מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תירות אנשי עסקים רוסים

תיירות פרימיום מרוסיה - טיולים בארץ לאנשי עסקים רוסים

/ כפיר שורץ

טיולי VIP ברוסית

לתייר המוגדר כאח"מ חובה לדאוג לרמת שרות הולמת. שרות אח"מ מתחיל כבר בנמל התעופה בו התייר נוחת. תיירים ממדינות חבר העמים לשעבר (רוסיה, אוקראינה וכד') המוגדרים כ VIP – מצפים לקבל שרות העונה על ההגדרה של תיירות אח"מ – או תיירות וי איי פי VIP, תיירים המוגדרים כ VIP יוסעו ברכבי תיירות מפוארים, חדישים ומבוטחים הנהוגים בנהג הלבוש בקפידה והדובר את שפתם. לאלו המגיעים לטיול פרטי, ימתין באולם מקבלי הפנים בשדה התעופה מורה דרך מורשה דובר רוסית שילווה אותם לרכב אשכול חדיש, מרווח, נוח ומפואר.

לקוחות VIP מרוסיה מתחלקים ללקוחות פרימיום (הבאים לטיול פרטי בארץ בשפה הרוסית בשילוב מלונות פאר כגון הרודס באילת, המלך דוד בירושלים, המלון הסקוטי בטבריה, דן ת"א וכדומה) וללקוחות עסקיים המנהלים קשרי מסחר תדירים עם תעשיינים, יצואנים, יבואנים או תעשיות ביטחוניות. במקרה של לקוחות עסקיים, ע"פ רוב שרותי הקרקע מכוסים ע"י המארח הישראלי. שרותי קרקע אלו כוללים ע"פ רוב דיילת מדלת המטוס (שרותי קרקע איכותיים בנתב"ג), נהג צמוד ברכב מפואר, לינה במלונות פאר או במלונות בוטיק, ימי טיול וארוחות במסעדות יוקרה בחלונות הזמן שבין פגישה לפגישה.

חלק גדול מתעשיית התיירות הנכנסת בשפה הרוסית מבוססת על מימון שרותי התיירות ע"י גורמים שאינם גורמי תיירות. מדובר בחנויות ומפעלי יהלומים, חנויות קוסמטיקה ומוצרי ים המלח, חנויות מזכרות וכיו"ב. גורמים אלו מממנים חלק נכבד מעלות האירוח של קבוצות התיירים מרוסיה בתמורה להכנסת אותם תיירים לחנויות ולמרכזי המבקרים שלהם, זאת בשל כוח הקנייה העצום של התיירים מרוסיה ומיתר המדינות דוברות הרוסית.

מגמה זו של מימון הטיול באופן חלקי ע"י חנויות יהלומים וקוסמטיקה גרמה לחלק מטיולי התיירות הנכנסת ברוסית בארץ להיות תיירות מבוססת קניות. הזמן הרב שקבוצות אלו מבלות בחנויות השונות בא לרוב ע"ח זמן יקר בו יכלו לבלות באתרי תיירות של ממש. בפורומי תיירות רבים בשפה הרוסית ישנן השמצות רבות בנושא זה על תעשיית התיירות הישראלית וחבל שכך...

הכללת כמות לא הגיונית של תחנות קניה – חנויות, מרכזי מבקרים וכד' בטיולי תיירות עסקית – איכותית – VIP אינה מקובלת כלל ועיקר. תיירות הפרימיום לישראל כוללת תיירים המוציאים עשרות אלפי דולרים עבור טיול פרטי, לקוחות אלו לא יקבלו בהבנה כי זמנם היקר יבוזבז בחנויות תיירותיות יקרות.

חברת תיירות נכנסת המתמחה בתיירות עסקית לא תיפול בפח זה של שילוב יתר בין קניות לתיירות, גם אם הדבר יבוא ע"ח עמלות פוטנציאליות ואף הפסד של קבוצות מסיימות.

הבנת התיירות העסקית, בחירת מורה הדרך, הרכב, בית המלון ותכנון קפדני של מסלול הטיול הינם תנאים הכרחיים להצלחת הטיול של איש העסקים, האח"מ או הטיול הפרטי האיכותי מרוסיה.

כפיר שורץ
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
אהלן אולימפוס בע"מ
חברת תיירות נכנסת ללקוחות פרימיום. החברה מספקת מענה מקיף ללקוח העסקי בארץ, בירדן ובמצרים. בנוסף החברה פעילה בתחום קבוצות צליינים וטיולים בארץ לתיירים ולישראלים. לחברה 3 משרדים ףאילת, אור יהודה, עומר!
משה אביב 6
אור יהודה
03-5339191
08-6512296
קישור לאתר
תיירות וטיולים - סיפורי מסע
תאריך: 11/12/2010
תגיות:   מורה דרך ברוסית    טיול ברוסית    טיול יום ברוסית    מלון המלך דוד    מלון הרודס   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - סיפורי מסע

תיירות פרימיום מרוסיה - טיולים בארץ לאנשי עסקים רוסים / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מרוסיה מכילה אוליגרכים, אנשי עסקים ואח"מים רבים. מגמות במאמר
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים