מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת מסמכים יתרונות

סריקת מסמכים – מה היתרונות?

/ יוחאי ר

סריקת מסמכים – מה היתרונות?

סריקת מסמכים מאפשרת לארגון או לאדם הפרטי לשמר את מסמך הנייר המקורי ולהפוך אותו לקובץ דיגיטלי שניתן לשימוש באופנים רבים.

 

סריקת מסמכים שומרת על המסמך המקורי בכך שהיא מצלמת מצב נתון של המסמך ביום הסריקה. כיוון שנייר הוא מוצר מתבלה, חשוב לשמור גיבוי של המסמך המקורי לשעת הצורך.

 

אם תשמרו את המסמכים כקבצים עם שמות מתאימים שיתארו היטב את תוכן המסמכים, תגבו את המידע הזה ותנהלו אותו כראוי, תוכלו בלחיצת כפתור למצוא כל מסמך שתרצו.

זה לא מסובך. סרקו את המסמכים לקבצי PDF, תנו לכל קובץ שם שיתאר את התוכן שלו, לדוגמה: "חשבון מים אוקטובר 2000", ותייקו את כל החשבונות בתיקיה עם השם: "חשבונות מים".

כשתרצו ביום מן הימים לאתר חשבון מים מסוים תוכלו לעשות זאת במספר לחיצות כפתור.

 

לאחר שתסרקו את המסמכים (ותעברו לשיטת ניהל משרד ללא נייר) תוכלו גם לשלב תהליך זיהוי אופטי (OCR)  של המסמכים. זיהוי אותיות במסמכים מאפשר להפוך את המסמך הסרוק (שהוא למעשה תמונה לכל דבר) לקובץ טקסט בר עריכה הניתן לבצע בוו שינויים, חיפוש מילים, שדות ועוד.

 

יתרון נוסף - סריקת מסמכים מאפשרת לארגון ולאדם הפרטי חסכון רב במקום.

ארגון עם אלפי קלסרים נזקק לשטח אחסון עצום שעלותו יקרה מאוד.

אם הקלסרים היו עוברים סריקה, ניתן היה לוותר על שטח האחסון ולחסוך כסף רב.

 

גם בבית של האדם הפרטי נערמים מסמכים במשך השנים וכולנו נוטים לאחסן את המסמכים הללו (חשבונות, תשלומים, אחריות, מסמכי בנקים וכו') בקלסרים עמוסי ניירת.

ארגון מסמכים בצורה חכמה תאפשר לארגון ולאדם הפרטי לחסוך מקום, לחסוך כסף ולשמר את המסמכים לתקופה ארוכה.

 

בשנים האחרונות מדברים הרבה על מעבר לסביבה ירוקה. משרד ללא נייר מאפשר פעילות משרדית "ירוקה" וחסכון בנייר. יצרתם מסמך? אין צורך להדפיס אותו. שמרו אותו במערכת כקובץ והעבירו אותו לנמענים כקובץ. הדפסת המסמך גורמת לצריכה מיותרת של נייר.

 

משרד ללא נייר חוסך לסביבה אבל חוסך גם מקום יקר בשטחי המשרד.

חשבון פשוט יראה שאחסון 50 קרטונים עמוסים בקלסרי מסמכים תופס משרד של 10 מטר מרובע (בהנחה שרוצים לשמור על נגישות לכל קרטון ושליפת מסמכים מהירה מכל קלסר). צאו  וחשבו כמה כסף ניתן לחסוך בשנה אם עלות השכירות וההוצאות הנלוות הן עשרות ₪ למטר.

נכון שניתן לאחסן את הקרטונים הללו בארכיון או בית גניזה, אבל גם לכך יש עלות.

 

יוחאי ר
יזום והפעלת אתרי אינטרנט
סקאנבוק - סריקת וגריסת מסמכים
סקאנבוק מספקת שירותי סריקת מסמכים, קלסרים וספרים. גריסת מסמכים לפתיתים בתקן בטחוני, זיהוי טקסט (OCR), המרת קבצי PDF לוורד ואקסל.
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 16/11/2010
תגיות:   סריקת מסמכים    ארגון מסמכים    משרד ללא נייר    ניהול מסמכים    שרותי סריקה    שירותי סריקה    סורקי מסמכים    סורקי ארכיון    תוכנה לניהול מסמכים    תוכנה לסריקת מסמכים    תוכנת סריקה    ארכיון ממוחשב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים