מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שילוב תמונות

תמונות ופלאש באתר שלך

/ רונן שביט

תמונות ופלאש באתר שלך

 

אנו נסקר את מגוון האפשרויות שניתן להטמיע בהן תמונות באתר שלך באינטרנט, ואובייקטים שונים כגון פלאש וסרטונים בפורמטים שונים.

ראשית יש להניח כי האתר שלנו אינו בנוי רק מטקסט בלבד, ורצוי שכך. על מנת למשוך לקוחות יש להשתמש בצורה חכמה ויעילה בתמונות ואובייקטים אשר ימשכו תשומת לב ויכניסו את הגולשים לאווירה הנכונה. בעבר חברות בניית אתרים נזהרו בכמות התמונות והאובייקטים בניית אתר וזאת בשל רוחב הפס המצומצם שהיה בתחילת שנות האלפיים.

 

עם התפתחות האינטרנט, צמצום נפח התמונות ואמצעי התצוגה השונים, וממול הגדלת רוחב הפס באופן משמעותי, חברות בניית אתרים אינן מתייחסות לנושא זה כאל מגבלה כלל וכלל. המגבלה היחידה בנושא זה היא שיווקית בלבד. וזו היא למעשה החלטה של הלקוח שבשבילו אנו כאן לייעץ בבניית אתרים.

 

תמונות

אנו נמנה את סוגי פורמטי התמונות השונים המצויים באינטרנט אשר עובדים באופן תקין עם הדפדפנים בתקנים המקובלים:

Jpg  (Joint Photographic Experts Group)- פורמט המשתמש בטכניקה המכווצת צבעים באותה סדרת נתונים, ומוציאה באופן כזה שהעין האנושים אינה יכולה תמיד להבחין בהבדל. ולכן אם ברצוננו להשיג תמונות חדות אנו נמנע משימוש בפורמט זה.

GIF (Graphics Interchange Format)- תמיכה ב256 צבעים, נחשב ליותר איכותי מ JPG, יכל גם ליצור תמונות עם רקע שקוף ולהתמזג בצבעי האתר, מכווץ בשיטה מבית יוניסיס.

PNG (Portable Network Graphics) – פורמט זה אינו נתמך על ידי כל הדפדפנים , מכווץ ביותר מ 5 אחוז בממוצע מפורמט גיף, תומך בשקיפות כגון ה GIF.

 

פלאש

הפלאש הינו גרפיקה ווקטורית , דהיינו איזו תלוי ברזולוציה מסויימת (אלא אם כן יש בתוך הפלאש תמונות רגילות), הפלאש יכל לבצע פעולות הרבה יותר מסובכות מתמונות, זהו אובייקט אינטראקטיבי לתת לנו חווית גלישה איכותית , המינוס העיקרי הוא ששימוש בטקסטואלית בפלאש אינה נראית או נתמכת על ידי גוגל.

 

למרות זאת, יש סימנין המעידים על כך שגוגל המציא אלגוריתם היכל לגשת לפלאש ולתמונות, ולבצע קריאת נתונים מתוך צילום התמונות או האובייקטים הללו.

כלומר אם בתמונות הללו כתוב "בניית אתרים" ייתכן שגוגל אכן יקרא זאת ויכין מהדורת טקסט של התמונות והאובייקטים בפלאש.

 

סרטים

רוב הסרטים היום בצפייה ישירה בצורה כזו או אחרת נתמכים על ידי נגני פלאש, לכן יש להניח שהאיכות לא גבוהה במקרים אלו.

 

 

 

רונן שביט
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
מתכנת 12 שנים בחברת סייטנט בעמ
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 6/12/2010
תגיות:   בניית אתרים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים