מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

צביעת מתכות

צביעת מתכות ליופי

/ זלדה חן

צביעת מתכות – או להביט בקנקן

 

אף אחד מאיתנו לא אוהב לחשוב על עצמנו כאדם שטחי. הלא אנו יודעים כי לא כל הנוצץ זהב וכי מראהו של מכשיר חשמלי או של רכב אינו מעיד בהכרח על איכותו. ובכל זאת, כל מחקר בתחום השיווק מעיד על כך כי בני אדם הם יצורים ויזואליים וכי מוצרים מבריקים בעלי מראה חדש וחדיש, עושים לנו את זה יותר ממוצרים זהים, אשר נעימים פחות למראה. זו אחת מן הסיבות שצביעת מתכות איכותית היא כה חשובה.

 

צביעת מתכות – מתי

 

צביעת מתכות נפוצה הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב. כך, למשל, מבצעים צביעת מתכות לצביעת רכבים, לצביעה של מתכות מוליכות עבוד תעשיית הזיווד האלקטרוני וצביעה של חלקים למוצרי חשמל ביתיים ותעשייתיים. צביעת המתכת היא אשר מעניקה למוצרים את מראם הסופי ואת הגימור שעושה את ההבדל. לצבע יכולה להיות משמעות רבה על מחירו של מוצר מרגע צאתו אל השוק ועד ליומו האחרון בשימוש. כך, למשל, בתעשיית הרכב, צביעת מתכת יכולה לקבוע את מחירו של הרכב, כאשר רכבים נצבעים בצבעים מסוימים יכולים להיות יקרים יותר מרכבים בצבעים אחרים.

 

כמו כן, יכולה צביעת מתכות לסייע בפתיחת שווקים חדשים למוצרים ותיקים. כך, למשל, בתעשיית המחשבים הבינו זה מכבר כי לנשים יש טעם שונה, וכי התאמת צבעם של מחשבים ומוצרים נלווים לצבעים ולעיצובים המתאימים לטעמה של האישה המודרנית (אם ניתן לדבר על כזו), ובכך לשבור את המונופול של הצרכן הגברי בשוק. ואם כבר בגברים עסקינן, הרי שמסתבר כי בניגוד למצופה גברים, לא פחות מנשים, נוטים לייחס משמעות רבה לצבעם של מוצרים, וכי די בצביעת מתכות איכותית בצבעים כגון שחור חלק (Jet Black), לבן ושילוב של שחור ואדום, בכדי להפוך מוצר מסוים ליותר נחשק.

 

שיטות לביצוע צביעת מתכות וצביעה תעשייתית

 

ישנן מספר שיטות לצביעת מתכות לפרטי ולצביעה תעשייתית שהתגלו במשך השנים ועם הזמן הולכות ומשתכללות, ביניהן ניתן לציין צביעה בהתזה שזה בעצם התזה של הצבע מכלי המיועד לכך על המתכות, צביעה בתנור הינה צביעת המתכות באמצעות חום גבוה מאוד , מניחים את המתכות בתוך מקום גדול כמעין תנור של מתכות ושם שורר חום גבוה ומפזרים שם צבע ובאמצעות החום הצבע נתפס על כל המתכות בצורה אחידה וצביעה אלקטרוסטאטית באבקה לצביעה תעשייתית.

 

זלדה חן
אני אוהבת אוכל טוב.מי שאוהב אוכל ברמה -מוזמן.
עסקים - תעשייה
תאריך: 9/1/2011
תגיות:   צביעת מתכות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - תעשייה

כללים ושיקולי תכן לבלימת נפילת משתמשים במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ושיקולי תכן לבלימת נפילת משתמשים במתקנים מתנפחים
כללים ועקרונות למיקום מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות למיקום מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם
עקרונות ושיקולי תכן ל מתקנים מתנפחים למניעת הילכדות / ofer rashkes
המאמר עוסק בעקרונות ושיקולי תכן למתקנים מתנפחים למניעת הילכדות
כללים ועקרונות לדרישות תכן לפתחי כניסה ויציאה במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות לדרישות תכן לפתחי כניסה ויציאה במתקנים מתנפחים
בדיקות במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות לשיטת בדיקות במתקנים מתנפחים
בחינה שנתית במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר מפרט אופן בחינה שנתית במתקנים מתנפחים
הובלות מנוף ועבודות מנוף / אפי פרוסייטס
עבודות מנוף, שינוע והובלה ועבודות מנוף סל, אלו הם רק חלק מן השירותים ש'בנימין הובלות ומנופים' מספקת ועמידה בכל כללי הבטיחות המחמירים מעניקים לקהל הלקוחות של החברה שקט נפשי.
צביעת מתכות ליופי / זלדה חן
אף אחד מאיתנו לא אוהב לחשוב על עצמנו כאדם שטחי. הלא אנו יודעים כי לא כל הנוצץ זהב וכי מראהו של מכשיר חשמלי או של רכב אינו מעיד בהכרח על איכותו. ובכל זאת, כל מחקר בתחום השיווק מעיד על כך כי בני אדם.
גופי חימום ותרימתם לקידמה / sasha sasha
הטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת במשך הזמן וכך מחייבת אותנו לפעול בהתאם. למעשה אנו מונעים על ידי הקידמה.
דרכים להגדלת שטח האחסון במחסנים ישנים בעשרות אחוזים / עוזי פלג
התעשייה, השירותים, המסחר והלוגיסטיקה, במחסנים מאוחסנים מאות אלפי משטחים PALLET RACKING)). בחלק לא קטן של המחסנים, חלו במשך השנים שינויים אשר שינו למעשה את בסיס הנתונים אשר על פיהם תוכננו ונבנו המחסנים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים