מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תיקון מכונת תפירה

בעיות שכיחות במכונת תפירה ופתרונן

/ רם קרינסקי

בעיות שכיחות במכונת תפירה ופתרונן


המרכז הישראלי למכונות תפירה נוסד בשנת 1934 בהנהלת רם קרינסקי המומחה מס' 1 בארץ למכונות תפירה שמח להגיש לכם מבחר פתרונות לבעיות תפירה שכיחות:

כאשר החוט במכונת התפירה נקרע, בדוק שחוט המחט מושחל נכון, האם מתח חוט המחט תקין, בדוק האם הרכבת את המחט נכון, האם החוט עבה מידיי למחט ? האם חוט המחט והחוט התחתון מונחים מתחת לרגלית התפירה ולאחור לפני תחילת התפירה ?
כאשר החוט התחתון במכונת התפירה נקרע,
החוט התחתון לא הושחל נכון בבית הסליל או שסיבי בד וחוט הצטברו בבית הסליל או כאשר הסליל ניזוק ואינו מסתובב בקלות בתוך בית הסליל, החלף אותו בחדש.
מחט מכונת התפירה נשברת ? ה
מחט לא הורכבה נכון, המחט עקומה או קהה, בורג הידוק המחט משוחרר, מתח חוט המחט חזק מידיי, הבד לא נמשך לאחור בסיום התפירה, המחט עדינה מידיי לסוג הבד הנתפר או בורר הדוגמאות סובב כאשר המחט הייתה בתוך הבד.
מכונת התפירה מדלגת תפרים ?
המחט לא הורכבה נכון, המחט עקומה או קהה, המחט או החוט אינם מתאימים לסוג העבודה שתפרת, לתפירה על בדים אלסטיים השתמש במחטי מיוחדות של ינומה (כחול), חוט המחט אינו מושחל נכון או לחץ רגלית התפירה על הבד אינו מספיק.
מכונת התפירה מכווצת את הבד,
מתח חוט המחט חזק מידיי, חוט המחט או החוט התחתון אינם מושחלים נכון, המחט עבה מידיי לסוג הבד שנתפר, אורך התפר ארוך מידיי לסוג בד זה הקטן אותו, לחץ רגלית התפירה אינו מכוון נכון או לא השתמשת בפלזלין על בד עדין או גמיש (מומלץ).
הבד מחליק,
לחץ רגלית התפירה אינו מכוון נכון או שאינך משתמש ברגלית התפירה הנכונה, החלף אותה.
מכונת התפירה אינה משוכת את הבד והוא אינו מתקדם,
השיניים שמושכות את הבד מלאות בסיבי חוט ובד, לחץ רגלית התפירה חלש מידי, הבד לא הונח מתחת לרגלית בתחילת התפירה או שאינך משתמש ברגלית התפירה הנכונה.
מכונת התפירה לא פועלת,
המכונה איננה מחוברת לחשמל, נתפס חוט בגרייפר או שפין סלילת החוט התחתון נמצא בפעולה, הזז אותו שמאלה.
מכונת התפירה מרעישה,
חוט נתפס בגרייפר, לא השחלת טוב את החוט העליון או שהצטברו שאריות חוט ובד בבית הסליל והגרייפר.

 

המרכז הישראלי למכונות תפירה, יבואנים בישראל של: זינגר, ינומה-יפן, אלנא-שוויץ, שניידר, אולימפיה ובורדה, ברח' לוינסקי 82, תל אביב, טל:  1-599-533-544

www.r-k.co.il  נשמח לענות על כל שאלה נוספת.

רם קרינסקי
רם קרינסקי הוא דור שלישי של המרכז הישראלי למכונות תפירה שנוסדה בשנת 1934 ומשמש כמנכ"ל. הוא בעל ניסיון של 30 שנים ונחשב למומחה מס' 1 בתחום.
רם קרינסקי הוא דור שלישי של המרכז הישראלי למכונות תפירה שנוסדה בשנת 1934 ומשמש כמנכ"ל. הוא בעל ניסיון של 30 שנים ונחשב למומחה מס' 1 בתחום.
המרכז הישראלי למכונות תפירה
יבואנים בישראל של מכונות תפירה כמו ינמומה-יפן, זינגר, אלנא-שוויץ, שניידר, אולימפיה וכן של בורדה גזרות לתפירה עצמית. החברה מייבאת מגהצי קיטור מקצועיים תוצרת סטירולוקס- איטליה ובובות דיגום
לוינסקי 82
תל אביב
03-6880707
03-6880702
קישור לאתר
תחביבים - תפירה
תאריך: 15/12/2010
תגיות:   מכונות פירה    בעיות תפירה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תחביבים - תפירה

בעיות שכיחות במכונת תפירה ופתרונן / רם קרינסקי
. המרכז הישראלי למכונות תפירה, יבואנים בישראל של: זינגר, ינומה-יפן, אלנא-שוויץ, שניידר, אולימפיה ובורדה, ברח' לוינסקי 82, תל אביב, טל: 1-599-533-544 www.r-k.co.il נשמח לענות על כל שאלה נוספת.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים