מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

משרדים להשכרה בתל אביב

משרדים להשכרה בתל אביב-דיווח מהשטח

/ דוד טור
משרדים להשכרה בתל אביב
רמות, מיקום ומחירים
 
כסוכן נדל"ן (יועץ, קוראים לזה היום...) המתרכז ומתמחה במשרדים להשכרה בתל אביב, אני לא יכול שלא לחוש את תנודות השוק.
מהו היצע המשרדים להשכרה בתל-אביב? היכן? ובאילו מחירים?
כל תקופה והפרמטרים שלה, הקשורים מאד כמובן למצב הכלכלי.
 
אחרי תקופה של מחירי עתק, הביא הזעזוע הכלכלי של שלהי אוגוסט שנה שעברה לבלבול מוחלט. בעלי הנכסים התקשו להיפרד משכר הדירה הגבוה, השוכרים עטו על המצב ודרשו לחתוך את המחירים באופן דרסטי ואנו, סוכני הנדל"ן, התקשינו לגשר בין הרצונות.
אני אישית הייתי רגוע, חיכיתי בסבלנות שהצדדים יפנימו את המצב, המחירים יתייצבו ואפשר יהיה לעשות עסקים.
 
ומה המצב כיום למחפשים משרד בתל אביב?
 
במגדלים ובמשרדים מפוארים במיוחד עדיין דורשים 100-90 ₪ למ"ר, אבל רק לצרכי משא ומתן. לרוב המחיר יגיע ל 80-75 ₪ למטר מרובע. זו המציאות לגבי הדרגה הגבוהה של כל המשרדים להשכרה בתל-אביב והסביבה - באזור הבורסה, במרכז העיר ובסיטי, שדרות רוטשילד, יבנה והסביבה.
 
לדרגה השנייה הייתי קורא "משרד ייצוגי". מדובר במשרד לא חדש, לעיתים קרובות משופץ, שאינו מבייש את המארחים. משרדים אלה משמשים לרוב עורכי דין ממוצעים, חברות סטרט-אפ נמרצות, סוכני ביטוח ועוד. במשרדים להשכרה מסוג זה, ינועו המחירים בין 65-50 ₪ למ"ר, תלוי בביטחונות, תקופת השכירות ובכימיה בין השוכר למשכיר.
 
הדרגה השלישית היא המשרדים להשכרה הפחות מטופחים (אם להיות מנומס...). שם ינועו המחירים בין 40-25 ₪ למ"ר, תלוי כמה מוזנח המשרד והיכן הוא ממוקם. במקומות כאלה בדרך כלל אין דמי ניהול מה שמוזיל עוד יותר את השכירות.
 
אפרופו דמי ניהול... הם נעים בטווח גדול שבין 22-8 ₪ למ"ר, תלוי מאד ברמת התחזוקה.
צריך כמובן לקחת את דמי הניהול בחשבון, לא פחות מאשר שכר הדירה. הם עושים לעיתים את ההבדל.
 
לא לשכוח את הארנונה! במשרדים להשכרה בתל אביב מדובר על 26 ₪ למ"ר. בדרך כלל, ואני אומר בדרך כלל, כי יש מקצועות (אומנים, אנשי תוכנה) שזכאים להנחה משמעותית. הדבר כרוך כמובן בפניה לעירייה שמשמעותה היא תורים, התרוצצויות, אישורים ועצבים, בעניין הזה לא השתנה דבר.
חשוב לדעת, כי בדרום תל אביב הארנונה מופחתת ב 33%.
 
אז איך אומרים?
 
שמחתי לעזור...
 
דוד טור.
דוד טור
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
טור נדל"ן
משרד המעסיק עובדים ושלוחות, מתמחה במשרדים להשכרה ולמכירה בתל אביב ובמרכזובהשכרת ומכירת מבני תעשייה ומחסנים מגדרה עד חדרה.
שדרות הצנחנים 19
רמת גן
03-6768976
03-6762170
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   משרדים להשכרה    משרדים להשכרה בתל אביב    מבני תעשיה להשכרה    מחסנים להשכרה    משרדים למכירה    מבני תעשיה למכירה    מחסנים למכירה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים