מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת מסמכים

סריקת מסמכים – כיצד מתחילים?

/ יוחאי ר

סריקת מסמכים – כיצד מתחילים?

ניהול מסמכים בארגון הפך להיות נחלת הכללכדי ליישם ולהטמיע מערכת ניהול מסמכים, יש צורך במספר מקדימים מהלכים. אבל לפני הכול כדאי שתכירו את המושגים הבאים:  שירותי סריקת מסמכים, ארכיון אלקטרוני, זיהוי טקסט, OCR עברי, משרד ללא נייר, אלה רק חלק מהמשפטים שתשמעו במהלך המעבר למשרד מודרני המבוסס על מערכת דיגיטלית של ניהול מסמכים, או בשפת העם - ארכיון דיגיטלי / ארכיון אופטי.

ארגונים ומשרדים רבים עוברים בזמן האחרון לנהל את מערכת המסמכים שלהם בצורה חכמה ויעילה. כשלב מקדים להטמעת מערכת ניהול מסמכים, יש צורך בהפיכת מסמכי הנייר לקבצים דיגיטליים הניתנים לאחסון בתיקיות מתאימות, כאשר כל קובץ מקבל את השם והאפיון שלו.  שירות של סריקת מסמכים הוא צורך ראשוני בתהליך המעבר לארכיון דיגיטלי.

סריקת מסמכים מאפשרת לקחת מדיה גולמית (נייר, מסמך, ספר וכדומה) ולהפוך אותם למדיה דיגיטלית.כאשר יש צורך בעיבוד המסמך הסרוק או למפתוח המסמך באופן אוטומטי באמצעות OCR (זיהוי טקסט), מומלץ להיעזר בחברות המתמחות בנושא.

כדאי לבחור חברה עם מספר שנות ניסיון במתן שירותי סריקה ויכולות להטמעת פתרונות לניהול מסמכים באופן מושלם (תוכנה, חומרה, שירות, תמיכה). אם יש לך צורך בהפיכת המסמך הסרוק לקובץ בר עריכה, כדאי להיעזר בפתרונות OCR מתאימים.

OCR עברי יכול לאפשר לך לערוך את המסמך כאוות רצונך ולתייק אותו בהתאם להגדרות שתיקבע. אתה יכול להשתמש בחלק מהמידע במסמך (אם המסמך הוא חשבונית ואותך מעניין מספר החשבונית בלבד), אתה יכול לבנות אינדקס לשדות מסוימים שתגדיר, אתה יכול לבצע פענוח על הטקסט, (כולל סוגי כתב מיוחדים כמו כתב רש"י) ועוד.  

כשאתה בוחר חברה לצורך סריקת מסמכים, רצוי שתבדוק את יכולות החברה ולא רק את מחיר הסריקה לדף.  חשוב שתגדיר מראש מהם לוחות הזמנים לביצוע הפרויקט, חשוב שתבדוק עם אילו לקוחות החברה עובדת, אתה יכול להתקשר ולבקש מהם חוות דעת על השירות שקיבלו. חשוב להגדיר היכן תתבצע העבודה – במשרדיך או במשרדי חברת הסריקה.

סריקת מסמכים מחוץ למשרדי החברה שלך חושפת את המסמכים שלך לסכנות אבטחת מידע. אם מדובר במסמכים מסווגים, בקש שהסריקה תתבצע במשרדי חברתך בלבד. אם מדובר בסריקת ארכיון מסמכים רגישים, אל תתפשר ודרוש שהסריקה תתבצע אצלך.

יוחאי ר
יזום והפעלת אתרי אינטרנט
סריקת וגריסת מסמכים
סקאנבוק - סריקת וגריסת מסמכים
סקאנבוק מספקת שירותי סריקת מסמכים, קלסרים וספרים. גריסת מסמכים לפתיתים בתקן בטחוני, זיהוי טקסט (OCR), המרת קבצי PDF לוורד ואקסל.
-
כפר סבא
0545880060
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני
תאריך: 13/12/2010
תגיות:   ארכיון    מסמכים    אלבום דיגיטלי    סורק    סריקת    סריקה    ניהול ידע    ארכיב    תוכנת סריקה    תוכנות סריקה    אלבומים    תוכנה לסריקת מסמכים    סריקת מסמכים    סריקת מסמך    סורקים    סריקת תמונות    ניהול מסמכים    גניזה    תוכנות ניהול מסמכים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני

סריקת מסמכים - לעסקים קטנים ולארגונים גדולים / יוחאי ר
סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי הפכה בשנים האחרונות מפעולה השמורה לעסקים בודדים לתופעה גורפת המבוצעת בעסקים וארגונים רבים. כל עסק, קטן כגדול מכירים בחשיבות של חיסכון בזמן ובמקום להצלחת העסק.
סריקת מסמכים - באיזה ציוד כדאי להשתמש ? / יוחאי ר
כדי לסרוק מסמכים אתה לא צריך יותר מאשר סורק שולחני פשוט ובסיסי. כמובן שאיכות הסריקה וקצב הסריקה יהיו בהתאם לאיכות הסורק בו תשתמש, אבל באופן עקרוני כל אחד יכול לסרוק מסמכים.
סריקת מסמכים - איך בוחרים סורק מסמכים טוב / יוחאי ר
המשרד שלך מלא במסמכים. הררי מסמכים בכל פינה. קלסרים מוצבים בכל מדף פנוי ונראה שהגעת למיצוי הקיבולת של המשרד שלך לצורך אחסון המסמכים.
סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב / יוחאי ר
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.
סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר? / יוחאי ר
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב.
סריקת מסמכים – מי שלא סורק מסמכים, טועה! / יוחאי ר
סורק המסמכים הראשון הומצא בארה"ב בשנת 1957 ומאז ועד היום שופרה טכנולוגיית הסריקה בקצב מדהים.
סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת? / יוחאי ר
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים? מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?
ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות? / יוחאי ר
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה בהתחשב במספר פרמטרים כגון: שיתוף מסמכים...
ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם / יוחאי ר
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.
סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח? / יוחאי ר
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה:
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים