מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הצללה

הצללה בעיצוב אישי ומקורי: רעיונות

/ אביב יועצים

הצללה בעיצוב אישי ומקורי: רעיונות

כשחושבים על סוככים מזמן כבר לא חושבים על יריעות צל או על מסגרת פשוטה ומכוערת. כשחושבים על הצללה היום מבינים מהר מאד שהמבחר הגדול של פתרונות הצללה שקיימים היום בשוק שינה בצורה מאד משמעותית את החשיבה שלנו על הפיתרון הטוב ביותר כדי לשים לנו צל מעל הראש. כדי ללכת רחוק עד כמה שאפשר בכל מה שקשור לסוגי סוככים נציע כמה אפשרויות ורעיונות למי שמחפש עיצוב מקורי ואישי בכל מה שנוגע לצל שלו.

איש תחת גפנו

הצללות של ימינו רחוקות מרחק אדיר מסוגי סוככים שהיו קיימים בעבר. ניתן לראות בכך נקודה משעשעת: כיום, עם התפתחות הענף של סוככים ניתן למצוא מגמה של חזרה לאחור, אל הנוסטאלגיה ואל הצללות שהיו קיימות בעבר. דוגמא לכך היא סוכת הגפנים המודרנית. בעבר, מי שהיה חפץ בצל ישב תחת גפנו ותחת תאנתו. מאז עברנו אל יריעות מחומרים מלאכותיים ואל סוככים שמבוססים על טכנולוגיות שונות ומשונות. כעת ניתן לחזור ולבקש את אותה סוכת גפנים של פעם. היא איננה חייבת להיות מורכבת מסוכה ומגפנים שכן האדם המודרני איננו מחזיק יותר בסבלנות הנדרשת והוא איננו מעוניין – על פי רוב – לחכות מספיק זמן שהגפן תצמח ותספק לו הצללה. לכן ניתן לחשוב על פתרונות שונים: גפן מלאכותית ממשי או חומרים דומים או גידול של גפן במשתלות מיוחדות והעברה שלה כשהיא בוגרת אל גנו של האדם מן הישוב שרוצה לשבת תחת גפנו ליד התאנה ובריכת הספא.

שיבולת בשדה ואנחנו בצל

עבור חובבי הנוסטאלגיה אפשר להציע חזרה לעבר אחר; העבר שבו חיינו לפני שסוחרי נדל"ן השתלטו על המרחב שלנו. בימים ההם היו יותר שדות ופחות מגרשים, יותר בתים ופחות דירות ויותר חקלאות ופחות נדל"ן. מי שרוצה להתרפק על העבר הזה אולי ירצה לשבת בסוכה בסגנון העלייה השנייה – כמה כלונסאות, מחצלת קש ופיתה בשמן זית. מובן מאליו שגם אם סוכך זה עשוי להיראות מאוד לואו-טקי הרי שהוא יוצע עם אופציות כוונון של סכך הקש לאפשר חדירה אופטימאלית של קרני השמש או של כמות הצל הנדרשת. כמו כן בכלונסאות תותקן מערכת מיזוג אוויר אינטגראלית שתאפשר לאדם מן הישוב לשבת בצל הסוכה ולהרהר בנוחות בימים שעברו וכלו מן העולם.

העתיד כבר כאן

לא כולם רוצים לחלום על עבר רחוק וישנם לא מעטים מביננו שהיו רוצים דווקא לחיות בעתיד – בין אם מדובר בעתיד הממשי של כדור הארץ או איזשהו עתיד פנטסטי של סדרת טלביזיה מצליחה או סרטים מסוג מלחמת הכוכבים. עבור אנשי העתיד ניתן לייצר סוככים  שישלבו עיצוב עתידני עם פאר הטכנולוגיה הקיימת כבר בימינו. החומרים שמהם ניצור סוככים עבור העתידניים שבינינו צריכים להיות חומרים שמתחברים לנו בדמיון עם העתיד: מתכות, פלאסטיק ורובי לייזר. העיצוב של סוככים עתידניים הוא החשוב מכל כאשר יוצרים את הסוככים הללו אבל צריך גם לחשוב על שילוב של מקסימום טכנולוגיה בתוכם. אולי אפשר לעצב אותם בתור חללית שהרגע נחתה על פלנטה שמעליה זורחת שמש אכזרית. מעניין עד כמה הדמיון שלנו בסופו של דבר מוביל אותנו אל מקום מוכר לנו בצורה מטרידה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 14/1/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים