מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

כרטיסי ברכה לייזר

עיצוב כרטיסי ברכה באמצעות חיתוך בלייזר

/ רועי רביב

בשנים האחרונות קיימת מגמה של חזרה למנהג הישן, הענקת כרטיסי ברכה. כנראה שזו מעין תגובת נגד למנהגים המודרניים יותר, של איחולי שנה טובה בהודעת SMS רחבת-תפוצה, או פרסום ברכת מזל טוב על קירות של חברים בפייסבוק. נולד צורך לדרך אישית ומתחשבת יותר, בשביל לאחל מגוון איחולים. הרי לא חסרות סיבות לברך עליהן: חגים, ימי הולדת, חתונה, בר מצווה, תינוק שנולד, קידום בעבודה, גיוס, סיום תואר וגם – לא עלינו – פציעה או מחלה. אז מה יעשו אלה שרוצים להיות מקוריים ואישיים, באופן בלתי וירטואלי, אבל קשה להם להתבטא באופן יצירתי בכוחות עצמם? כרטיסי ברכה כאמור, זו התשובה.

 

ישנו מגוון רחב של כרטיסי ברכה שניתן למצוא בשוק. כולנו מכירים כמובן את הגלויות הסטנדרטיות, שיכולות להתקפל ולהכיל בתוכן בדיחה כלשהיא או משחק מילים, מלווים באיורים משעשעים. פעם זו היתה האופציה היחידה, כיום עדיין ניתן למצוא כרטיסים שכאלה בחנויות מתנות, ספרים או צעצועים למיניהן, אבל ניתן גם למצוא אופציות מתקדמות יותר.

 

חברות לעיצוב גראפי שלרובן יש אתר אינטרנט, מציעות עיצוב אישי לפי בקשתכם של כרטיסי ברכה. אפשר להזמין איורים, רישומים, קריקטורות או קומיקס ולקבל תוצאה אישית ומותאמת יותר, שכבר תעלה עשרת מונים על פני כרטיסי הברכה של פעם, שמיוצרים באלפי עותקים זהים.

 

ערכות להכנת כרטיסי ברכה מאפשרות ליצור באופן עצמאי כרטיס ברכה, אבל בלי להסתבך יותר מדי עם חומרי הגלם. בדרך כלל ערכה כזו כוללת תבניות לכרטיס במגוון מידות, מגזרות נייר בכל מיני צורות, אותיות מגזירי נייר בשלל צבעים וסגנונות, סרטים לקשירת הכרטיס ועוד מיני קישוטים אחרים ורבים. לעתים יצורף גם מדריך להכנת כרטיסי ברכה ספציפיים, אבל הכיף האמיתי עם ערכה שכזו הוא לתת דרור לדמיון.

 

התחלנו מהתקדמות טכנולוגית שלילית בכל הנוגע לאיחולים וברכות, אבל נסיים עם התקדמות טכנולוגית חיובית בתחום – עיצוב כרטיסי ברכה באמצעות חיתוך בלייזר. הטכנולוגיה המתקדמת של חיתוך בלייזר, מאפשרת חיתוך או צריבה גם על גבי כרטיסי ברכה רגילים, להוספת הטאץ' המיוחד. כך מתקבל כרטיס ברכה תלת מימדי ומרשים ביופיו שנראה כאילו עוצב במלאכת יד אומן. זו טכניקה מהירה, מדויקת, נקייה ומבוקרת היטב, כך שאם תרצו להפיץ יותר מכרטיס ברכה אחד בקרב מכריכם, לרגל ראש השנה למשל, תוכלו לקבל באמצעות חיתוך בלייזר של כרטיסי ברכה, תוצאה לא פחות טובה ואף עדיפה על פני הדפסה סטנדרטית של כרטיסי ברכה רגילים.

 

רועי רביב
מקצועיות, אמינות ואיכפתיות מגיעים כאשר עושים את מה שאוהבים.
מקצועיות, אמינות ואיכפתיות מגיעים כאשר עושים את מה שאוהבים.
Fresh - קידום עסקים באינטרנט
Fresh הינה חברה צעירה ודינאמית העוסקת בייעוץ שיווק וקידום עסקים באינטרנט. אנו מספקים פתרונות חכמים לעסקים קטנים אשר מעוניינים להשקיע באתר האינטרנט שלהם ולפתח אותו כחלק אינטגרלי מהעסק.
תל אביב
קישור לאתר
תחביבים - עשה זאת בעצמך
תאריך: 10/11/2010
תגיות:   כרטיסי ברכה מיוחדים בחיתוך לייזר   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תחביבים - עשה זאת בעצמך

מאמר ראשון: כיצד להכין קמין מוסק בנפט או סולר לחורף / שוקי פסח
לאחרונה מספר לקוחות ביקשו ממני פרטים כיצד להכין את תנור הארובה לפני הדלקתו הראשונית בחורף בעצמם - להלן מאמר עשה זאת בעצמך
מאמר ראשון: כיצד להכין תנור ארובה מוסק בנפט או סולר לחורף / שוקי פסח
מאמר ראשון: כיצד להכין תנור ארובה מוסק בנפט או סולר לחורף
עיצוב כרטיסי ברכה באמצעות חיתוך בלייזר / רועי רביב
ישנו מגוון רחב של כרטיסי ברכה שניתן למצוא בשוק. כולנו מכירים כמובן את הגלויות הסטנדרטיות, אבל עם התקדמות טכנולוגית חיובית בתחום – עיצוב כרטיסי ברכה באמצעות חיתוך בלייזר - ניתן באמת להרשים את הנמען.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים