מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פתרונות מימון

פתרונות מימון לעסקים קטנים

/ yael loosh

פתרונות מימון לעסקים קטנים

 

בין אם אתם בעלי עסקים וותיקים ובין אם זה עתה אתם בתחילתו של הליך הקמת עסק, אתם וודאי מכירים בחשיבותו של תקצוב נכון והצורך במערך שיסייע לכם לגייס כספים בעת הצורך. מימון בעולם העסקים הוא נושא שאין להקל בו ראש. חשבות , ניהול ובקרה פיננסית, פעמים רבות יסייעו לעסק להתנהל ביעילות, אך לא תמיד מספיקים לחזון והיעדים שהצבנו אנו לעסק.

ליווי עסקי לעצמאיים ועסקים קטנים

עסקים קטנים רבים אינם שורדים את השנה הראשונה בעיקר עקב תכנון כלכלי לקוי או חוסר בתכנון. לא תמיד זוהי "אשמתו" של בעל העסק. אנשים רבים מקימים עסקים, מבלי שיהיה להם ניסיון בתקצוב או ניהול כלל ועדיין מצליחים להגיע להישגים מרשימים בגלל שבחרו בליווי עסקי מקצועי ומוצלח. לצד המספר הלא מבוטל של חסרי הניסיון שמצליחים להקים עסק מצליח, ניתן למצוא מספר רב של אנשים שמגיעים אף למצב של פשיטות רגל טרם סיום שנת העסק הראשונה וכאמור לא תמיד הקונספט של העסק הוא שמבדיל בין השניים, אלא ליווי עסקי מקצועי.

פתרונות פיננסיים

כאמור העולם הכלכלי מציע לכל אחד מאיתנו מגוון רחב של פתרונות פיננסיים מתקדמים לכל מטרה אותה נרצה. בין אם אנו מאמינים שלעסק יש פוטנציאל גדילה רב ובין אם אנו מנסים להציל את העסק הפרטי טרם יהיה זה מאוחר מידי, ליווי עסקי מקצועי על ידי יועץ מנוסה, יוכל תמיד לעזור לנו לבנות אסטרטגיה עסקית ולהציע לנו מגוון פתרונות פיננסיים ישימים, שמותאמים במיוחד לצרכינו ורצונותינו. פקטורינג לדוגמא הוא אחד מהפתרונות הכלכליים הזמינים והנוחים ביותר, גם עבור עסקים קטנים וגם עבור עסקים וארגונים גדולים.

כיצד בוחרים ליווי עסקי מקצועי ?

יועץ עסקי מנוסה, כאמור, ידע להסתכל על כל הנתונים השונים של העסק ולהתאים תקציב, אסטרטגיה עסקית ובמקרה הצורך גם פתרונות פיננסיים, שצעד אחר צעד יוכלו לעזור לך כבעל עסק, להשיג את מטרותייך והיעדים השונים שהצבת לעסק. ליווי עסקי, באופן גורף, חייב לגעת בכל הרבדים השונים של העסק, על מנת להיות פרקטי ולהועיל.  

 

yael loosh
yaeloosh
yaeloosh
מימון וכספים - כללי
תאריך: 24/11/2010
תגיות:   מימון    חשבות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - כללי

סוגי הלוואות לפרטיים ולעסקים / ירון כהן
כל עסק צריך מזומנים על מנת להתקיים, כך גם משפחה. מבלי תזרים חודשי קבוע של הכנסות לא ניתן לקיים חיים נורמאליים. המצב הכלכלי של השנים האחרונות הקשה מאוד על עסקים ועל שכירים רבים מלהתקיים בכבוד.
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות / ירון כהן
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות
בית השקעות וביטוח בפוקוס: / ירון כהן
בית השקעות וביטוח בפוקוס:
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח / ירון כהן
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח
מתן זכויות לידועים בציבור - הגזר והמקל / זיו האפט
מגמת בתי המשפט להשוות את מעמד הידועים בציבור למעד בני זוג נשואים יש בה כדי לשפר את זכויותיהם של הידועים בציבור אך יש בה גם הטלת החובות המוטלות על זוגות נשואים.
פתרונות מימון לעסקים קטנים / yael loosh
בין אם אתם בעלי עסקים וותיקים ובין אם זה עתה אתם בתחילתו של הליך הקמת עסק, אתם וודאי מכירים בחשיבותו של תקצוב נכון והצורך במערך שיסייע לכם לגייס כספים בעת הצורך
בעד ונגד התערבות ממשלתית בכלכלה / גיא יריב
ב2008 חילץ המימשל הפדרלי שתי חברות פרטיות העוסקות במתן משכנתאות והלוואות למימון לימודים. ההתערבות עשויה לעלות למשלם המיסים כמה עשרות ואולי מאות מיליארדי דולרים. מהם היתרונות והחסרונות של השיטה?
צמצום הלוואות כפתרון בניהול התקציב הציבורי / יניב סהרוני
למרות העבודה שישראל מוצפת תנודתיות ברמת הסיכון הכלכלי, היא לא שוקעת ואפילו נחשבת חזקה במידת ההתאוששות מהמשבר הכלכלי הגלובלי. בהשוואה למדינות מתפתחות אחרות, נראה שישראל על מסלול ההמראה. הסוד הוא יעילות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים