מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיולים לדוברי גרמנית

טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית

/ כפיר שורץ

עם התרבות הטיסות השבועיות מערי גרמניה לנתב"ג  הפכו טיולים בארץ בשפה הגרמנית לנפוצים ומבוקשים. איתור מורה דרך דובר גרמנית הפכה משימה לא פשוטה למארגני תיירות נכנסת. מרבית התיירים דוברי הגרמנית מגיעים ארצה מגרמניה אך רבים מדוברי בגרמנית באים ממדינות סמוכות כגון שוויץ ואוסטריה. תיירים המבקשים טיולים בארץ בגרמנית אינם מדברים לרוב שפות אחרות מלבד השפה הגרמנית.

מרבית האוכלוסייה הצעירה בגרמניה מבינה אנגלית ומדברת אנגלית ברמה כזו או אחרת. הבעיה הינה לרוב בקרב האוכלוסייה הבוגרת שאינה דוברת אנגלית כלל וחייבת לכלול בכל טיול שלה מורה דרך דובר גרמנית. מרבית הטיולים בגרמנית הינם טיולי צליינות הכוללים לינה במלונות תיירות 3-4* לכל היותר כמו מלון פארק בירושלים, מלון רימונים מינרל טבריה, מלון לאונרדו ים המלח וכיו"ב. יחד עם זאת ממדינות כמו שוויץ, גרמניה ואוסטריה מגיעים ארצה גם תיירים חובבי הליכה המבצעים טיולים הליכה HIKING TOURS, טיולי שטח – OUTDOOR TOURS וכמובן גם לקוחות עסקיים המוזמנים ארצה ע"י חברות, בתי חולים, משרדי ממשלה ועוד – כלומר התיירות מגרמניה ארצה כוללת כמובן גם פלח של תיירות עסקית – אח"מ – VIP או פרימיום.

העיר אילת מושכת אליה תנועה גדולה של דוברי גרמנית אך למעשה אין בעיר די מורי דרך דוברי השפה. מורה דרך מצוין דובר גרמנית הינו מצרך נדיר בעיר הנופש הדרומית המהווה בסיס מצוין לטיולי מדבר, טיולי שטח, טיולי מצרים לרבות טיולים בהר סיני וסביבתו וטיולים לפטרה ולירדן.

בארץ קיים מחסור משמעותי במורי דרך בעלי רכבי אשכול הדוברים גרמנית. ללקוחות הפרימיום מורה דרך פרטי הנוהג ברכב אשכול – רכב תיירות מפואר, הינו מוצר יסוד שמחסור בו אינו מובן כלל ועיקר. תיירים דוברי גרמנית לא יסכימו ע"פ רוב להיות מודרכים בשפה אחרת, טיול פרטי מצוין יוכל להצליח רק אם יכלול בתוכו מורה דרך ברמה הגבוהה ביותר.

לטובת דוברי גרמנית, ניתן להוציא מאילת טיולי יום לפטרה בשפה הגרמנית וכן טיולים לסנטה קתרינה ולקהיר הכוללים מדריך מצרי דובר השפה.

לאלו המארחים משלחות או אנשי עסקים מגרמניה, מומלץ לבחור בקפידה את החברה שתפעיל עבור לקוחותיהם דוברי הגרמנית את הטיול בארץ. הסטנדרטים להם מצפה האורח העסקי מגרמניה לרוב גבוהים יותר אף משל האורח החשוב מארה"ב המרבה לטייל בעולם.

כפיר שורץ
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
אהלן אולימפוס בע"מ
חברת תיירות נכנסת ללקוחות פרימיום. החברה מספקת מענה מקיף ללקוח העסקי בארץ, בירדן ובמצרים. בנוסף החברה פעילה בתחום קבוצות צליינים וטיולים בארץ לתיירים ולישראלים. לחברה 3 משרדים ףאילת, אור יהודה, עומר!
משה אביב 6
אור יהודה
03-5339191
08-6512296
קישור לאתר
תיירות וטיולים - המלצות
תאריך: 5/12/2010
תגיות:   מדריך בגרמנית    מורה דרך    מורה דרך בגרמנית    תייר מגרמניה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - המלצות

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים / אביב יועצים
כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.
חבילות ספורט / hayde hayde
הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד.
לאן פניה של התיירות הנכנסת למדינת ישראל? / כפיר שורץ
האם מדינת ישראל תוסיף להיות משווקת ברחבי העולם כ HOLYLAND או שהתפנית קרובה? מגמות בתיירות הנכנסת
Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל / כפיר שורץ
תיירות אופנים תופסת תאוצה בכל רחבי העולם. ישראל אינה נשארת מאחור
תיירות נכנסת וטיולים פרטיים מסוגים שונים - בין תיירות עסקית לטיולים פרטיים / כפיר שורץ
צרכני הטיולים הפרטיים בארץ מתחלקים לכמה סוגיםץ הבחירה בטיול פרטי באה מסיבות שונות, המאמר סוקר בהרחבה
טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מגרמניה, אוסטריה ושוויץ העלתה את הביקוש למורי דרך ישראלים דוברי גרמנית. מחסור חמור במדריכים בגרמנית באילת ובשאר חלקי ישראל הפך לנפוץ ויודע
התיירות הנכנסת מגלה את הזמנות הרגע האחרון / כפיר שורץ
לא רק הישראלים מזמינים חופשה ברגע האחרון או בדקה התשעים. תיירים רבים החלו להזמין חופשה בישראל ובסביבתה ממש שעות טרם הגעתם
הזנחת התיירות הנכנסת בישראל - שורת מחדלים / כפיר שורץ
העדר תחבורה ציבורית, סרבול במעברי הגבול, מלונות ללא סטנדרט הפכו לדבר שבשגרה בעוד גורמים משמלתיים נותרים אדישים.
טיול למצרים - טיול לקהיר ולאלכסנדריה, דגשים ורעיונות / כפיר שורץ
מצרים הינה יעד קרוב ואיכותי. מגוון חופים, אתרי מורשת, פירמידות, בתי כנסת עתיקים, נהר הנילוס המפואר, סקרה, ממפיס, לוקסור ועמק המלכים. כיצד נגיע? בטיסה? ביבשה? המאמר מספק מידע, רעיונות ועצות על מצרים
טיול פרטי בארץ - תיירות עסקית ותיירות נכנסת איכותית / כפיר שורץ
לקוח מחו"ל החפץ בטיול פרטי יודע כי יתבקש לשלם יותר. הבחירה בטיול פרטי מסמנת רף גבוה של טיול אליו שואף אותו לקוח עסקי, אורח חשוב מחו"ל או תייר בעל אמצעים. חשוב להיות קשוב לצרכיו ולהגשים את חלומו!!!
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים