מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שמות מתחם בעברית

שמות מתחם בעברית – על מה המהומה?

/ רונן שביט

שמות מתחם בעברית – על מה המהומה?

 

ובכן לאחרונה כפי שידוע אנו נוכל לקנות שמות מתחם בעברית, שמות מתחם מבוקשים כבר מן הסתם נחטפו ברגעים הראשונים, לאיש הפשוט לא נותר סיכוי לקנות שמות מתחם מבוקשים מאחר ואנו מתחרים עם מתכנתים שכתבו סקריפטים (תכניות אוטומטיות) שתפקידן הוא לרשום את שמות המתחם בצורה אוטומטית ומהירה, ובזמן שלאיש הפשוט לוקח 10 דקות לשם מתחם בודד, סקריפט עושה זאת תוך 10 שניות.

 

השאלה הנשאלת היא לשם מה רושמים שמות מתחם בעברית?, האם זה ישתלם?, מה היה חסר לגולשים שגרם לנו ליצור דבר שככזה?

 

ובכן, הסיבה שיש לנו אפשרות לרשום שמות מתחם לאתרים שלנו בעברית הוא פשוט אפשרות שניתנו לנו על ידי חברות הרישום ללא שום קשר לביקוש או היצע של דבר כזה. שיווק נכון של החברות הללו גרם לתוצאה שהרבה מאוד אנשים רודפים אחרי שמות מתחם בעברית ללא הבנה מה זה אומר והמשמעויות הנלוות אשר לא ישמחו לשמוע אותן. כיום תהליך רישום אתר ורישום האתר עצמו לא קשור בשום אופן או צורה לתהליך קידום האתר שלו.

 

קידום אתרים במנועי חיפוש כדוגמת גוגל התבצעה תמיד על מספר רב של משתנים כאשר המשתנה הנקרא שם מתחם נהייה עם השנים במשקל זניח ואף לא קיים עד כדי כך שלא ניתן להבחין בתוצאות של אתרים עם שמות מתאימים, שכן המשקל הרב ביותר ניתן לאתרים עם תוכן ייחודי ואמיתי, מספר לינקים חיצוניים המובילים לאתר ומספר לינקים פנימיים, האופן שהאתר בנוי בתקן נכון ובצורה אופטימלית. שכן זה הרבה יותר חשוב למנועי חיפוש מאשר שמות מתחם.

 

בנוסף לכך הסיכוי שגולשים ירשמו  את השמות מתחם בעברית בשורות הכתובת בדפדפנים נמוך  בהרבה מאשר לחפש את שם הנושא במנועי חיפוש שכן זה הרבה יותר קל מבחינת UI – ממשק ידידותי בהרבה.

 

לסיכום, אנו ממליצים לבעלי אתרים לא לבנות על שמות מתחם בעברית כקידום אתרים או קידום מכירות, שזה לא יותר טוב משמות מתחם באנגלית , אין ולא יהיה שיפור בתהליך קידום אתרים שכן המנועי חיפוש מתייחסים יותר ויותר לתוכן האתר ולא למעטפת שלו, תוכנו של האתר זה הדבר הכי חשוב בבניית אתרים ופיתוחו. סטטיסטית יותר קל לקדם אתר בעל שם יותר ארוך מאשר אתר בעל שם קצר.

רונן שביט
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
סייטנט
בניית אתרים ומערכות לגופים המובילים במשק, ביניהם ארגונים ממשלתיים כגון משרד האוצר, בנקים, חברות השמה, חברות ביטוח וחברות בתחום הפרטי.
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 29/12/2010
תגיות:   בניית אתרים    הקמת אתרים    שמות מתחם בעברית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים