מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

RSS קידום אתרים

שימוש בRSS על מנת לתרום לתהליך קידום אתרים בגוגל

/ מושיקו ברכה

שילוב RSS בתהליך קידום אתרים:

אחרי שחשבתי הרבה על שילוב RSS באתר באופן הטוב ביותר שיתאים לקידום אתרים. במאמר הבא מוזכרים מספר פעולות על מנת לגרום לעדכוני RSS לתרום לתהליך קידום אתרים בגוגל. לאחר התקנת RSS באתר הצעד הבא הוא לקדם אותם. כמו עם כל סוג של שיווק, איפה ואיך לפרסם את אתר האינטרנט שלך יכול לקבוע את כמות המבקרים. כנ"ל לגבי הזנות RSS.

כאשר אנו יוצרים את הRSS שלנו, זכרו כי כל התוכן חייב להיות מותאם לקידום האתר שלנו בגוגל. הכותרת צריכה להכיל את מילות המפתח, ככל שהמבנה יהיה מתאים יותר עבור קידום אתרים בגוגל כך אותו FEED (מאמר ששותף בRSS) ייתן לאתר שלך יותר כח. יש לזכור כי אנו יכולים לשלב לאותו מאמר עד ל-15 כותרות שונות וכך לבדוק איזה כותרת מוסיפה את הערך מוסף הרב ביותר לאתר שלכם.

השתמש בתיאורים על מנת למשוך מבקרים אל האתר שלך. חשבו על טקסט שישפר את התוכן שלכם אך שלא יגרום לו להיות לא רלוונטי, אנשים לא אוהבים ללחוץ על RSS אם זה לא מתאים לצרכים שלהם. על ידי שמירה על תיאור תמציתי אך מפתה, כך תוכל למשוך אנשים ללחוץ על הקישור שלך ולא על של מישהו אחר.

כמו חיפוש לפי מילות מפתח בתבנית RSS ניתן לקטלג את המאמרים לפי קבוצות נושאים. השתמש בפונקציה זו כיתרון עבור קידום בגוגל. ריכוז כלל המאמרים שלך לפי נושאים יכול לשלב את המאמרים שלך גם בRSS של נושאים דומים, כלומר כאשר מחפשים נושא מסוים למשל קידום אתרים לעיתים קרובות יופיעו העדכונים שלך בנושאים אילו דבר שימשוך גולשים רבים.

פיצ'ר נוסף שיכול לעזור בשמירת הגולש באתרך לזמן רב יותר הוא לשלוט על הצורה בה האתר שלך יפתח כאשר ילחצו על לינק מרשימת הRSS. כך כאשר ילחצו על לינק מסוים האתר שלך יפתח בחלון חדש, ובעקבות העובדה כי אנשים לא יוכלו ללחוץ על כפתור החזרה הם ימשיכו "להסתובב" באתר שלך לזמן ממושך יותר.

עיצוב עדכוני הRSS הינו דבר חשוב לא פחות, בעדכוניי RSS אתה יכול להכניס פרטים על האתר אליו המשתמש יגיע בכדי לקרוא את העידכון, כך אתה יכול להרחיב על החברה שלך ועל השירותים שהיא נותנת. הוסף מידע נרחב על החברה ועל השירותים ואם ניתן גם את לוגו החברה. כך גם כאשר אדם לא יקליק על העדכון שלך הוא עדיין יראה את פרטי החברה, תיאור ואף את לוגו החברה.
דבר זה מכניס את החברה שלך יותר ויותר לתודעת הציבור שקורא את ה
RSS וכאשר הגולש יחשוב על השירותים שלך הוא יבדוק את אתר החברה שלך. יש לוודא שזה נעשה במקצועיות שכן אם לא ההתרשמות מהחברה תהיה שלילית, מה שאנחנו לא רוצים שיקרה.

השתמש בעדכוני RSS שלך בתוך האתר דבר היכול להעלות את הרלוונטיות של החברה שלך בעיני מנועי החיפוש השונים. קריטריון נוסף שמנועי חיפוש משתמשים בו על מנת להציג את תוצאות החיפוש הוא כניסת גולשים לאתר וזמן שהותם בו. ובנוסף לכך מנועי החיפוש של עדכוני הRSS מקטלגים את רשימת העדכונים בסדר אלפביתי לכן נסה לבנות כותרת כאשר האות שמתחילה אותה תהיה א' כדי לשפר את מעמד העדכונים שלך. כך כאשר יותר אנשים ילחצו על העדכון שלך זה ישפר את מיקומך במנועי החיפוש השונים.

על מנת לנצל RSS כתוב היטב, זוכר להירשם אליהם בעצמך. שום דבר לא נותן יותר אמון בתוכן שלך כמו לראות את זה באתר שלך. השתמש במילות מפתח כראוי בכותרות העדכונים שלך, כאמור ניתן לכלול עד 15 כותרות שונות לאותו מאמר. להורות על פתיחת חלון חדש של האתר שלך. ולבסוף לא לשכוח לכלול את פרטי הקשר של החברה עם האתר בעדכונים. שילוב של כלל הטכניקות האלו בכתיבת הRSS יכול לשפר פלאים את מיקומך וכן לתרום לתהליך קידום בגוגל של אתרך.

מושיקו ברכה
מקים חברת pgn לבניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים, קידום אתרים ומיתוג ברשת החברתית פייסבוק.
מקים חברת pgn לבניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים, קידום אתרים ומיתוג ברשת החברתית פייסבוק.
pgn
בניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים וקידום אתרים במנועי חיפוש וכן מיתוג עסקים בפייסבוק ע"י הקמת דפי מעריצים מעוצבים.
הלפיד 8
פ"ת
0775644210
0775644210
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 3/12/2010
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים    קידום אתרים בגוגל    פיתוח אתרים    בניית אתרים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים