מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימודים

לימודים – מגוון רחב של אפשרויות

/ קופירטיינג פלוס

לימודים – מגוון רחב של אפשרויות

 

לימודים – לרכוש מקצוע

אנשים שונים פונים לתחומי לימודים שונים ממגוון סיבות. זה יכול להיות בשביל הרחבת הידע הכללי, תחביב, וגם לשם רכישת מקצוע. יש הבוחרים בקורסי תעודה שונים, ולעומתם כאלו שלומדים תואר ראשון, וגם כאלו שממשיכים לתארים מתקדמים יותר. לימודים יכולים להימשך מספר מפגשים, כמה חודשים, ואף מספר שנים. תפקידים מסוימים מצריכים לימודי תואר בעוד אחרים מצריכים הכשרה מקצועית בתחום ספציפי אך ללא צורך בתואר.למשל כדי להיות מתכנת ישנם מקומות עבודה שמחייבים תואר ראשון, וגם מחמירים יותר שמקבלים רק בוגרי לימודים של תואר ראשון במוסדות לימוד ספציפיים, בעוד מקומו אחרים מקבלים גם מי שעבר קורס מקצועי של לימודי תעודה בתחום.

 

לימודי רפואה משלימה – ללמוד לטפל

בשנים האחרונות אנשים רבים החלו לפנות לתחום הטיפולים האלטרנטיביים ויש עלייה בביקוש של לימודי רפואה משלימה. אפשר לראות כמה מכללות חדשות שצצו במהלך השנים, וגיוון רב ויתר בתוכניות הלימוד. בין תחומי הלימוד אפשר למצוא מגמות של שיאצו, טווינה, נטורופתיה, רפואה סינית, צ'י קונג, קליגרפיה, ועוד. בוגרי לימודי רפואה משלימה יכולים להשתלב במגוון משרות בקופות החולים ובבתי החולים, או בקליניקות פרטיות. חלק מתחומי הלימוד אורכים כשנה בעוד אחרים אורכים כארבע שנים, הומיאופתיה, ורפואה סינית למשל, הינם לימודים ארוכים יותר האורכים כארבע שנים.

 

תואר שני – להשיג יתרון על המתחרים

אם בעבר היה צורך בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל למגוון משרות, הרי שהיום ישנן משרות רבות שמצריכות לימודי תואר ראשון לפחות. בין בוגרי התואר הראשון ישנה תחרות גדולה ולכן פעמים רבות יש כאלו שיבחרו לימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על המתחרים. יש גם מי שבוחר בכך מתוך רצון להתקדם באקדמיה או למשרות שמחייבות סיום בהצלחה של תואר שני.

קופירטיינג פלוס
חברה לכתיבת מאמרים
חברה לכתיבת מאמרים
קופירייטינג
ראשון
חינוך ולימודים - כללי
תאריך: 15/12/2010
תגיות:   לימודים    תואר ראשון    תואר שני    השלמת בגרויות    שיפור בגרויות    לימודים ללא בגרות    לימודי רפואה משלימה    לימודי תואר ראשון    לימודי תואר שני    לימודי השלמת בגרויות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - כללי

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון / סלביק גבריאלוב
בכל מקום שאנו הולכים אנחנו משתמשים בעניים שלנו, כדי לחפש ולקטלג את הסביבה שבה אנו נמצאים.
לימודי רפלקסולוגיה: מה העבר לובש? / אביב יועצים
לימודי רפלקסולוגיה מלמדים לא מעט דברים חשובים. אחד מהדברים הפחות צפויים שניתן ללמוד באמצעות לימודי רפלקסולוגיה הוא כיצד העבר מתלבש: כיצד משהו שמקורו בעבר לובש צורה מודרנית בגלגול העכשווי שלו.
חוגים לילדי הגן / עמרי אימבר
אז מה באמת אומר לכם המשפט – "בגן שלנו הילדים משתתפים בחוג __X__"? בדרך, רק את השם של החוג. מה עושים בחוג תנועה? מה זה ריתמוסיקה? ומי היא ה"מנגנת"? המשיכו לקרוא כדי לגלות...
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של גארדנר ושימושה במסגרות חינוכיות / עמרי אימבר
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של האוורד גארדנר פרצה דרך בתפיסת הערכת האינטיליגנציה האנושית. התאורייה עומדת בניגוד לתפיסת ה"חוכמה" עד כה שהיתה נמדדת ע"י מבחני איי.קיו בלבד ולמעשה מציעה שיטה שהיא אומנם
חוגי העשרה לגיל הרך / עמרי אימבר
במאמר זה נתייחס למגוון החוגים לגיל הרך ולמחיריהם המשתנים בשוק, אך ראשית חשוב להבין כי בתחום החוגים לגיל הרך ישנם מספר עולמות שונים, נתייחס כאן לשניים מהם.
כיצד לבחור חוג לילדים / עמרי אימבר
חוגים הם נושא חשוב בכל בית. בין אם בגן, בצהרון או בשעות אחר הצהריים, היום ברור לכל אם ואב כי חשוב להעשיר את הילדים בתכנים נוספים לתוכניות הלימודים הפורמליות. במאמר זה נבחן את כל הנקודות החשובות בתחום.
הדרכת הורים בשילוב פענוח ציורי ילדים / מיכל וימר
פענוח ציורי ילדים הינו כחלק בלתי נפרד מהדרכת הורים ומאפשר לשלב בין נקודת המבט והחוויות של ההורים לזה של הילד – הילדים מציירים פעמים רבות גם את הקושי שמוכר להורים, אך גם את 'הפאזל האישי'.
ללמוד וללמד לחשוב - תהליך להוראה ולמידה אקטיבית / תמיר חכם
כתיבת מאמר זה נובעת מהמצוקה האישית שלי כהורה בראותי את ילדיי לא לומדים לא קוראים
לימודים – מגוון רחב של אפשרויות / קופירטיינג פלוס
בוגרי התואר הראשון ישנה תחרות גדולה ולכן פעמים רבות יש כאלו שיבחרו לימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על המתחרים. יש גם מי שבוחר בכך מתוך רצון להתקדם באקדמיה או למשרות שמחייבות סיום בהצלחה של תואר שני.
בתי ספר פרטיים בישראל / איל פטרן
בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בוחרים לשלוח את ילדיהם לבתי ספר פרטיים. משנות השמונים קמו בישראל יותר מ-200 התארגנויות להקמת בתי ספר פרטיים. בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בקצב של רישום ההתארגנויות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים