מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ניתוחים נפוצים

הניתוחים הנפוצים במדינה

/ מדילי מדילי

הניתוחים הנפוצים במדינה.

 

תקציר-בשנים האחרונות התבצע מחקר בו בדקו מספר נרחב של בתי חולים בישראל במטרה לברר מהם הניתוחים הנפוצים במדינה. תוצאות המחקר הראו כי הניתוח הנפוץ במדינה הוא ניתוח קילה אחריו במחקר נמצא ניתוח האפנדציט ובמקום השלישי  במחקר זה נמצא  ניתוח הבטן לצורכי מחקר.

 

אילו ניתוחים הם הנפוצים במדינה?

במהלך השנים  האחרונות  התבצע מחקר אשר  חקר מהם הניתוחים הנפוצים במדינה.במחקר גילו  כי הניתוח הכי נפוץ במדינה הוא ניתוח הקילה, במדינה עוברים בשנה  את ניתוח זה כ10,500 אנשים. אחרי ניתוח התוספתן אותו עושים 8,062 אנשים השנה.במקום השלישי נמצאו ניתוחי  פתיחת הבטן לצורכי בדיקה אותם עוברים7,679 ואת הניתוחים האלו עוברים בממוצע 7,697 אנשים בשנה, אחריהם  ניתוחי כיס מרה אותם עוברים בערך7,108  אנשים בשנה.ניתוחים נפוצים פחות הם ניתוחי ושד ושד אותם עוברים בערך-4,000 אנשים בשנה לכל סוג.

 

תמותה במהלך אשפוז

סיבות התמותה במהלך ניתוח או האשפוז נגרמות ברוב המקרים על ידי הגיל , סוג הניתוח, מחלות נלוות, או אם המנותח הוא חולה בסיכון גבוה.

 

בנוסף גילו במחקר  שהגיל של המטופל וכן מחלות שהיו לו בעבר או  אשפוזים קודמים יכולים להיות סיבה לתמותה. בנוסף למדו במחקר הזה זה כי המטופלים חולים  צעירים יותר  בעלי סיכון נמוך יותר ממטופלים בגלאים מבוגרים.

נוסף לכך למדו כי מטופלים אשר עברו ניתוחים או אשפוזים בעבר נמצאים גם הם בסיכון גבוה יותר.

 

 

 

 

מדילי מדילי
מדילי מרכז רופואי שמספק שירותי רפואה וחדרי ניתוח פרטיים
מדילי - חדר ניתוח פרטי
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 15/12/2010
תגיות:   חדרי ניתוח    ניתוחים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים