מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

נתיבי רפואה

המסע לטיפול בבעיה רפואית

/ שחר טוביה

 

המסע לטיפול בבעיה רפואית  

 

כולנו חולמים על מסעות רחוקים, בחלומנו אנו יכולים לכל שייקרה בדרכנו, שהרי תכננו את החלום בעצמנו.

 

אבל כשניקלע חלילה לבעיה רפואית, ניכנס למסע מסוג אחר לגמרי, אותו לא בחרנו, לא תכננו ולא הזמנו.

 

החולה לא יודע מי הרופא הטוב עבורו, מה צריך לעשות, במה להתחיל, אל מי מתקשרים,  תחושה של חוסר שליטה, פחד, חוסר אונים אל מול מערכת הבריאות הגדולה ו- בדידות.

 

עבדתי שנים רבות במערכת הבריאות, ראיתי מה חולים עוברים, איך הם מטורטרים, חוויתי את חוסר האונים שלהם ואת הקושי הקריטי בבחירת רופא שמתאים בדיוק עבור הבעיה שלהם.

גם אם זו הייתה בעיה רפואית המוגדרת "קטנה.." כולם רצו ובצדק  את הרופא הטוב ביותר ובדרך המהירה ביותר לטפל בכך, שכן בשביל החולה עצמו כל בעיה רפואית היא במאת האחוזים - בעיה.

 

לא יכולתי, עם כל הידע והניסיון שצברתי, לעמוד מנגד ובדיוק לשם כך הקמתי את נתיבי מרפא, משם יכולתי לסייע לחולה במסע שעובר וללוות אותו בתהליך, לדאוג בכל רגע נתון לדבר שהכי חשוב לטפל בו באותו הרגע, ואז לעביר אותו לשלב הבא וכך הלאה.  דבר ראשון החולה מעביר אלינו אבחנה משוערת מהרופא המטפל, ומייד אנו מתחילים לעבוד בשבילו:

 

  1. לוקחים את כל רשימת הבדיקות הרלוונטיות וקובעים עבורו במעבדות והמכונים של קופ"ח או פרטי, כולל בדיקות מורכבות כולל CT או MRI במהירות האפשרית.   

 

  1. אנו מעדכנים טלפונית, במייל ובפקס היכן קבענו, מה הן הנחיות לביצוע הבדיקות-למשל צום, הפסקת כדורים וכיוצ"ב.

 

  1. השלב הבא הינה בחירת הרופא מומחה, זוהי הבחירה החשובה ביותר והקריטית להצלחת הטיפול, לכן היא צריכה להיעשות בקפידה יתרה ולהסתמך על פרמטרים רבים מאוד והשילוב בניהם,  לצורך כך חייבת הכרות נרחבת על הרופאים המומחים ותחומי התמחותם הייחודיים.

     כל הידע שצברנו עומד בזמן אמת לרשות החולה, אנו דואגים לנתב אותו לרופא הטוב ביותר

     בהתאם לבעיה וקובעים עבורו את התור במהירות.

 

  1. אנו מכינים את החולה לייעוץ – מציידים אותו  במידע על הבעיה ועל חלופות לטיפול בה. ומכינים עבורו שאלות רלוונטיות ומתזכרים אותו בהתאם, אם האבחנה נסמכת על תוצאות פתולוגיות, אנו בודקים האם כדאי לשלוח לחוות דעת נוספת במעבדה אחרת, כדי לוודא שהבסיס עליו נקבע המשך הטיפול מדויק ונכון.

 

  1. במקרים בהם יש דרכים שונות ו/או טכנולוגיות מתקדמות לטיפול בבעיה ולפני שמחליטים באיזו דרך ללכת, אנו מנתבים לרופא נוסף שצבר ניסיון רב בחלופה לטיפול לייעוץ נוסף .

 

  1. אנו מסייעים לחולה אל מול כל הבירוקרטיה, גם כשנקבע הניתוח אנו מטפלים בקבלת התחייבויות כספיות עבורו מהגורמים השונים, מעבירים מסמכים, ממלאים טפסים, מנדנדים למוסדות, מתקשרים ודואגים לו כדי שהוא יגיע לניתוח ללא דאגה .

 

  1. אם צפויים טיפולים ממושכים כמו הקרנות, כימותרפיה, או ניתוח המצריך שיקום ממושך יש לדאוג גם ל"עורף" וכדאי להיערך לכך לפני תחילת הטיפולים. כמו הסדרת הסעות לילדים, צהרונים, עזרה בניקיון ובמטלות הבית, הודעות בעבודה באופן מסודר, ועוד. אין ספק, "עורף" חזק מאפשר עמידה איתנה וממושכת  ב"חזית".

 

  1. אנו בקשר מתמיד עם החולה גם במהלך האשפוז וגם לאחריו ומסייעים לו בהשגת שירותים לפי הצורך, כגון אחות להשגחת לילה או הזמנת מקום לשיקום מייד בתום האשפוז, תאום מול קופ"ח להחלפת תחבושות, פיזיותרפיה בבית, זריקות ועוד.

 

מהניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בהם ליווינו אלפי חולים, נוכחנו כי בע"ה כל אחד יכול למסע הזה, אך כמו בכל מסע גם כאן נחוצה עזרה בתהליך.

 

 בנתיבי מרפא אנו חוסכים לחולה את כל העבודה הזאת, את הזמן והסבל ומפנים אותו להחלמה בלבד מתוך תפיסה עמוקה שבמסע הזה כבר לא צריך להיות לבד.

 

שחר טוביה
הקמתי ואני מנהלת את חברת נתיבי מרפא, חברה המסייעת לחולים להגיע לטובי המומחים בארץ ומסייעת בכל התהליך הנלווה לכך.
נתיבי מרפא
נתיבי מרפא הינה חברה שהוקמה במענה לצורך למצוא את הרופא הטוב ביותר בהתאם לבעיה הרפואית, בנוסף אנו מלווים את החולה בכל ההליך מסביב כולל קביעת תורים דחופים לבדיקות, השגת אישורים מקופ"ח או ביטוח ועוד.
הרצל 30
ראשל"צ
03-9508033
03-9674758
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 12/12/2010
תגיות:   רפואה    בית חולים    רופא מומחה    קופות חולים    כרורג    רופא עיניים    אורטופדיה    אורולוגיה    פלסטיקה    גניקולוגיה    ביופסיה    קרדיולוגיה    MRI    בדיקות רפואיות    מעבדות    הכי טובים ברפואה    פזיותרפיה    סרטן    הרניה    כאבי גב    טחורים    מומחה    ורידים    כאב    בטוח בריאות   


פרסומות

מעבר לקופת חולים
מעכשיו ניתן לעבור לקופת חולים אחרת בקלות
מעבר לקופת חולים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים