן לחלק את השיקולים השונים לשלושה סוגים בלבד. כעת כל מה שנותר למתלבטים לעשות הוא לקרוא את המדריך המקוצר הזה ולהחליט לאיזה סוג של מחפשי סוככים הם שייכים.

יופי הוא הכול

הגישה הטהורה מכל היא הגישה שמעניקה את ראש סדר העדיפויות – לכל דבר ובחירה במהלך החיים הקצרים שלנו – לאלמנט היופי. האנשים המובחרים הללו שבוחרים פתרונות הצללה לפי שיקולים אסתטיים ודבר מלבדם הם אלה שעמלים ליצור לנו עולם יפה יותר – וכיודע עולם יפה יותר הוא עולם מאושר יותר ובעולם מאושר יותר יש פחות מלחמות ואם יש פחות מלחמות יש גם פחות עוני ורעב ובעיות חנייה במרכז העיר.

מי שניגש אל מלאכת החיפוש של סוכך כשהוא אינו חמוש בדבר מלבד החוש המובנה שיש לנו לגילוי יופי איננו מחפש את הסוכך היעיל ביותר, את הפרגולה העמידה ביותר או את המרקיזה שנפתחת בצורה החלקה ביותר. הוא מסתכל על סוככים ובראשו יש שאלה אחת בלבד: זה יפה? כך הוא מתנהל לו בעולם בחיפוש מתמיד אחרי החפצים היפים, המקומות היפים והרגעים היפים של החיים: חיים ללא דאגות וגם ללא קריירה מצליחה ברוב המקרים.

מחיר מעל הכול

ייתכן ואתם שייכים לסוג שאותו פגש נסיך הקטן במסעותיו: איש העסקים שמכריז על עצמו ללא הרף שהוא אדם מעשי. סוככים צריכים להיות יעילים – כך סבור האיש המעשי – ועליהם לתת תמורה הולמת לכספו שאותו הוא הרוויח בעבודה קשה. יופי לא מעניין אותו אלא אם כן הוא יכול להעלות את הערך של כל מיני דירות שהוא מחזיק או שאר מיני נדל"ן עסקי ורווחי שהוא מוכר וקונה באותה מהירות שמאמן כושל מחליף שחקנים על המגרש.

העולם – צריך לומר את האמת – זקוק ליעילות ואין זה המקום ללעוג לאיש המעשי הזה שמחפש סוכך כמו שהוא מחפש מגרש להשקעה. הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו לא לועגים לאיש המעשי היא שהוא עשה המון כסף בעסקאות נדל"ן מוצלחות ועכשיו אנחנו עובדים אצלו ואנחנו לא רוצים שהוא יפטר אותנו.

גם וגם וזה הכול

עם כל הכבוד למבקשי היופי האידיאליסטיים ולאנשים המעשיים שמנהלים את העולם, רובנו מחפשים סוכך בשיטת הגם וגם – השיטה המובילה בעולם לניהול חייו של האדם מן הישוב. רובנו מבקשים למצוא סוכך שהוא גם יעיל וגם יפה, גם עמיד וגם ניתן לתשלום בעשרה תשלומים שווים ללא הצמדה. אנחנו משתדלים שלא להתחייב לגישה אחת אלא לערבב היטב קצת מפה וקצת משם וללכת באמצע הדרך, היכן שכולם כבר הלכו לפנינו וכבשו אותה היטב. את הקיצוניות אנחנו משאירים לאחרים שיסתכנו בעצמם ואנחנו מסתפקים במיני סוככים שעונים על הדרישות שלנו: על כולן ועל אף אחת מהן

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 14/1/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים