מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

/ אלון דרור
 
עיצוב גרפי נועד להעברת מסר ויזואלי ע"י שילוב של טקסט ותמונה המהווים חלק מהתקשורת החזותית
העיצוב הגרפי בא לידי ביטוי בעיצובם של עלונים, כתבי עת, ספרים וחוברות ובעיצוב יצירות אחרות, כלוגויים וסמלים, ניירות מסחריות, מאזנים, אתרי אינטרנט, אריזות ושלטים.
העיצוב הגרפי קובע את המסר המועבר באמצעות המילים והתמונות. ניתן להעביר באמצעותו מסרים בעלי אופי ספורטיבי, ילדותי, בוגר, רציני, קליל, בוטה, עדין, עצוב, שמח, אישי, מסחרי וכו'. הכל ע"י שינוי העיצוב הגרפי בהתאם לאופיו של המסר והאווירה אותה אנו מבקשים להעביר לצופה, לקורא או לגולש.
כדי להגיע לתוצאה הרצויה והעברת המסר ליתם תקשורת תדמיתית ממליצה לפנות למעצב גרפי  בעל מספר תכונות עיקריות:

ידיעת יסודות העיצוב ברמה העיונית, דבר הנרכש עי לימוד יסודי של יסודות העיצוב, התאמת צבעים, איזה מסר משדר כל צבע וצבע ואיך להתאים אלמנטים גרפיים למסר שאנו רוצים להעביר.
שליטה בטכניקות רבות על מנת ליישם את העיצוב הרעיוני.
בשוק מסתובבים גרפיקאים בוגרי קורסים שונים בגרפיקה ממוחשבת, שהידע שלהם מסתכם ביכולת של הפעלת תוכנות גרפיות, והם חסרי ידע מוחלט בכל הקשור בידע העיוני, המהות העיצובית, והידע הדרוש להורדה לדפוס. ידיעת הפעלת המחשב הוא כלי ביד היוצר וללא הידע הבסיסי בעיצוב אין להשכלה הטכנית שנרכשה ערך רב.
           
אלון דרור
מומחה בעיצוב ומיתוג חברות
מומחה בעיצוב ומיתוג חברות
ליתם תקשורת תדמיתית
ליתם תקשורת תדמיתית הינה חברת עיצוב גרפי, דפוס דיגיטלי, עיצוב ובנית אתרי אינטרנט, וקידום אתרים המתמחה במגוון רחב של תחומים, החל בעיצוב תדמיתי, עיצוב לוגויים וסמלים, עיצוב מאזנים ועוד...
זבוטינסקי 77
תל אביב
03-6045444
03-5446013
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   עיצוב גרפי    עיצוב אתרים    קידום אתרים    דפוס דיגיטלי   


פרסומות

פולדרים ובזול
יש לך עסק? רוצה לשפר את התדמית שלו? שימוש בפולדרים יעשה את העבודה
פולדרים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים