מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עמלת תיווך

שווי עמלת תיווך

/ עו"ד אורי בר

שווי עמלת התיווך

 

נשאלתי בעבר על ידי אחת מלקוחותיי, שלרבות הימים הפכה לחברה טובה שלי את השאלה הבאה:

 

למה שאתן לך עמלת תיווך? אני יכולה למכור את הנכס שלי בלעדייך?

 

ראשית, היא צודקת.

היא אכן יכולה למכור את הנכס שלה ללא כל תשלום עמלת תיווך למתווך, השאלה הנשאלת היא:

תוך כמה זמן? ובאיזה מחיר?

 

 

יתרונותיו של מתווך נדל"ן מקצועי בשיווק ומכירת הנכס:

 

 1. מתווך דירות אובייקטיבי, מקצועי ומוסמך, יעבוד קשה מאוד על מנת להשיג לבעלי הדירה את מחיר הדירה המירבי והנכון, אותו תוכלו לקבל בעבור מכירת דירתכם בפרק זמן קצר.

 

 1. מתווך דירות מקצועי ידע להיערך בצורה נכונה למו"מ ולהוציא ממנו את המקסימום בעבור בעל הנכס. אחרי הכול בארגז הכלים של המתווך ישנם כלים איתם הוא משתמש בעובדתו היומיומית כדוגמת ניסיון וידע במו"מ.

 

 1. הערך המוסף של מתווך דירות מקצועי טמון ביכולתו להעריך נכונה את מחיר הדירה, לגרום להעלאת ערכה ו/או למכירתה בזמן קצר על ידי מתן ייעוץ בעיצוב מהיר ונכון של חלל הדירה, המלצה על בעלי מקצועי זמינים ואמינים במחירים הוגנים המשתפים פעולה דרך קבע עם המתווך, בעזרתם מחיר הדירה יכול ואמור לעלות וזמן מכירת הדירה אמור להתקצר פלאות.

 

 1. מתווך מקצועי יגביר את חשיפת הדירה לקונים פוטנציאלים ממוקדים ואמיתיים. קונים שאינם אמיתיים או המכונים בשפה המקצועית קוני סרק הינם קונים המעוניינים להגיע לדירתכם משלל סיבות כגון:
  • השוואת מחיר דירתכם למחיר דירתם העתידה להתפרסם
  • בדיקת מצב מחירי הדירות בשוק הדירות
  • קונים המגיעים לדירתכם עם מתווך שאינו מקצועי שכל עניינו להראות ללקוחותיו עוד דירות לא רלוונטיות בשוק הדירות ומשכך מבזבזים את זמנכם היקר.
  • קונים לא מקצועיים שאינם מכירים את האזור אך מעוניינים לרכוש דירה, אך לא את דירתכם המצויה בסמוך למרכז המסחרי / גן ילדים / רועשת / נוף שאינו פתוח וכו'.
  • בדיקת עיצוב דירתכם
  • אנשים אשר בליבם כוונות לא טהורות (גנבים, שודדים וכו')

חשיפת הדירה לקונים אמיתיים תתבצע באמצעות קמפיין פרסומי ושיווקי כדוגמת חלוקת ברושורים, פרסום באמצעים מכוונים לרבות אתרי אינטרנט, לוחות אינטרנט, פרסום בלוחות מודעות, פרסום בעיתונים ו/או בשבועונים ומקומונים, ביצוע שיתוף פעולה עם משרדי תיווך אזוריים אחרים המשתפים פעולה דרך קבע עם משרד התיווך.

ככלל, משרד תיווך מקצועי בודק בקפידה יתרה את רצונותיו של הרוכש הפוטנציאלי בטרם הינו מבצע פגישה על מנת להראות לו את הנכס המוצע למכירה.

זמן הוא מצרך מאוד יקר הן עבורכם כמוכרים והן עבור משרד התיווך

 

חשיפה פרסומית ושיווקית זו מסתכמת בסכום כספי לא מבוטל.

 

חשוב להבין:

 

פרטיכם האישיים כמו פרטי הנכס המדויקים אינם נחשפים לרוכשים הפוטנציאלים באמצעי פרסומי כלשהו. פרטי הנכס נשארים דיסקרטיים לחלוטין עד לרגע הפגישה והביקור בנכס !!

 

 1. בתים פתוחים – בהתאם לנכס, משרד התיווך מקיים בתים פתוחים בהם נקבעת שעת ביקור מסוימת, תוך שימת דגש על מינימום הפרעה לנפשות המתגוררות בנכס. בזמן קצוב זה מגיעים מספר רוכשים פוטנציאלים אמיתיים בעת ובעונה אחת על מנת לראות את הנכס המוצע למכירה.

 

 1. משרד תיווך המכבד עצמו מקיים קשרים בינלאומיים עם חברות המבצעות רילוקיישן לישראל. בצורה זו אנו מקבלים לידים מהחברה על רוכשים ושוכרים פוטנציאלים המתגוררים מחוץ לגבולות ארץ ישראל והמעוניינים לרכוש דירה בישראל.

 

מתווך טוב לא עולה כסף !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         

עו"ד אורי בר
עורך דין אורי בר הינו בעל משרד תיווך ברמת אביב שפע הנדל"ן
עורך דין אורי בר הינו בעל משרד תיווך ברמת אביב שפע הנדל"ן
שפע הנדל"ן
שפע הנדל"ן הינה סוכנות תיווך והשקעות בתל אביב בעלת רשיונות תיווך בהתאם להוראות משרד המשפטים. בשל מקצועיותם של אנשי הנדל"ן הפועלים במשרדנו ומגוון הנישות בהם אנו מתמחים, תוכלו למצוא מענה רחב לשאלותיכם
הברון הירש 7
תל אביב
037448020
037448024
קישור לאתר
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 13/1/2011
תגיות:   משרד תיווך ברמת אביב    משרד תיווך בתל אביב    דירה    דירות    נכס    נכסים    נדל"ן    דירה למכירה    דירות למכירה    דירה להשכרה    דירות להשכרה    נכס למכירה    נכסים למכירה    נכס להשכרה    נכסים להשכרה    תיווך    מתווך    מתווכים    משרד תיווך    משרדי תיווך    יד שנייה    בית למכירה    בתים למכירה    משרד    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים