מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

נומרולוגיה

מה זה השטויות האלה נומרולוגיה?

/ טלי מנדיוק

מה זה השטויות האלה נומרולוגיה?

 

בני אדם מתחלקים לשניים. קבוצת הרוחניים והמאמינים במערכת גורלית (נעזרים במטפלים אלטרנטיביים, פסיכולוגים, רבנים וכו'), וקבוצת הספקנים, אלה שמטילים ספק בכל בקיום המערכת הגורלית, נאחזים במציאות האובייקטיבית והמוחשית.

אפשר בחישוב מהיר בנומרולוגיה לאתר מי שייך לאיזו קבוצה.

הנומרולוגיה (שהיא חלק מתורת הקבלה העתיקה) היא כלי אבחוני, הבא לאבחן מקום (מגורים), עיסוק, זוגיות ומשפחה.

האבחון נעשה דרך תאריך הלידה, וגם דרך השם. תאריך הלידה מבטא את התכונות והפוטנציאל שהאדם נולד, השם  הוא נרכש ולא מולד ובו טמונים הצפייה של המשפחה והסביבה בה האדם נולד וחי. חשוב מאוד לבדוק את השם, ואת האנרגיה שהוא מביא לאדם.תאריך הלידה עצמו מלמד אותנו על תכונות האדם (למשל: 2.3.2010 התכונות הן 2,3,3 כשלכל מספר יש משמעות ). ובחישוב מתמטי פשוט נוסף ניתן לפרוש גם את הפוטנציאל של האדם מתוך התאריך עצמו.

הפוטנציאל, הכוונה בנושאים של מגורים, עיסוק, זוגיות ומשפחה. על פי תיאוריה זו האדם יוצא 'למפעל חיים' של 36 שנות פעילות, המחולקים ל – 4 פסגות של 9 שנים כל אחת. כל פסגה מסמלת את הנושא בה האדם יעסוק. לכל שנה מתוך הפסגה יש משמעות. כך למשל, שנה 1 – היא שנה של התחלות חדשות, שנה 2 – היא שנה של יצירת קשרים, שנה 3 – היא שנה של הזדמנויות וכו'.

בעזרת כלי אבחוני זה ניתן לייעץ לאדם, לגבי העיסוק שעליו לעסוק ובכך להגדיל את צינור השפע שלו, וכמובן את הסיפוק האישי שלו (למשל אדם שהפוטנציאל שלו להיות עשיר, יהיה מאוד מסופק אם יצליח בכך, הוא יהיה מאוד אומלל ולא מסופק אם יהיה עני). בנוסף ניתן לאבחן את ההתאמה של האדם לבן/ת הזוג, ולתת יעוץ זוגי וכלכלי בחיבור של שתי המפות. ניתן לייעץ גם לגבי עיתויים וזמנים של מעברי החיים כגון: מעברי דירה, מדינה, עבודה וכו'.

המטרה היא לעזור לאדם להיות אדם מסופק ושלם, ולמצות את הפוטנציאל הטמון בו כראוי, ובצד הטוב שלו. כך למשל אדם שרשום במזלו שעליו להיות באזורי טיפול והוא לא מיישם זאת, לרוע המזל הגורל כנראה ישים אותו באזורי טיפול (כי זה מה שיש בפוטנציאל שלו) אך בצד הכואב של הטיפול. למשל, במקום שיהיה בעלים של חברת תרופות, או רופא, או פסיכולוג הוא יהיה פציינט, חולה וכו'. מכאן, לעיתים אבחון נכון יכול להציל חיים.

אמת הדבר, יש הרבה אנשים שהגיעו למימוש הפוטנציאל שלהם בלי לגשת לאבחון נומרולוגי אלה בזכות האינטואיציה ומזלם הטוב, למרות זאת אני חושבת כי גם הם יכולים להפיק מאבחון אשר יחזק את עיסוקם וייתן יעוץ בנושאים אחרים.האבחון הוא הוליסטי ומקיף את כל תחומי החיים.

דוגמא נוספת, ציווי למספר ילדים. יש נשים (ולא כולן) שבמפה הנומרולוגית שלהם מצוין בדיוק מספר הילדים שעליהן ללדת. לעיתים הדבר ריאלי ואפשרי ולעיתים לא. לעיתים האישה 'חורגת' ממכסת הילדים שהגורל מיעד לה, וכך יכול להיות מצב בו הילד 'המיותר' מביא לקשיים מיותרים במערכת המשפחתית, הזוגית והעסקית.

בקיצור, האבחון הנומרולוגי הוא חשוב, ויכול לתת הרבה עצות טובות ומועילות בכל תחומי החיים. אל תפלו לכל הדעות הקדומות והסטריאוטיפים .... וגשו לקבל אבחון.

 

טלי מנדיוק

B.S.W , M.A.W.S

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית

מטפלת זוגית קלינית בשיטת האימגו

 

נומרולוגית – אבחון, אישי, זוגי ועסקי

הרצאות וערבים חברתיים

www.talimandyuk.co.il

טלי מנדיוק
בת 48, נשואה+ 2, (16,20), עוסקת בטיפול אישי זוגי ומשפחתי מזה כ - 22 שנה בקליקה פרטית.
בת 48, נשואה+ 2, (16,20), עוסקת בטיפול אישי זוגי ומשפחתי מזה כ - 22 שנה בקליקה פרטית.
טלי מנדיוק
מטפלת אישית זוגית ומשפחתית, תואר שני בלימודי מגדר, מטפלת זוגית קלינית מוסמכת בשיטת האימגו, עוסקת גם באבחון נומרולגי אישי זוגי ועסקי, הרצאות מרתקות באירועים חברתיים
הדקל 13/54, נווה סביון
אור יהודה
036349085
קישור לאתר
רוחניות - נומרולוגיה
תאריך: 13/1/2011
תגיות:   נומרולוגיה    אבחון תעסוקתי    זוגיות    ילדים    תאריך לידה    בחירת שם    הרצאות    ערבים חברתיים    ערב בנות    ערב זוגות    אבחון נומרולוגי אישי    התאמה זוגית    התאמת מקצוע    כסף    עושר    שלמות    סיפוק    עזרה במציאת כיוון    מעבר דירה    ימי הולדת       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - נומרולוגיה

מה זה השטויות האלה נומרולוגיה? / טלי מנדיוק
המאמר מדבר על מהי נומרולוגיה, על הספקנים למיניהם....סוגי האיבחון בנומרולוגיה, ואיך אפשר להשתמש בה ולקבל יעוץ והכוונה בנושאים של מגורים, עיסוק, זוגיות, מעברים, ילודה ועוד. כתוב בצורה כייפית...
השנים האישיות בנומרולוגיה-כיצד הן משפיעות על הקשר הזוגי? / אורן סטרץ
קשר זוגי הוא עניין מורכב מאוד שבו יש שני צדדים- גבר ואישה. הנומרולוגיה תראה לך כיצד השנים שבהן את נמצאת משפיעות עלייך בתוך הזוגיות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים